Перейти до змісту

Вибір авто - прошу поради


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Десь не за горами буде поставати питання вибору машини. І от я парю собі голову.

1. Нова "Славута" - близько 30 тис. грн. В Луцьку тільки в "Волинь-Авто". Відгуки про сервіс... :) Допи там не хотілося б робити, але втратиться інакше гарантія і сенс нової машини...

2. Новий ВАЗ-2109 - близько 40 тис. грн. Де краще купити, щоб сервіс був нормальний?

3. Новий ВАЗ-2104. Мабуть не варто. Крім великого багажника, переваг немає (навіть в ціні).

З яким банком краще зв'язуватися, щоб взяти кредит?

4. Славута/Таврія 2-5 років - 15-20 тис. грн. Але все рівно треба брати кредит - чи дають десь кредит на рік-два на такі драндулети?

Буду вдячний за поради/дискусію по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

берешь на 7 лет, а выплачиваешь за 2 - никто не мешает. а штрафов за досрочное погашение сейчас практически нет.

где-то мелькала мимо взгляда реклама УкрСоцБанка. 8,8% годовых в гривне и долларах. деталей не знаю. но можно поинтересоваться.

тут про эту акцию от УкрСоц-а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Чи є на форумі Тавро-/Славутоводи, хто міг би допомогти вибрати машину і перевірити передпродажну підготовку в салоні.

Розумію, що кожному дорогий його час, і на пиво-чіпси далеко не всі підуть, тому можна домовитись і про оплату. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО если уже смотришь на ВАЗы, то глянь на Ланос 1,4. 42 тыс грв, потом можно доставить кондишн за ~4500грв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Тренера. Але вважаю, що краще вже брати машинку з усім необхідним обладнанням.

Ланос - це той мінімум, від якого можна сьогодні відштовхуватися. Є досить непоганий движок 1,6 - дуже навіть шустренький. Є АБСка (вона не тільки зимою виручає на снігу чи на льоду, а й літом, на трасі, яка слизька із-за смоли - перевірено), гідрач (якщо часом жінка буде керувати), кондюк (! - повірте, це дуже важливо), подушки безпеки (дай Боже, щоб в них потреби ніколи не було, але все ж...). Да, коштує нормальна комплектація - від 59000 грн. Але це вже хоч якась машина, а не Жигулі, які через два-три роки сипляться (якщо не раніше).

Хоч Ланос - це не німець, тим більше, не японець але це вже - не ВАЗ, а авто, яке з цілком нормальним комфортом може пересувати твою дупу по місту і за містом.

Якби Ланоси були з коробкою автоматом - не виключено, що я б собі теж колись купив би саме Ланоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за ланоса, бідненький він в нас все витримує. А автомати колись були, коли даєво моторс процвітала. 1998-99 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланос не підходить. Хіба хетч, але він дорогий і, мабуть, ще й фіг його знайдеш.

Буде нова машина - або Славута, або 2111.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВАЗ 2111 - зазори між дверками лякають.

Я за Ланос 1,5 седан - вже 21 000 (з липня 2007) - тьху-тьху-тьху

А сів в сенс з пробігом в 25 000 - шо таврія

Правда Ланя 1,5 подорожчав сильно - 53 000 грн. (бюджетна комплектація)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланос не підходить. Хіба хетч .... або Славута

А чим так Ланос седан не догодив? Багажник не маленький, при потребі і спинки задніх сидінь покласти мона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в каліфорнії бачив ланоса з автоматом :mdr:

В ланос можно поставить движ до 3л V6 от Омеги. Во всяком случае 2,5 24V от Вектры ребята с ланосклуба ставили :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...