Перейти до змісту

Вітаєм Рожище.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Будем надіятись шо я трохи напряжусь і певно толік допоможе фінансово

і будем рвать рожищанських на тряпки вкаунтер з нормальним пінгом.

А може й вони нас! :)

Так шо тренймося B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про сир і мясо будемо говорити тоді, коли вони будуть... А наразі дякую kmd і serega за підключення. Маю надію, що зовсім незабаром вони покращать пінг і в Рожищі буде можливість для одночасної гри не 2 гравців, а хоча би 3-4-ох. Всім, хто вчора різав сир і рубав мясце великий привіт і запрошення до нас в інет-клуб "roZETk@" на такий же салатик! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха муха коли я вже отримаю доступ до вн. мережі. На сир я конечно рубати не вмію але пастрілять хочеться :):) :ph34r:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Бляха муха коли я вже отримаю доступ до вн. мережі. На сир я конечно рубати не вмію але пастрілять хочеться :)  :)  :ph34r:

А я думав на візорі щось таке є.

Тіпа сервака форумів ресурсів і все таке .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю kmd і serega в гості. Треба поліпшити якість сигналу, бо з таким пінгом мої клієнти в турнірній таблиці КС завжди будуть пасти задніх...

Та й з ЛМ максимальна швидкість 11-12КБ/с...

Як хтось писав, червоне, світле, біле або ще якесь там виставимо... Та й в баньку заразом тут сходимо або сходите...

Респект! :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми попрацювали і зробили нормальний пінг!!! serega і kmd особлива подяка! Тепер залишається побажати нам усім частіше зустрічатись і онлайні, і в оффлайні.

Респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...