Перейти до змісту

Альтернатива Буковелю?


Тарас22

Рекомендовані повідомлення

Луцьк хто куда їздить кататись на лижі??? крім Буковеля, які альтернативи ви бачите і куда хотіли б поїхати?

 

2-га назва теми підскажіть куда б Вам організувати тур)))

post-29500-0-42653500-1449241607_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене краще буковеля в Україні нема, там все організовано та чистять траси і так далі...

хто вважає себе екстрималом і так далі їздить на менш розкатані траси та більш стрьомніші як на мене, це Драгобрат наприклад...

 

цікаво було б поїхати в Закопане, багато хто хвалить, але чув від лижніків що наші траси краще, правда вірити не знаю кому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А толку з тих Плаїв, Славськів, Подобовців, Красій і всяких інших якщо минулого року там снігу в кількості НОРМАЛЬНІЙ для катання було аж 2-3 неділі за цілу зиму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене краще буковеля в Україні нема, там все організовано та чистять траси і так далі...

хто вважає себе екстрималом і так далі їздить на менш розкатані траси та більш стрьомніші як на мене, це Драгобрат наприклад...

 

цікаво було б поїхати в Закопане, багато хто хвалить, але чув від лижніків що наші траси краще, правда вірити не знаю кому :)

 

Ну так да кращого нема, але вартість як збитий літак!

 

А Драгобрат як там?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славське?

Там вродь по цінах не особо різниця з Буковельом, і траси такі собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 +1 Славське

 

якщо рівняти з Буковелем

 

гори покруче +

сервісу і понтів менше -

народу менше +

розцінки на житло, харчування  і на підйомники демократичніші. +

 

а гори зимою скрізь гарні)

 

 

post-7781-0-85915000-1449244750_thumb.jp

post-7781-0-32662200-1449244760_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вартості -для новачків - новачкам раджу тільки БУКОВЕЛЬ, там є рятівники, траси більш захищені і так далі... раджу на 7 не вчитись, або на 5 або на 14 саме те, чому на 7 ні, там всі новачкі і велика вірогідність що вас зібють, а це саме хуже що може бути.

 

Екіпіровка

1. Маска

2. Рукавиці

3. Балаклава

4. Штани

5. Куртка

-----------------------

можна позичити в друзів

Якщо так не впевнені чи лижі ваше, купіть на стоках то все - вам не важливо особо буде скільки там водовідштовзність, чи то гортекс і так далі, аби не дуло і так далі по мінімуму.

 

Абонементи

1. Можна купити заздалегідь на весні в кінці сезону розпродажі йдуть, якщо продрушлять в турагентствах продають як правило по адекватним цінам - наприклад в ТА "Патріот", можна брати разові підйоми якщо ви аж супер катаєтесь, якщо краще можна взяти й денний чи пів дня.

2. Прокат - можна лижі, боти тут взяти з собою - є мінус, таскатись не сильно хочеться, не завжди реально боти висушити за наіч

 

Проживання десь за 15-30 кілометрів до підйомника.

1. Три дні того року було десь 600-700 грн (якщо їхати з турагентством) + з собою 300 на хавку на банду скинутись + 200 так на свої розходи мілкі.

 

З абонементами і так далі, якщо ви новачок (не треновані, в кого гарна спортивна форма стає на лижі за день два, і вміє їздити, бачив тих, хто за перший день був на всіх трасах включаючи чорні).

Ви викатеєте за 2,5 дні максимум 30 разів і то якщо вам сподобається кататись.

 

По сумі виходило 1800-2000 за 2,5 дні Буковаля, з проживанням, катанням, буханням :)

 

Але це того варте повірьте!!!

 

Гарного снігу, та чудових вражень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А Драгобрат як там?

 

 

недавно там дорогу змило в черговий раз, тому як там буде з сезоном не відомо

http://goloskarpat.info/society/5650cbb01ff64/

 

що правда кажуть що ніби вже їздять старою дорогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво було б поїхати в Закопане, багато хто хвалить, але чув від лижніків що наші траси краще, правда вірити не знаю кому :)

 

як на мене то вже краще Ясна в Словаччині, але туди варта їздити тільки по погоді, там частенько зі снігом проблеми

планувати наперед я би не радив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїдьте в Польщу в Закопане

Поїдьте в Польщу в Закопане,лижі і тут можна на прокат взяти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим вже Буковель такий дорогий?

Житло 50 км від нього на двох 200грн(450грн двухкімнатні апартаменти з кухнею).

Доїхати раз в день 50км думаю не проблема.

Їжа-2 км від Буковеля комплексний обід 40грн.

В Рахові взагалі дуже все дешево(піца-40грн, вареники-10грн, банош-25грн.)

Якщо треба - викладу фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абонемент придбав заздалегідь 3дні 890грн

Прокат теж, десь 480 грн 3дні за борд

Житло заброньовано заздалегідь, 225грн/чол/ніч на три дні катання, тому на 5 днів, перший день заселення, відпочинок з дороги, три дні катання та день на відпочинок, душ і все таке. Їхати додому після цілого дня катання, щоб зекономити 1день готелю, не рекомендую. Немає де прийняти душ, всі втомлені після активного катання, включаючи водіїв, котрим ще їхати додому в темну пору доби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, пропустив ще 300 на пальне з людини (+\-)

Харчування сніданок 40-60грн, обід 60-70грн та вечеря 40-60грн до 170 на день.

Алкоголь, снікерс з глінтвейном на горі, пару чашок кави в бугілі, по дорозі сендвіч та на заправках кава то до 500 грн має вийти.

Результат до 4к на носа вкладемось, це за умови що лижні костюми в нас є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим вже Буковель такий дорогий?

варто порівняти тільки одне - вартість підйомів (витягів) в Буковелі й Славському - і ні проживання, ні вареники, ні піцу вже не доведеться порівнювати ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим вже Буковель такий дорогий?

варто порівняти тільки одне - вартість підйомів (витягів) в Буковелі й Славському - і ні проживання, ні вареники, ні піцу вже не доведеться порівнювати ;)
Вареники чи піца різнитися може в кілька гривень, це не є суттєво, проживання теж знайти однакове можна, якщо хто хто хоче, можу взагалі дати телефон людини котра приймає людей за 150-200грн/ніч з триразовим харчуванням та видом на Говерлу з одного боку та Яремче з іншого. В Славському точно такого не знайдете, єдине що цей котедж знаходиться на горі і туди заїхати важко, власник на уазіку забирає постояльців.

Кожен шукає собі житло та сервіс по фін можливостях, але в Буковелі дуже великий асортимент трас, чим мало які курорти можуть похвастатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А чим вже Буковель такий дорогий?

варто порівняти тільки одне - вартість підйомів (витягів) в Буковелі й Славському - і ні проживання, ні вареники, ні піцу вже не доведеться порівнювати ;)

 

 

зараз скіпаси на Бук дорогі, 3 дня / 2 125 грн. отже день 708 грн

але я купляв буквально місяць чи півтора назад по акції 3 ні за 895грн, отже день не повних 300 грн

правда це на сезон до 02.01.2016 та після 10.03.2016, проте мене влаштовує

 

 

ось те що знайшов про скіпас в Славському в інт.

 

В праздничные дни:

дневной абонемент — 300 гр.+ залоговая стоимость карточки 30 гр.;

4 подъема — 120 гр. + 30 гр.;

кресло — 120 гр. + 30 гр. круг.

По будням:

дневной абонемент — 250 гр. + 30 гр.

Сезонная карточка стоит 12 000 гр.

Более точную информацию по датам перехода цен от праздничных к лояльным

руководство "Динамо" огласят позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

але в Буковелі дуже великий асортимент трас, чим мало які курорти можуть похвастатись.

 

 

в Україні по кількості трас, якості підготовки та розвитку інфраструктури конкурентів не має, це точно, але слід зазначити що траси ну дууууже короткі і під кінець дня вже стає нудно, там більше 1-2 днів немає що робити для того хто добре катається звичайно

біда Буковеля у відсутності конкурента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим вже Буковель такий дорогий?

варто порівняти тільки одне - вартість підйомів (витягів) в Буковелі й Славському - і ні проживання, ні вареники, ні піцу вже не доведеться порівнювати ;)
Вареники чи піца різнитися може в кілька гривень, це не є суттєво, проживання теж знайти однакове можна, якщо хто хто хоче, можу взагалі дати телефон людини котра приймає людей за 150-200грн/ніч з триразовим харчуванням та видом на Говерлу з одного боку та Яремче з іншого. В Славському точно такого не знайдете, єдине що цей котедж знаходиться на горі і туди заїхати важко, власник на уазіку забирає постояльців.

Кожен шукає собі житло та сервіс по фін можливостях, але в Буковелі дуже великий асортимент трас, чим мало які курорти можуть похвастатись.

Так, щодо асортименту й підготовки трас - альтернативи Буковелю немає в Україні немає. Є не один варіант альтернативи по ціні, але щодо кількості трас і їх підготовки - немає. Особливо якщо зважити на те, що снігові гармати мало поширені - і в теплу погоду в сезон, крім Буковеля, тільки на Драгобраті більш-менш стабільно зі сніговим покриттям.

Але на різницю в ціні денного абонемента на Буковелі й Славську - можна знімати житло й харчуватись в Славську ;)

... приїзджаєш десь 7.45, стаєш в коротку чергу за денним абонементом, декілька хвилин чекаєш до запуску на підйомники... і ще за декілька хвилин слухаєш, як під кантами лиж хрустить кромка слідів від ратрака... зупиняєшся, і бачиш свій слід - на відратраченому схилі, твій єдиний слід, який чітко видно... і в цю хвилину аж ніяк не думаєш про краєвиди на Яремче й Говерлу... і потім ще 37 підйомів... тому не дивно, що почитавши відгуки в інтернетах, більше нікуди й не їздив кататись.

... але це стало надто дорого - мої доходи не виросли в 3.5 рази за два роки, як подорожчала ціна денного абонемента :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не було б купців - знизили б ціну, не знижують - значить рівень попиту їх задовольняє )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приїзджаєш десь 7.45, стаєш в коротку чергу за денним абонементом, декілька хвилин чекаєш до запуску на підйомники... і ще за декілька хвилин слухаєш, як під кантами лиж хрустить кромка слідів від ратрака... зупиняєшся, і бачиш свій слід - на відратраченому схилі, твій єдиний слід, який чітко видно... і в цю хвилину аж ніяк не думаєш про краєвиди на Яремче й Говерлу... і потім ще 37 підйомів... тому не дивно, що почитавши відгуки в інтернетах, більше нікуди й не їздив кататись.

... але це стало надто дорого - мої доходи не виросли в 3.5 рази за два роки, як подорожчала ціна денного абонемента :(

гарно розповідаєш, аж слинка тече :-). Де саме катаєшся, який там підйомник? Зазвичай в січні їду в Плай (теща недалеко живе), але хотілося б і Славсько перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приїзджаєш десь 7.45, стаєш в коротку чергу за денним абонементом, декілька хвилин чекаєш до запуску на підйомники... і ще за декілька хвилин слухаєш, як під кантами лиж хрустить кромка слідів від ратрака... зупиняєшся, і бачиш свій слід - на відратраченому схилі, твій єдиний слід, який чітко видно... і в цю хвилину аж ніяк не думаєш про краєвиди на Яремче й Говерлу... і потім ще 37 підйомів... тому не дивно, що почитавши відгуки в інтернетах, більше нікуди й не їздив кататись.

... але це стало надто дорого - мої доходи не виросли в 3.5 рази за два роки, як подорожчала ціна денного абонемента :(

гарно розповідаєш, аж слинка тече :-). Де саме катаєшся, який там підйомник? Зазвичай в січні їду в Плай (теща недалеко живе), але хотілося б і Славсько перевірити.
це все було про Буковель, в Славську не катався жодного разу :)

за відгуками - в Славську немає рівнесеньких відратрачених схилів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де в Славську краще кататись? На тростяну чи на Захар Беркут їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...