Перейти до змісту

розводи на пуховику


Lesichka

Рекомендовані повідомлення

На пуховику (натуральних пух) після дощу появилися розводи від яких ніяк не можу позбудтися. Річ відносно нова, тому хочеться якось реабілітувати її... Може є господині в яких ця проблема була і вони її успішно вирішили... Поділіться секретом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки це коштувало? Після цього попадали під дощ чи мокрий сніг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки це коштувало? Після цього попадали під дощ чи мокрий сніг?

 

В мене є куртка осіння (не пуховик) то постійно після дощу покриваєця п’ятнами (більш за все така тканина, хоча й куртка не з дешевих)... Але в мене звичайним пранням лікуєця... Но до нового намокання.... Підозрюю з вашим пуховиком аналогічна ситуація...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки це коштувало? Після цього попадали під дощ чи мокрий сніг?

після хімчистки все буде ок!

рік тому коштувало 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки це коштувало? Після цього попадали під дощ чи мокрий сніг?

 

В мене є куртка осіння (не пуховик) то постійно після дощу покриваєця п’ятнами (більш за все така тканина, хоча й куртка не з дешевих)... Але в мене звичайним пранням лікуєця... Но до нового намокання.... Підозрюю з вашим пуховиком аналогічна ситуація...

дійсно до нового намоканя... Після прання трошки краще але не зовсім

Знайома говорила, що навіть після хімчистки до нового намокання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене була така фігня після прання (напевно погано полощеться), а після хімчистки - нема + виглядає куртяк, як новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Прошлого року, бачив десь в новинах про відкриття у Луцьку експрес пральні (типу американських) з окремими пральними і сушилиними машинками... закиньте ваш пуховик відразу після прання в таку сушку - буде в 10 раз дешевше ніж здавати в хімчистку і не буде ніяких плям + максимально розпушиться пух! 

Плями (розводи) на звичайній матерії від води і від того що після прання пух збирається в комки і висихає останній.

В такій сушці пух буде одночасно і сушитись і розпушуватись.

...уже років з 10 всі свої пуховики сушу в такій сушці після звичайної пральної машинки. І дуже дивно що в Україні такими сушками ніхто не користується... Бо в США уже певно років з 20 як, це така ж необхідна річ в кожному домі як і пральна машинка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виглядають і встановлюватися по різному... сушать в барабані теплим або гарячим повітрям.

 

4709f230a505.jpg

 

0e85c6b8149f.jpg

 

e469d4bbcda6.jpg

 

6734bada46b6.jpg

 

2b8d8f717460.jpg

 

53b62e5a3b25.jpg

 

2543a48223e0.jpg

 

d794d801544e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошлого року, бачив десь в новинах про відкриття у Луцьку експрес пральні (типу американських) з окремими пральними і сушилиними машинками... закиньте ваш пуховик відразу після прання в таку сушку - буде в 10 раз дешевше ніж здавати в хімчистку і не буде ніяких плям + максимально розпушиться пух! 

Плями (розводи) на звичайній матерії від води і від того що після прання пух збирається в комки і висихає останній.

В такій сушці пух буде одночасно і сушитись і розпушуватись.

...уже років з 10 всі свої пуховики сушу в такій сушці після звичайної пральної машинки. І дуже дивно що в Україні такими сушками ніхто не користується... Бо в США уже певно років з 20 як, це така ж необхідна річ в кожному домі як і пральна машинка...

Дякую за ідею! Не знала! Дійсно, декілька годин - це те, що потрібно! Ось що знайшла http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku_vidkryyetsya_pralnya_taka_yak_v_amerytsi_foto/

Може хтось вже користувався? Завтра спробуємо заїхати туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності 36 такого не знайшли... Напевно вже закрилися((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Стосовно сушки речей в сушильних машинках.знайомий возить б.у. техніку з Данії і Німеччини , каже, що в нас почався хороший спрос на такі апарати. я не розумів який сенс купувати її якщо можна сушити на свіжому повітрі але потім змінив свою думку...після сушки речі виглядають як нові, модна не прасувати. для пуховиків дуже класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...