Перейти до змісту

Продам дачу по вул. Дубнівській або ОБМІНЯЮ


vanus

Рекомендовані повідомлення

Продам Дачу на вул. Дубнівська. 6 соток напроти Луцькавтодору 2 ряд від дороги є абияке світло. все інше і краще можна провести (є поруч газ також метрів до 30) Будинок 1 пов. спальня, вітальня, кухня (піч) з вікном в вітальню, коридор, під ним льох, перед входом тераса крита. Поруч також і гараж.

2. пов спальня з балконом, горище. Є можливість добудови як збоку (є двері спеціально) так і вверх.

ДЛЯ б-ва житла!!!

МІСЦЕ просто БОМБА :--)) !!!

25 000 у.о.

050-3781521

post-25-0-20362000-1334903915_thumb.jpg post-25-0-01245600-1334903950_thumb.jpg post-25-0-79385200-1334904069_thumb.jpg

АКТУАЛЬНО!!!

Можливий обмін на дачний участок в районі Дубнівської біля МП "Шлях" чи Ірен (Амексім) на паритетних умовах.

мій участок з будинком - ваш участок без будинку з доплатою

мій участок з будинком - ваш участок без будинку але вдвічі більший

мій участок з будинком - ваш участок без будинку+інше

мій участок з будинком - ваш екскаватор

post-25-0-31252300-1374995024_thumb.jpg

Червоним обведено хату/участок

Жовтим місце врізки в газ (орієнтовно з підведенням до хати буде коштувати 2000-2500 у.е.

Голубим лінія де можна врізатись в світло 2000 у.е.

Можна лупити скважину можна гратись водоканалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість 70 000 у.е. - за дачу?

то якась мегадача, джакузі, вид на фудзіяму, або я сильно відстав від життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти відстав від житя бо смаа джакузі коштує 20 штук баксів

місце просто бомба

А торг ніхто не відміняв, та й і я не спішу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ти відстав від житя бо смаа джакузі коштує 20 штук баксів

місце просто бомба

А торг ніхто не відміняв, та й і я не спішу

Місце - дуже близько дорога, гази, шум. Доїзду нема(вузька грунтова дорога). Газу нема. Водопроводу нема. Каналізації нема. Хатка напевне теж не ахті(мінімум 15-20 років, постСовьетскій період).

Ціна завищена мінімум в чотири рази.

хоча... Фото допоможе!!!

з.і. Продам джакузі - 500 у.о. :0074:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти відстав від житя бо смаа джакузі коштує 20 штук баксів

місце просто бомба

А торг ніхто не відміняв, та й і я не спішу

normal_japan1.jpg

7409a6a144b3723a21033d279f2734e4.jpg

20тис ? Це якась мегаджакузи з видом на Фудзіяму напевно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 року потому...

2-й ряд від дороги - це не бомба, це жах. шум від автомобілів, недалечко залізничний переїзд, тож як бонус вночі і вдень дудітимуть поїзди.

паркан треба ставити новий, так само як ворота і калітку. провести газ, тим паче за 30метрів, коштуватиме ще як мінімум 2штуки баків. +провести воду, +по бажанню провести норм світло.

ну і на сам кінець. для життя цей будинок не підійде. треба добудуватись, утеплити, зробити опалення, сантехніку, електрику, ремонт.

і ще як бонус, другий ряд від дороги не можна змінити цільове призначення, тому що його просто напросто не підпишуть. це на всі 100 відсотків.

отже виходить у нас така собі хатинка-дача на якій згідно з теперішніми законами навіть прописатись не можна.

інформація подана для передачі досвіду тим хто хоче купити дачку і там жити, бо нема бабла на норм хату чи квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТАК!!! БЕЗУМОВНО багато чого треба переробляти! ТАК вети газ світло. Але тут тихо, спокійно і свіже повітря. Але жахів нема як і тролейбусів. я на 300 метрів знахожусь ближче до переїзду і знаю що по дубнівській їде поїзд о 6:50 бо рано встаю. ура!!!! і саме головне у нас такі закони що все підпишуть!

НАЛІТАЙ!!!!! СУПЕР ДАЧА!!! ЖАХ для тих кому хватило тільки на квартиру подалі від ЖД вокзалу і поближче до м-ну ВОПАК!!!!

;---))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 3 місяця потому...
  • 3 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Можливий обмін на дачний участок в районі Дубнівської біля МП "Шлях" чи Ірен (Амексім) на паритетних умовах.

мій участок з будинком - ваш участок без будинку з доплатою

мій участок з будинком - ваш участок без будинку але вдвічі більший

мій участок з будинком - ваш участок без будинку+інше

мій участок з будинком - ваш екскаватор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

добавив фото з гугля.

в першому пості описав реальні речі які можна вирішити на ділянці. вже говорив з сусідами на рахунок газу і світла.

получається штука у.е. власнику лінії + робота/матеріали

зроблю буде ще дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...