Перейти до змісту

Про чесних чиновників


difoto

Рекомендовані повідомлення

Якщо ви хтіли бачити тут "скандали-інтрігі" - мушу вас розчарувати.
Зустрічайте - життя чиновника, начальника відділу інфраструктури та туризму Волинської області, Івана Мирки, або краще відомого бувалим бордівцям як vanus.

Іван Іванович Мирка не знає навідь про те, чим його жінка займається! Поки він їздить отими своїми дорогами, "ніпанятна зачєм" (мабуть хоче вкрасти шось!) - його дружина безкоштовно займається.... аж стидно сказати, не буду.

c7vHG.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, Ваня це чудова людина! Кращого чиновника я не знаю. Так, його хочеться підтримувати, бо він справді унікальний!

Іване, почути від тебе, що я твій "власний психолог" було компліментом!

P.S. Добре, що аватарку в ФБ змінив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Мені цікаво чи може чесний чиновник бути керівником Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»?

Прошу не розцінювати це як наїзд чи критику, просто цікаво, хто що думає з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, tarasmv сказано:

Мені цікаво чи може чесний чиновник бути керівником Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»?

Прошу не розцінювати це як наїзд чи критику, просто цікаво, хто що думає з цього приводу.

А чом би й ні? По моєму, Мирка себе на посаді чиновника ні в чому не скомпрометував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

А чом би й ні? По моєму, Мирка себе на посаді чиновника ні в чому не скомпрометував.

А хіба Мирка очолює БПП?

 

Упд. А уже так

FB_IMG_1536946439431.thumb.jpg.4511a3998b9f4a8c574c2cd4cb5481ee.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, rl72 сказано:

 

FB_IMG_1536946439431.thumb.jpg.4511a3998b9f4a8c574c2cd4cb5481ee.jpg

О, як події стрімко розвиваються! То Савченко грозиться його звільнити, бо не дороги, а напрямки. То світязький пляж - бомжатник, а не пляж. Накінець службове розслідування проти Мирки.

А тепер "професійний досвід, управлінський талант та організаторські здібності"!

Швидко ж перестроївся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Віталій СК сказано:

А чом би й ні? По моєму, Мирка себе на посаді чиновника ні в чому не скомпрометував.

 

обрубок велодоріжки в Жидичині куди притулити, в управлінський талант чи проф. досвід?

 

screenshot_1440.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Deemon сказано:

 

обрубок велодоріжки в Жидичині куди притулити, в управлінський талант чи проф. досвід?

 

screenshot_1440.jpg

Так не Мирка винен в тому, що депутати облради гроші виділили тільки цього року. До кінця року, якщо не помиляюсь, мають зробити ремонт дороги Луцьк-Жидичин і облаштувати велодоріжку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...