Перейти до змісту

російський літак прпав? в Єгипті


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Нагадаю історію, всім, хто заявлає, що тут хтось злорадіє.

Ось, що таке злорадіти зі збитого літака:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Big_Brat, я на 99,99% впевнений, що на будь-якому кацапському ресурсі, якби це сталось із українським літаком було б велике свято і п'янка (маю достатній досвід спілкування з кацапєздолами на різних сайтах). Все. І якби хоч один "всплив" із думками на зразок твоїх, тільки на захист українців, його б як мінімум забанили, а скоріше всього б знайшли, а далі його доля була б печальна.

Навіть якщо це і правда (в чому я сильно сумніваюсь, бо також маю досвід спілкування), то все одно ми не повинні опускатися до такого рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопець реально чіпідросить кацапів в інших роликах( тобіш ніразу не ватнік) , а ось ролик про катастрофу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Big_Brat, я на 99,99% впевнений, що на будь-якому кацапському ресурсі, якби це сталось із українським літаком було б велике свято і п'янка (маю достатній досвід спілкування з кацапєздолами на різних сайтах). Все. І якби хоч один "всплив" із думками на зразок твоїх, тільки на захист українців, його б як мінімум забанили, а скоріше всього б знайшли, а далі його доля була б печальна.

Навіть якщо це і правда (в чому я сильно сумніваюсь, бо також маю досвід спілкування), то все одно ми не повинні опускатися до такого рівня.

Нє, ми повинні народ-окупант цілувати в дупу? Будь-яка невдача кацапії нам на руку, аналогію із WW2 треба проводити, чи сам додумаєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вагную, мрасія зажадає створення міжнародного трибуналу в ООН, щодо літака, який впав в Єгипті. Як аналогію з MH17. От тільки я чомусь я схиляюсь до версіх, що літак в Єгипті не був збитий. А виною є російська халантність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lifenews.ru/news/167293

VIP-клубы Москвы не будут отменять празднование Хеллоуина из-за траура

На вечеринки в крупнейшие столичные клубы продано порядка двх-трёх тысяч билетов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

place1_700.jpg

_86428768_8bde42fa-8b1f-4816-b1ee-7264780b2ee6.jpgplace4_700.jpgplace3_700.jpg

Жители Киева несут цветы к посольству России

Они выражают соболезнования в связи с авиакатастрофой в Египте [видео]

Соболезнования в связи с авикатастрофой Airbus-321 приходят со всего мира, в том числе и с Украины. Как сообщает «Комсомольская правда» в Украине», вечером 31 октября у здания российского посольства в Киеве стали собираться жители местные жители. Они пришли, что бы выразить свое сочувствие. Киевляне несут цветы и зажигают свечи в память о жертвах сегодняшней катастрофы, случившейся на Синайском полуострове.

Судя по фотографиям, перед входом в посольство России лежат десятки букетов цветов, лампадок и детских игрушек. Кроме того киевляне оставляют записки со словами поддержки.

Правда, власти не исключают провокаций. Поэтому за порядком возле здания посольства следят сотрудники Нацгвардии Украины.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як у цьому житті усе пов"язане.

Упавший в Египте самолет ранее использовали «Малайзийские авиалинии»

Авиакомпания, потерявшая два «Боинга» в недавних авиакрушениях, использовала А321 первой.

Разбившийся в Египте лайнер Airbus А321 был сдан в эксплуатацию в мае 1997 года и использовался авиакомпанией «Малайзийские авиалинии». Об этом сообщает ТАСС со ссылкой на данные портала Airfleets, где фиксируются данные о самолетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Египет начал расшифровывать данные черного ящика с российского А321

Пока не выявлено никаких обстоятельств, которые могли бы объяснить крушение самолета.

Египетские специалисты уже начали работу по расшифровке информации с бортового самописца А321, который потерпел крушение на Синае.

- Черный ящик найден в хвостовой части самолета. Его уже отправили экспертам на изучение, - цитирует Интерфакс заявление премьер-министра Египта Шерифа Исмаила.

Он уточнил, что пока говорить о причинах катастрофы рано. Работающие на месте специалисты не выявили никаких "подозрительных обстоятельств", и объяснить крушение самолета пока не могут.

На борту упавшего А321 летели жители девяти регионов РФ, Украины и Белоруссии

Жители Петербурга, Красноярска, Волгограда, Тюмени, Карелии, Тамбовской, Ленинградской, Новгородской, Псковской областей РФ, а также Украины и Белоруссии находились на борту авиалайнера Airbus A321, потерпевшего крушение в Египте в субботу.

Как сообщил пресс-секретарь губернатора Петербурга Георгия Полтавченко Андрей Кибитов в твиттере в субботу, по уточненным данным, на борту рейса находились 127 жителей Петербурга, 49 - Ленинградской области. Также рейсом летели 11 жителей Новгородской области, 9 - Псковской области, 2 - из Карелии.

Кроме того, в самолете погибли трое граждан Украины и один гражданин Белоруссии.

МИД Украины в субботу вечером сообщал о четырех согражданах, находившихся на борту разбившегося лайнера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ми повинні народ-окупант цілувати в дупу? Будь-яка невдача кацапії нам на руку, аналогію із WW2 треба проводити, чи сам додумаєшся?

Давайте проведем аналогию с WW2, без проблем:

"- Васек, пошли с нами грабить фашистов и их барышень тискать!

- Вы че? У вас мозги есть или нет? Это-же простые люди! Не все немцы - фашисты!

- А нам что теперь народ-окупанта в попу целовать чтоле? Да все они одинаковые! Пошли не ломайся! Ты-же видел как они зверствовали у нас!

- И чем вы тогда лучше них?"

Ничего не напоминает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай до нас на борду зайдуть, тут їм вистачить співчуваючих.

Давайте проведем аналогию с WW2, без проблем: "- Васек, пошли с нами грабить фашистов и их барышень тискать! - Вы че? У вас мозги есть или нет? Это-же простые люди! Не все немцы - фашисты! - А нам что теперь народ-окупанта в попу целовать чтоле? Да все они одинаковые! Пошли не ломайся! Ты-же видел как они зверствовали у нас! - И чем вы тогда лучше них?" Ничего не напоминает? 0

напомінаєт. брєд олігофрєна.

п.с. http://waralbum.ru/bb/viewtopic.php?id=305

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w2N9LzFWms8.jpg

З.І.: На їхньому місці міг бути кожен з нас.. І легше б було там загинути, а ніж чекати тих хто летів і не дочекатись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

звичайно спрацює, але для цього мирні люди повинні залишатись живими, щоб сповна *насолодитись* тим, чого наробили, коли підтримували путлєра, а смерть мирних, то завжди горе, особливо для рідних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай до нас на борду зайдуть, тут їм вистачить співчуваючих.

Давайте проведем аналогию с WW2, без проблем: "- Васек, пошли с нами грабить фашистов и их барышень тискать! - Вы че? У вас мозги есть или нет? Это-же простые люди! Не все немцы - фашисты! - А нам что теперь народ-окупанта в попу целовать чтоле? Да все они одинаковые! Пошли не ломайся! Ты-же видел как они зверствовали у нас! - И чем вы тогда лучше них?" Ничего не напоминает? 0

напомінаєт. брєд олігофрєна.

п.с. https://ru.wikipedia...й_мировой_войны

И к чему эта вики-статья? Хотя, ворэва, диалог окончен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

це не закон бумеранга - просто вони банально економили на обслуговуванні імпортного літака через санкції та кризу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

це не закон бумеранга - просто вони банально економили на обслуговуванні імпортного літака через санкції та кризу.

не пиши так, бо кацапи скажуть абама віноват.

П.С. в них тисячі літаків, а впав саме той, що колись належав Малазійськім авіалініям. Тим сами чий літак вони збили і жартували над цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

А що нам робити, розпалити багаття, шмальнути пару салютів, бо двійко сотень москалів, від малу до велико полягло!? Чи може як ти просто брати копістити коменти і набивати собі рейтинг на людській трагедії!? Так і них таких вистачає, і нас як показує практика...Вперед ТРОЛІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И к чему эта вики-статья? Хотя, ворэва, диалог окончен.

Дійсно, стаття з кацапською вікі повністю виправдовує і обілює звірства кацапів на території окупованої Німеччини, тому замінив її на більш об'єктивну. Хоча мову окупантів знаю майже досконало, що таке "ворэва", мені невідомо, тому "ворэва" і тобі. Просто, здохніть всі кацапи, які прийшли із зброєю на мою землю. Ніколи не буду серед вас шукати менш гівняних, ви всі уроди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

А що нам робити, розпалити багаття, шмальнути пару салютів, бо двійко сотень москалів, від малу до велико полягло!? Чи може як ти просто брати копістити коменти і набивати собі рейтинг на людській трагедії!? Так і них таких вистачає, і нас як показує практика...Вперед ТРОЛІ!

Чоловіче тебе цошь покренчило? Копіпащу я тільки новини. А коментарі до них пишу сам. Да і в цій темі на репу я не розжився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода.

Шкода рідних загиблих.

Перш чим писати усіляку дурню, уявіть на хвилину , що на їхньому місці міг бути ти і ти і ти і близький твій. Поспівчувати треба , а не зловтішатись.

Не варто вмішувати політику туди куди не треба, а ще краще в неї взагалі не вникати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

А що нам робити, розпалити багаття, шмальнути пару салютів, бо двійко сотень москалів, від малу до велико полягло!? Чи може як ти просто брати копістити коменти і набивати собі рейтинг на людській трагедії!? Так і них таких вистачає, і нас як показує практика...Вперед ТРОЛІ!

Чоловіче тебе цошь покренчило? Копіпащу я тільки новини. А коментарі до них пишу сам. Да і в цій темі на репу я не розжився.

"Думалка" не та... що б таке придумати: ПРуф- тут

d8633785507b.jpg

З.І.: це не та тема де потрібно з'ясовувати політичні погляди, достатньо поспівчувати горю ЛЮДЕЙ!А якщо ні, то можна і промовчати хоча в нас зараз вже не те виховання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить уже вести дискусію на тему співчуття. Це особиста справа кожного. Особисто я вважаю, що для мрасії рано чи пізно спрацює закон бумеранга у повній мірі.

А що нам робити, розпалити багаття, шмальнути пару салютів, бо двійко сотень москалів, від малу до велико полягло!? Чи може як ти просто брати копістити коменти і набивати собі рейтинг на людській трагедії!? Так і них таких вистачає, і нас як показує практика...Вперед ТРОЛІ!

Чоловіче тебе цошь покренчило? Копіпащу я тільки новини. А коментарі до них пишу сам. Да і в цій темі на репу я не розжився.

"Думалка" не та... що б таке придумати: ПРуф- тут

d8633785507b.jpg

Ну ти і троляка. Включі мізки, і прочитай ще раз. Я пишу українською. А там де копіпащу, це в основному російська. Ну да в цьому випадку я не вказав джерело. Ось це ти зробив відкриття, недо шерлок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...