Перейти до змісту

російський літак прпав? в Єгипті


Єретик

Рекомендовані повідомлення

хотілось би, щоб політику і філософію обговорювали у відповідних розділах.

Ось доречі Українська розробка для порятунку пасажірів літака:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

Чем вы тогда лучше ватных идиотов? Если всех русских теперь считаете врагами и злорадствуете над смертью ни в чем не повинных гражданских людей (среди которых дети). Давайте будем оставаться людьми, а не будем становиться озлобленными животными.

Не ми на них напали і не ми у них території віджимали. Різницю відчуваєш? Вони чогось не залишились людьми, а стали "озлобленными животными". За що їх 89% любити? Що ці підараси нам за останні 100 доброго зробили? А за 300? Нічого.

Кто они???Какой то собирательный образ, обычный, среднестатистический житель как Украины, так и России, живет себе своими бытовыми проблемами и о них думает, а не о том, как изничтожить другую нацию...скорее гдя взять на кусок хлеба с маслом...и в самолете из Египта таких, скорее всего было большинство. А если кто то от недалекого ума, посмеивался над войной в Украине, то их можно только пожалетья ж говорю, недалекий ум и окружающее их малоумие...Но радоваться гибели таких людей, это только опускаться до такого же уровня, который осуждаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем вы тогда лучше ватных идиотов? Если всех русских теперь считаете врагами и злорадствуете над смертью ни в чем не повинных гражданских людей (среди которых дети). Давайте будем оставаться людьми, и не будем становиться озлобленными животными.

Ох ці ваші пацифістські штучки... років 2 я теж би так сказав...

Чим ми кращі? Ми інші. Просто намагаємось вижити в цьому світі, а різноманніття думок, вона присутня кожній людині.

Злоба кажете? - ні просто пам"ять, бо коли з діяльності чи бездіяння тих "інших" (типу тих які загинули в тому літаку) ми починаючи 1,5 року назад і по сей день були змушені втрачати наших побратимів і сестер, то знаєте їх смерті зараз виглядають як просто статистика, не шкода, не радісно...

Ми не тварини, бо тварини статистику не ведуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обнародован список жертв разбившегося в Египте российского самолета

В распоряжении «Комсомолки» оказался предварительный список жертв авиакатастрофы российского самолета в Египте. Лайнер летел из популярного египетского курорта Шарм-Эш-Шейха в Санкт-Петербург и пропал с экранов радаров в субботу утром.

Список экипажа:

1. Валерий Немов, капитан

2. Сергей Трухачев, второй пилот

3. Валенитна Марцевич, стюардесса

4. Андрей Беломестнов, стюард

5. Ирина Олару, стюардесса

6. Станислав Свиридов, стюард

7. Алексей Филимонов, стюард

СПИСОК ПАССАЖИРОВ:

· М. Акимов

· А. Алексадров

· А. Алексеев

· А. Амосов

· М. Аникеева

· В. Анисимов

· П. Баглаев

· Н. Башкова

· А. Багданов

· Г. Беспалова

· Д. Богданов

· Богданова А.

· Богданова В.

· Булеева Ю.

· Т.Федорова

· А.Гайдамак

· Е.Гайдамак

· Е.Галанова

· А.Гавриков

· Ю.Герасина

· В.Герасина

· Д.Гирин

· Д.Глидаев

· В.Голенков

· Д.Голенкова

· В.Голенкова

· Н.Голубева

· Л.Гомечко

· А.Горбатенко

· Л.Гордин

· А. Буткевич

· А. Чернова

· Н. Данилова

· Т. Дементич

· А. Добрица

· Р. Добрица

· Е. Домашняя

· Е. Дудченко

· С. Дудочкина

· А. Дунаев

· Н. Дунаева

· В. Душечкина

· Е. Евграфова

· М. Федорков

· Ф. Федоров

· Е. Федорова

· Т. Чечкина

· Д. Григорьева

· Е. Григорьева

· Н. Григорьева

· А. Громов

· Д. Громова

· Т. Громова

· Д. Яцкова

· Е. Явсин

· Е. Явсина

· А. Илларионов

· Е. Йоргенс

· И. Ищенко

· Г. Иванчук

· И. Иванова

· М. Ивлева

· М. Ивлева

· Е. Калинина

· О. Калинина

· В. Кантсерова

· Л. Казак

· Л. Харитонов

· А. Харитонова

· О. Харитованова

· Д. Хмелевский

· Е. Хусаинова

· Л. Ким

· О. Кириллова

· А. Киселев

· А. Лочков

· С. Лочкова

· А. Кочкин

· А. Кондрашков

· О. Павлова

· Н. Пяточенко

· И. Пикалева

· А. Пилип

· М. Подлевских

· Н. Пономарева

· Е. Пряников

· С. Прусакова

· Е. Пухкаева

· Р. Пулянов

· А. Радлевич

· А. Радлевич

· Е. Родина

· Н. Ростенко

· В. Сачук

· Н. Сагдатуллина

· А. Саяпин

· Н. Саяпина

· И. Сакерин

· В. Сакерина

· Д. Салахбеков

· Д. Салахбекова

· П. Савелев

· А. Семаков

· О. Семакова

· А. Семенов

· Р. Серадзински

· А. Сергеев

· Г. Сергеев

· Е. Сергеева

· С. Сергеева

· В. Севрюкова

· Н.Лаишева

· В.Лапшина

· Н.Лущенко

· А.Максимов

· М.Максимова

· Ю.Масленникова

· Е.Мельникова

· В.Михайлюкова

· И.Михайлов

· Т.Миллер

· Л.Мнацаканов

· А.Моисеева

· Т.Мокиевская

· В.Мовчанов

· Л.Мовчанова

· А.Мозгина

· Л.Мозгина

· Е.Мурашова

· Н.Даниленко

· М.Найок

· Е.Николаева

· К.Огородова

· И.Орлеанская

· Д.Орлеанский

· И.Осипов

· З.Осипов

· Н.Осипова

· А.Пахарь

· А.Панина

· Т.Панина

· И.Павлова

· И. Шарова

· Ю. Шеин

· А. Шеина

· О. Шеина

· Е. Шихина

· Д. Шиллер

· М. Шишкина

· Е. Шульгинов

· К. Шульгинов

· О. Шульгина

· Н. Шурко

· М. Симанова

· В. Скородумов

· Л. Скородумова

· Ю. Смирнов

· И. Смирнова

· В. Смирнова

· Т. Смоленкова

· И. Соколова

· Е. Сологубова

· Т. Соболева

· А. Статская

· А. Тарасов

· Л. Тарасова

· Г. Терехина

· А. Тихомиров

· А. Тихомирова

· А. Тимошенко

· А. Тишинская

· Е. Томина

· К. Усатов

В российском посольстве в Египте сообщили, что на борту пропавшего российского самолета, находились только граждане России. Всего - 217 пассажиров и семь членов экипажа.

Выясняют обстоятельства произошедшего и в российском МИДе. Представитель ведомства Мария Захарова сообщила, что как только дипломаты получат какие-либо данные, их тут же предоставят СМИ.

МЧС открыло горячую линию для родственников пассажиров разбившегося в Египте самолета: 8–800–100–20–01, 8 (812) 299–99–99.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем вы тогда лучше ватных идиотов? Если всех русских теперь считаете врагами и злорадствуете над смертью ни в чем

де ти прочитав в написаному мною "злорадство"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карма! 10000% карма.

Тому як 99% росіян бажають смерті українцям.

повернулося.

Давайте все ж ми не будимо такими ідіотами як вони, Бог їм суддя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем вы тогда лучше ватных идиотов? Если всех русских теперь считаете врагами и злорадствуете над смертью ни в чем

де ти прочитав в написаному мною "злорадство"

Він наперед це написав! Бо в акурат ми в цій темі якраз і залишилися ще людьми. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кудою збирався летіти цей літак? Читав, що ніби над Україною. Тоді теоретично він міг розбитись в нашому повітряному просторі. Якби це сталось, про наслідки годі писати. Думаю ви самі здогодаєтесь.

П.С. Пробуджую модера для редагування даної теми і блокування срачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто они???Какой то собирательный образ, обычный, среднестатистический житель как Украины, так и России, живет себе своими бытовыми проблемами и о них думает, а не о том, как изничтожить другую нацию...скорее гдя взять на кусок хлеба с маслом...и в самолете из Египта таких, скорее всего было большинство. А если кто то от недалекого ума, посмеивался над войной в Украине, то их можно только пожалетья ж говорю, недалекий ум и окружающее их малоумие...Но радоваться гибели таких людей, это только опускаться до такого же уровня, который осуждаете.

я коли думаю де взяти кусок хліба з маслом, то в Єгипет не літаю.

а якщо й маю лишні пару гривань, то даю їх на допомогу бійцям і не тільки... а знаєш чому я допомагаю бійцям? чи підсказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто они???Какой то собирательный образ, обычный, среднестатистический житель как Украины, так и России, живет себе своими бытовыми проблемами и о них думает, а не о том, как изничтожить другую нацию...скорее гдя взять на кусок хлеба с маслом...и в самолете из Египта таких, скорее всего было большинство. А если кто то от недалекого ума, посмеивался над войной в Украине, то их можно только пожалетья ж говорю, недалекий ум и окружающее их малоумие...Но радоваться гибели таких людей, это только опускаться до такого же уровня, который осуждаете.

я коли думаю де взяти кусок хліба з маслом, то в Єгипет не літаю.

а якщо й маю лишні пару гривань, то даю їх на допомогу бійцям і не тільки... а знаєш чому я допомагаю бійцям? чи підсказати?

бо президент і уряд,яких ви вибрали, не можуть навести ладу ні в одній сфері

хоча ні,пробачте, вони і в цей час вміють себе збагачувати

більше нічого

тому й допомагаєте бійцям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли думаю де взяти кусок хліба з маслом, то в Єгипет не літаю.

а якщо й маю лишні пару гривань, то даю їх на допомогу бійцям і не тільки... а знаєш чому я допомагаю бійцям? чи підсказати?

бо президент і уряд,яких ви вибрали, не можуть навести ладу ні в одній сфері

хоча ні,пробачте, вони і в цей час вміють себе збагачувати

більше нічого

тому й допомагаєте бійцям

Помиляєшся! Ми всі вибирали... І це не важливо голосували ви, я, він за нього чи ні. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все більше починаю підтримувати заборону польотів російських літаків над Україною. От розвалиться в небі літак якоїсь російскої Колимагаавіа і такий інформаційний штор проти України почнеться, що наслідків мало не покажеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо президент і уряд,яких ви вибрали, не можуть навести ладу ні в одній сфері

хоча ні,пробачте, вони і в цей час вміють себе збагачувати

більше нічого

тому й допомагаєте бійцям

допомагаю тому, що якесь уйло напало на мою країну, а жителі країни уйла їдуть в мою країну воювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД! ВАМ МАЛО ПОЛІТИКИ В ІНШИХ ТЕМАХ?!

Що ти маєш на увазі? :_09:

блин, и тут срач устроили

кто рад, кому пох, для кого трагедия. пускай каждый при своем останется, смысл ругаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАРОД! ВАМ МАЛО ПОЛІТИКИ В ІНШИХ ТЕМАХ?!

Що ти маєш на увазі? :_09:

блин, и тут срач устроили

кто рад, кому пох, для кого трагедия. пускай каждый при своем останется, смысл ругаться?

І як це стосується нашої дискусії?

Тобто якщо не пускаєш соплі в цій темі то автоматично ображаєш інших? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилот рейса 9268 пытался дотянуть до аэропорта эль-Ариша. Перед этим он сообщил о технических неполадках. Технические проблемы , по предварительным итогам совещания и стали причиной падения лайнера. Версия с терактом и обстрелом самолета ракетами почти исключена . Поисково-спасательные команды, в том числе 45 машин скорой помощи достигли места крушения. Ведется поиск речевых и параметрических самописцев. Тела погибших будут доставлены в Каир. Россия высылает свои поисково-спасательные бригады самолетами МЧС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно прикро, що загинули невинні люди і зловтішатись не можна з того. Тим більше загинули діти. Але я на цю катастрофу дивлюсь через призму подій в Україні. МН17 був збитий, і тепер, на мою думку, піде розгін через рашаЗМІ та їхніх посіпак, що "ета катастрофа нє спроста". І опа - рашка жертва тероризму. Це все в дусі рашки. Аналогії будуть з МН17 і зроблять з себе жертву тероризму, не для світу, а для власного вжитку. Чекаємо на подібне.

І щодо карми. Ви гадаєте, що тіко ми одні згадуємо карму? Я пройшовся по європейським сайтам і там аналогічний "срач": поляки згадують ТУ під Смоленськом, голландці - МН17. Кацапи отримали т.зв. фідбек - ніхто їм не винен. Бо путлер - це породження їхнього суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно прикро, що загинули невинні люди і зловтішатись не можна з того. Тим більше загинули діти. Але я на цю катастрофу дивлюсь через призму подій в Україні. МН17 був збитий, і тепер, на мою думку, піде розгін через рашаЗМІ та їхніх посіпак, що "ета катастрофа нє спроста". І опа - рашка жертва тероризму. Це все в дусі рашки. Аналогії будуть з МН17 і зроблять з себе жертву тероризму, не для світу, а для власного вжитку. Чекаємо на подібне.

І щодо карми. Ви гадаєте, що тіко ми одні згадуємо карму? Я пройшовся по європейським сайтам і там аналогічний "срач": поляки згадують ТУ під Смоленськом, голландці - МН17. Кацапи отримали т.зв. фідбек - ніхто їм не винен. Бо путлер - це породження їхнього суспільства.

Тобто якби не путлєр то і цей літак не спав би?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якби не путлєр то і цей літак не спав би?

Я так розумію, це було слово "впав"? Якщо виходити з того, що це слово "впав". то рекомендую прочитати ще раз мій допис більш уважно. ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[ Тобто якби не путлєр то і цей літак не спав би?

може й так, не впав би. а знаєш чому? тому, щоб країна б тратила гроші не на війни, а на розвиток. літаки б вчасно ремонтувались, а не падали через технічні причини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[ Тобто якби не путлєр то і цей літак не спав би?

може й так, не впав би. а знаєш чому? тому, щоб країна б тратила гроші не на війни, а на розвиток. літаки б вчасно ремонтувались, а не падали через технічні причини

москалі зараз гадають що їх літак збили, українці думають що літак впав із-за путіна... Скажу вам що все набато простіше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три украинца были на борту упавшего A321

31 октября 2015, 14:34

В соцсетях нашли несколько человек из Украины, которые летели из Египта.

Три украинца погибли в катастрофе самолета "Когалымавиа", который упал сегодня в Египте.

Об этом пишет Reuters со ссылкой на заявление правительства Египта. 214 остальных пассажиров были русскими.

Двое из них - это Кирилл Усатов и Ирина Усатова. Судя по их аккаунтам в соцсетях, они из Северодонецка. Еще одна украинка, судя по всему, - Лилия Мовчанова, родом из Сокирян (Черновицкая область). Кроме того, в списке есть Владимир Сачук, чье имя написано указано как Volodymyr Sachuk.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...