Перейти до змісту

Маленька злодюжка


keepo

Рекомендовані повідомлення

дивно там все якось... невже мати не купила би того хомяка?

здається нормальні діти, одягнуті.

Який зв'язок між вищесказаним і хомяком?

Мої (нормальні, одягнуті) діти періодично хочуть то собачку, то котика, то ще якусь живність.

В нас є рибки, які хотіла я і є папуга, яку хотіли діти. Обіцяли доглядати. Зараз все "господарство" на мені))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

я бачу в цій темі хом'ячки плодяться швидше, ніж в магазині keepo :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо дибіл? В сраці ми тому, що от такі як ви старпьори замість того щоб в 90-их роках нормально збудувати країну, ви займалися рекетом і барижили на польшу горілку і крали держ майно бо нікому непотрібне було, і скуповували заводи пачками акції за талони на хавчик чи якусь стильну одьожку чи японській магнітофон, бо немали справжньої цінності!!! Підклали голову під ярмо ще з молодості а тепер сидете за діванами і звинувачуєте що то таке молоде покоління росте яке краде хомяків і буде таке саме як ви, да не буде уже ніколи, бо молодь уже пожинає кровю плоди вашого безглуздого життя раніше. І хомяк то не земля чи річ дорогоцінна!!!! Ти герой певно 40 тобі чи десь стільки, що ти отут повчаєш і говориш, що з кого виросте, типу вже освідчений чоловік. Змінити систему хочеш, так зміни себе спочатку і на себе дивися, і чого ти її не міняв в 90-их це ж твій час був молодий. Це найкраще зараз звинуватити нинішню молодь, що її ніхто невиховує, я таких як ти б на ато відправив, бо тут от нормальні люди гинуть і мої однолітки, а такі чудіща будуть тут сидіти за моніторами, диванами і казати, що добре і що погано, принаймі ось ця молодь якій зараз 20-25 років і молодше менше зла для країни зробила ніж ваша епоха. Найбільше розікрали країну ті люди якім зараз за 40, Так, що ти тут не рівняй Ху-й з пальцем, крадіжку хомяка і погану ситуацію в державі!!! Мені розказували коли я був малий то заберав в одного хлопчика в садочку іграшкі)))) але чомусь не виріс крадієм і тим паче не грабив країну, і ніхто навіть по сраці не лупив)))) Ти перш ніж щось говорити наступний раз , думай своєю головою а не дупою....

ЦЕ ви молодь 90-их Не відчували і бачу досі не відчуваєте причинно наслідкового звязку, бо ви своєю бездіяльністю та байдужістю, і думкою тільки про себе і породили усіх нинішніх олігархів які і вгробили країну і кинули її майже голою з війною на руки молодим, і зараз кажете, що вже треба молодих у владу, мол ми ділов наробили а розгрібати тепер вам!!!

я в тебе навіть не буду питати, чи ти дебіл, бо це й так очевидно. Надалі дискусію продовжувати не бачу сенсу, кєсарю кєсарєво, як то кажуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу в цій темі хом'ячки плодяться швидше, ніж в магазині keepo :smile3:

але це якісь неправильні хом'ячки

В сраці ми тому, що от такі як ви старпьори замість того щоб в 90-их роках нормально збудувати країну

завжди винні попєреднікі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...