Перейти до змісту

Невіддають заробітну плату


Sashkajek

Рекомендовані повідомлення

До Sashkajek скажу, ну ти не правий (без образ) і законами нашими тупими не захищений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю що я не правий,але що вже зрорбиш...Бог йому суддя....

я знаю що я не правий,але що вже зрорбиш...Бог йому суддя....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з тобою, а на майбутнє, якщо працюєш неофіційно (що є грубим порушенням з твоєї сторони також) є недержавні пенсійні фонди, недержавні іноземні страхування - приймай в них участь. Координатів давати не буду, щоб не було реклами, захочеш знайдеш сам. Програми є цікаві і не дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працював в одному з контролюючих органів міста

Я також. І що?

людина яка працює неоформлена офіційно, законодавством не захищена, тому і сама винна,

ОДружений? Є діти? Сім'я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи що підеш з заявою в прокуратуру і податкову що вони зп платять в конверті. ці органи такі штуки люблять. і може в цього більше бажання віддати зароблене виникне.

Підтримую. Зараз в нас Уряд постійно наголошує що потрібно вивести зп з тіні. В податковій точно є завдання щодо виявлення таких випадків.

Але перед тим як розмовляти з тим підприємцем, почитай Законодавство... Під час розмови покажи що знаєш свої права.

В кінці грудня був прийнятий Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці", яким внесено зміни до Кодексу законів про працю

Раніше штрафи за порушення трудового законодавства були мізерними, тому працівники реально були не захищеними. Зараз же штрафи суттєво виросли. Там вроді ще й кримінальна відповідальність передбачена. Зверни увагу на статтю 265:

Юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати (це більше 30 тис.грн!!!!), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення;

недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення;

порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абзацами другим - четвертим частини другої цієї статті - у розмірі мінімальної заробітної плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "Сенс"...знаходиться біля колишнього Каскаду...

Запрошуємо в тему Plum-а.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки розумних в тему збігається. Одразу видно людей, які сидять в теплі, іж приросшими до жопи стільцями. І усі на держ роботах із ЗП приватника!

Була у мене одна "роботьонка". Не так давно. Щастя, що пішов.

(це для тих, хто кричить про офіційне працевлаштування)

Мені пропонували влаштувати мене чесно. Але я відмовився, бо 0,125 ставки офіційних - нафіг не нада таке оформлення. Бо це усього то 1/8 від ставки.

А це 1/8 в стаж, і 1/8 до пенсії.

За те на руки, значно цікавіша сума! Хочеш - можеш на всю ставку йти, але тоді з твоєї ЗП ВСІ відрахування (навіть ті, що має платити роботодавець(!) будуть вираховувати з тебе). Як думаєш, як працювала більшість? Так і працювала. на 0,125 і з солідною сумою на руки наліком. Або взагалі не оформлені.

Бо як податки платити, то нафіг нада, а як на зп кинули, то держава памагі.

Перш ніж таку *хню написати, варт о мозок увімкнути. Підприє/мець(мство) мусить заплатити зі своє кишені (із заробленого) за кожного найманого працівника - 56% від його ЗП!

56%, Карл. Це більша половина. Зараз ця сума зменшилася до 51%. Як ти думаєш, вигідно це роботодавцю? Хєр там! А ще - він може це повернути із твоєї ЗП.

Він краще тебе не оформить, або оформить на пів-ставки, але тобі до ЗП додасть ще половину, від того, що він платить державі. (отримуєш на руки 3 000, і 1680 віддає державі, замість того, щоб ти отримав орієнтовно 3840. І він заплатить вдвічі менше) Різницю відчув?

Держава сама спонукає до таких дій! І сама винна, що таке трапляється, і тому повинна допомагати!

Один знайомий підприємець (юрист / адвокат за фахом) казав, 56% - це побори! А от 25% - я згоден заплатити. Із цим ще можна миритися.

Почнеш згадувати пенсія! Стаж! - спробуй дожити до пенсії! Щоб її отримувати!

Один хєр ніякого безкоштовної освіти і медичного обслуговування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так тс знав, на що йде і які є ризики.

Поки платять все гуд Це влаштовує всіх. Тут єдине - роботодавець повівся ... не гарно.

Якщо бізнес починає занепадати - то треба скорочувати штат. І робити це по-людськи. Типу, народ, в мене в бізнесі сіра / чорна / жопа полоса.

Я не маю змоги утримувати таку кількість людей. Тому пропоную наступні варіанти:

- бла-бла-бла маленька ЗП, за те є)

- бла-бла-бла - звільняю кого сам вирішу. когось залишу.

- бла-бла-бла - закриваю бізнес розраховую всіх.

і т.д.

А не заставляти людей працювати як і раніше, і не платити їм а лише годувати завтраками. І обіцянками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фірма "Сенс"...знаходиться біля колишнього Каскаду...

Запрошуємо в тему Plum-а.

Він там теж працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш ніж таку *хню написати, варт о мозок увімкнути. Підприє/мець(мство) мусить заплатити зі своє кишені (із заробленого) за кожного найманого працівника - 56% від його ЗП! 56%, Карл. Це більша половина. Зараз ця сума зменшилася до 51%. Як ти думаєш, вигідно це роботодавцю? Хєр там! А ще - він може це повернути із твоєї ЗП. Він краще тебе не оформить, або оформить на пів-ставки, але тобі до ЗП додасть ще половину, від того, що він платить державі. (отримуєш на руки 3 000, і 1680 віддає державі, замість того, щоб ти отримав орієнтовно 3840. І він заплатить вдвічі менше) Різницю відчув? Держава сама спонукає до таких дій! І сама винна, що таке трапляється, і тому повинна допомагати! Один знайомий підприємець (юрист / адвокат за фахом) казав, 56% - це побори! А от 25% - я згоден заплатити. Із цим ще можна миритися. Почнеш згадувати пенсія! Стаж! - спробуй дожити до пенсії! Щоб її отримувати! Один хєр ніякого безкоштовної освіти і медичного обслуговування!

звідки така цифра?

підприємство платить від 30 до 36% з фонду ЗП. Приблизно 20% з зарплати працівника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він там теж працював?

ти просто не в темі.

Звісно, що ні, тому і запитав.

Просто зробив припущення. Ну не міг же Плам чи його близькі бути роботодавцем топікстартера? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в роботодавця справді не виходить платити оголошену раніше зарплату - нехай звільняє/зменшує зарплату/вирулює ситуацію, а не з місяця на місяць переносить і обіцяє фігню.

мені ще один такий мен 2 тисячі винен, вже бажання більше щоб в нього руки були поломані ніж ті гроші забрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підприємство платить від 30 до 36% з фонду ЗП. Приблизно 20% з зарплати працівника

працюєш офіційно? тоді перепитай у кадровиків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...