Перейти до змісту

Велокрадій. Фото


odna

Рекомендовані повідомлення

Велосипед GT? На фото щось не можу роздивитись...

Бачила сьогодні власника з GT на Грибоєдова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипед GT? На фото щось не можу роздивитись...

Бачила сьогодні власника з GT на Грибоєдова

Так. Це він на 27.5 колесах, на Деорі

А на фотках в першому пості один й той самий велосипед чи різні?

Там лежало два велосипеди. На другому власник доганяв крадія. Догнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подробности кражи? Со взломом или взял покататься непристегнутый?

Крадій стояв, втикав, а коли власник відстєбнув і відволікся на мить, той сів і поїхав. На очах. Дибіл, бля.

Знайомий упізнав у ньому свого одногрупника. Каже, ніколи б на нього не подумав. Пацик колись, каже, активно катався. Хєр поймеш цих людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарна новина, може й за мого bergamont blades dirt disc, вкраденого на київській площі, хтось згадає і розкаже, якщо крадіжка була в тому районі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подробности кражи? Со взломом или взял покататься непристегнутый?

Крадій стояв, втикав, а коли власник відстєбнув і відволікся на мить, той сів і поїхав. На очах. Дибіл, бля.

Знайомий упізнав у ньому свого одногрупника. Каже, ніколи б на нього не подумав. Пацик колись, каже, активно катався. Хєр поймеш цих людей.

Інколи дивуюсь тупості людей

2f7.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці! Якщо людина любить викрадати вели - то вона тим і займається. Ви на вірному шляху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как происходил сам момент задержания? И откуда мужик взял велосипед на котором догонял вора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крадій стояв, втикав, а коли власник відстєбнув і відволікся на мить, той сів і поїхав. На очах. Дибіл, бля.

Знайомий упізнав у ньому свого одногрупника. Каже, ніколи б на нього не подумав. Пацик колись, каже, активно катався. Хєр поймеш цих людей.

GTA прямо якесь :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каже, ніколи б на нього не подумав.

Так і з маніаками. Розумні, інтелігентні люди..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как происходил сам момент задержания? И откуда мужик взял велосипед на котором догонял вора?

Він ними торгує. Це вже не перший вел в нього вкрали і не першого він піймав. Він каже вже третього.

В мене враження, що крадії проходять в нього ініціацію. Як вдалося взяти там в нього вел і вдало, переходиш на вищий левел. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как происходил сам момент задержания? И откуда мужик взял велосипед на котором догонял вора?

Він ними торгує. Це вже не перший вел в нього вкрали і не першого він піймав. Він каже вже третього.

В мене враження, що крадії проходять в нього ініціацію. Як вдалося взяти там в нього вел і вдало, переходиш на вищий левел. :)

Веломен, типу супермена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет говорить, что взял на. Тест-драйв, а хозяин ехал рядом, потом его подставил. Грабеж в общем. И

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як міліція казали, за те, що він втікав, люди бачили, намагались зупинити, це якось підпадає під грабіж, а не крадіжку. Виходить, ніби він з рук вирвав. Може я щось не так зрозуміла. Може в нас тут є, хто орієнтується.

Але, звичайно ж, він як прийде до тями, з адвокатами поговорить, то почне викручуватись. Що вони тільки не приплетають! Можуть вивчити, наприклад, родослівну потерпілого і довести, що вони родичи. А далі вже просто: взяв у брата велосипед не надовго, що в цьому кримінального? Це приклад з життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за грабіж передбачена більша відповідальність ніж за крадіжку, тобто стаття чуть важча

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/013/187.php

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/013/188.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожий на мого знайомого, якшо то справді він то пздц, я просто в шоці. Пару років не спілкуємся вже, але знаю його як хорошу виховану людину. Надіюсь шо то не він(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500-2000 грн

напевно, ви не цікавились цінами на велотовари

нефартануло

а от ця фраза дуже сумнівна, він же не дорогу переходив, він свідомо чи під бісиком це зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет говорить, что взял на. Тест-драйв, а хозяин ехал рядом, потом его подставил. Грабеж в общем. И

....И продавець гроші взяв, але щоб не повертати, зробив це ніби викрадення. може ще пофантазуємо? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет говорить, что взял на. Тест-драйв, а хозяин ехал рядом, потом его подставил. Грабеж в общем. И

....И продавець гроші взяв, але щоб не повертати, зробив це ніби викрадення. може ще пофантазуємо? :smile3:

адвокаты на таких фантазиях деньги делают)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1500-2000 грн

напевно, ви не цікавились цінами на велотовари

нефартануло

а от ця фраза дуже сумнівна, він же не дорогу переходив, він свідомо чи під бісиком це зробив.

це ціна на бистрий збит крадених велосипедів

звідки така усвЭдомлЕнность? участь приймаєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...