Перейти до змісту

Armored Warfare (US-EU, _НЕ_Артмата@мейл.сру!)


Mykola81

Рекомендовані повідомлення

ух, аж гуслі трясуться!

свічу союзникам, а вони не стріляють... що ж, довелось самому стріляти

ScreenShot0006.th.jpg

вкінці залишився сам проти 6 і вже почалося захоплення бази, добре що 1 так і лишився на захваті, а остальні вирішили добити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 221
  • Створено
  • Остання відповідь

Dimon мощно, шкода медальки тіпа колобка немає. Хоча кому вони треба? все одно в статі не відображаються)

 

Цікавить хто з яким пінгом грає, та яке при цьому доводиться брати упередження? Я звернув увагу що самому з пінгом 90 навіть по ОБТ іноді упередження в корпус доводиться брати, а на стрімі чувак з пінгом 10 не бере упередження по кентавру і ПОПАДАЄ! А вицілити якісь лючки в Аріете чи Лео просто нереально.

Іноді гра криво малює модельки, їде танк, а потім виявляється що намальована моделька "спішить" метрів на 20, або просто всі вороги та союзники скачуть туди-сюди. Індикатор нічо не показує кримінального але він слоупочний сильно.

 

Ну і по традиції чутка нагіба, нарешті перетнув планку в 10к дажки:

ScreenShot0093_240.jpgi.gif
Взагалі, імхо, найкраща гілка у всій грі.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 TaHkicT, пінг у мене в районі 70, але не лише в ньому проблема. навіть більше в фпс ніж в пінгу. на роботі я б нізащо так не зіграв би. як ти кажеш, вицілити лючки нереально. навестись на ціль буває складно, бо навіть на мій рух затримка є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй і відпишись)

доречі, я на роботі на мінімум все поставив, а вдома середні. при цьому на роботі комп по всім параметрам потужніший крім відео...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч толку ніякого, може якщо нет хороший то різниця між 40-60 і 60+фпс буде, але не в мому випадку. Іноді ще буває такий прикол: на один бій пінг стає 200-300, далі знову нормально.

Особливо бісить коли в твій лео 2а5 садять по кд в ті 1.5 пікселі під башню, а ти 90му в люк раз з 5ти попадеш і то випадково.

 

А ще бісить коли по кд фармиш довбані "iron stars".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо бісить коли в твій лео 2а5 садять по кд в ті 1.5 пікселі під башню, а ти 90му в люк раз з 5ти попадеш і то випадково.

+++

 

анекдот в тему AW:

хлопець з дівчиною займаються сексом...

він тільки "туди" як вдруг вискакує повідомлення "no effect"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ще одна дивна чортівня почала відбуватись: я вигравав. Але на щастя все нормалізувалось.

ScreenShot0096_240.jpgi.gif
Наступна шістка:
ScreenShot0097_240.jpgi.gif
Поки на Т90 на острові тупо на автогазі їхав через центр на ворожу базу злилось 5! наших 9ок.
Обсідіани точно знають як привабити гравців.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

https://aw.my.com/us/news/general/introducing-daily-bonus-system

на EU сервері від сьогодні дають бонус за щоденний вхід в гру: кредити, досвід, прем та голду

щойно зайшов, вийшов і натиснув "отримати" ))

якщо день пропускаєш - збивається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна спроба Обсідіан, але ні, щоденні "плюшки" ніяк не змінять жахливу ситуацію в грі.

Останній тиждень грати об"єктивно неможливо - ніякі нерви не витримують. Почалось все в минулу неділю коли в мене особисто день почався з результатом 23/2 і закінчився з приблизно 80+% перемог.

Зараз же... 2к дамажки на Т-90 сприймаються як свято, затанкувати на Лео2А6 проти 7-8 рівнів - ще більше свято. ХМ8 прожив в мому ангарі 25 боїв, МВТ-70 вивозить по 60-70к за бій і т.д. 

І це б виглядало як абсурдний плач, але той факт що в неділю вдень балансер не може назбирати повні команди тонко натякає на рівень онлайну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... навіть жодної нової карти за стільки місяців

теж помітив що в один день "дуже везе", а в другий "дуже не везе".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Го задротить нову акцію:

https://aw.my.com/us/news/general/wolflis-gold-rush

За вихідні пройшов Т-90 та БМП-3, а тут... всі 9ки качну!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
3 годин тому, Cherman сказано:

Як там гра, є зміст завантажувати клієнт? Чи все ще гірше, ніж в бульби?

ти не грав?

та ні, гра прикольна. арта не ваншотить (та і ніхто не ваншотить), нема голди, димові гранати...

на хайлевелах присутній піксельхантинг і на це багато хто нарікає, але як на мене - це придає грі динамічності. в вот усі стоять по кущах, або ховають нлд, а тут летиш, гарцюєш і тебе не беруть в лоб, а от впритул ти можеш вицілити і тебе + картонні борти

багато колісної техніки з кулеметами (я до краба докачався)

горить лише від унікальних союзників, але від таких ніде не застрахуєшся ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon - слабувато пофармив) скоро 10ки, мо моїм прикидкам програма мінімум на 1 танк десь 40кк. Хоча з "радісними годинами" думаю проблеми нафармити не буде.

 

Cherman - як мінімум спробувати варто. Багато хто жаліється що гра - клон ВоТ, але я не розумію що тут поганого. Так, це ВоТ, але з неї повирізали різні подразники як то арта, птшки, голда.. і додали декілька своїх фішок (граючи ВоТ після АВ постійно не вистачає диму). Єдине в чому гра гірша - оптимізація, і тут розробники багато втрачають: двоє моїх знайомих грають в ВоТ, і вони раді були б перейти в АВ, але їхні калькулятори не тягнуть гру.

 

З приводу союзників (я про євросервер), трохи горить, але вони хоча б адекватні. Тобто іноді туплять безбожно, але хоч займаються х***нею. І срачів в чаті нема.

 

І ще одни момент - особисть мені ДУЖЕ подобається як вони налаштували економіку, а також їхнє відношення до користувачів (проявляється в деталях: наприклад, два тижні  прему зароблені в акції не просто активуються, а додаються в вигляді бустера який можна активувати коли завгодно. Дрібниця - але приємно.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч подивився я на 10ки, і почав сумніватись в адекватності розробників. Проблеми з характеристиками танків з огляду танків на рівень меньше починаються на 7му рівні, а на 10му просто підносяться в абсолют. Коротше, все що не 10ка - страждає, на 10му все що не армата - страждає. Ну і з точки зору геймплею західні ОБТ - шлак.

На всіх стрімах і в чатах ватні школярі радіють тОму що соснув Оплот. Але при цьому Армата все одно гуано бо ворогів не можна вбити поглядом, треба аж 3 вистріли зробити)) (там 1100 альфи без дод. обладнання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не грав сам, але подивився кілька стрімів...

1. я ніде не знайшов інфу про оплот...

2. судячи з обзорів 10, армата - картонка і вбити її немає проблем

3. сфінкс, походу, так собі получився

4. ПЛ-01 - крута штука

доречі, 23 ляма 10ка коштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

трошки оживлю тему.

хто давно не грав - спробуйте. ав'шка оновилася (доречі, їй недавно рік виповнився). нова техніка, нові режими, птури на ходу і т.д.. цікаво

покажу свіжий скрін з результатом з нового режиму (зараз до хелоуіна акція - х4 за першу перемогу)

бій, далеко не найкращий

ScreenShot0022.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...