Перейти до змісту

Нужна программа для управления телефоном.


Рекомендовані повідомлення

Есть ли программка, которая транслирует изображение с экрана телефона (Андроид) на монитор компа?

Ситуация такова, что телефон рабочий, а экран его - нет. И нужно залезть всередину него, в системные данные...

Можно было бы через ТимВьювер - но отключен вай-фай, да и саму прогу не запустить с мёртвого экрана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидке рішення : під'єднати телефон по USB як флешку. чи в режимі розробника зайти на нього. робити скріншоти volume down + power. дивитись скріни. зазвичай навіть на битому екрані невеличка частина тача працює. якщо це не шлейф, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така приблуда (але потрібен робочий телефон) - Android Lost.Дані покаже, Дзвінки Смс і т.д. А от чи захопить екран...

Я так зрозумів, тобі нада RAdmin на андроїд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, якщо доступний adb, то ще ось така штука є:

http://marian.schede...ne-through-adb/

бо взагалі софта для remote control багато, але вони всі потребують встановлення сервера на смарт, та й по USB небагато з них працює. ось це точно робить, колись на Nexus перевіряв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а телефон хоч який? наприклад, якщо Самсунг, то в них є прога спеціальна.

інакше треба буде підключити мишку через OTG і роблячи скріншоти, як писав Shkoder, включити USB debugging, ну а далі по adb з компа зайти і скопіювати все що треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А телефон не має можливості виводу зображення через HDMI?

Бо є апаратні приблуди такого плану http://ru.aliexpress.com/item/5in1-Micro-USB-MHL-to-HDMI-HDTV-Adapter-Connector-Connection-Kit-TF-SD-Card-Reader-OTG/32233115424.html

Якщо до цієї фігні одночасно вдасться підключити USB-мишку та HDMI-монітор - отримаєш мікрокомп'ютер.

Мишку можна і через Bluetooth підключити, але це якщо екран реагує на натиснення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А телефон не має можливості виводу зображення через HDMI?

В новіших моделях є. Має бути підтримка MHL Ще мені давали шнура юзати - USB-HDMI. В мене нічого не вийшло, бо в мене старіші пристрої - без цієї технології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...