Перейти до змісту

шукаю со2 для акваріума


Bitalik

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт шукаю со2 систему для акваріума (балон клапан тобто весь набор )бажано не дуже дорого можливо хтось перестав користуватись і лежить без діла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталік, вчора родич якраз розказува, що в неті є повністю викладений рецепт самостійного виготовлення СО. В пластиковій пляшці сода, лимонна кислота і система для переливання крові. Я не в курсі, бо мене то не цікавить, але чувак реально говорив, що газу вистачає на два тижні. Пошукай в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталік, вчора родич якраз розказува, що в неті є повністю викладений рецепт самостійного виготовлення СО. В пластиковій пляшці сода, лимонна кислота і система для переливання крові. Я не в курсі, бо мене то не цікавить, але чувак реально говорив, що газу вистачає на два тижні. Пошукай в неті.

http://www.forum.aquastatus.ru/viewtopic.php?t=8343

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все набагато легше, але гра в газ потребує і певного ризику. Ростючка пре, але у воді з"являється більша кількість газу, що окислює воду та портить пластик.

Сама проста система - 2 л. пляшка, 100 грам цукру або 200 грам старого зіпсованого варення та (УВАГА!!!) 5-7 шариків сухих дріджів, не більше, не навіт не грам. Далі. В магазині все для акваріуму купуємо тройники пластикові для з"єднання трубок, там же і пару метрів трубки (зелена на вигляд, може прозора, як з систем медичних). В крішці сверлимо отвір по діаметру трубки (4 мм здається). Відламуєму один кінець тройніка, просовуємо трубку в кришку та вставляємо цей кінець в трубку, витягуємо назад трубку з кришкидо середини відламаного тройніка. Так ми зробили надійне з"єднання, готуємо суміш в пляшці, закурковуємо, ставимо клапан обратній (купуємо там же) і под"єднуємо на вихід води з фільтру. Все, газ працює. Така система здатна працювати 2-5 місяців, більша кількість дріджів розірве пляшку, або закінчиться через пару тижнів. Для захисту від попадання речовини з пляшку можна поставити клапан з меньшої пляшки наповненої на половину водою.

З досвіду скажу, що для нормальної робити треба багато світла, порядка 0,75-1,25В на 1 л.води

co2_2.jpg

%D0%90%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%83%D0%BC-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%81-%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B1%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D1%8F%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%BA-4-%D0%BC%D0%BC-%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%80-%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D0%B2-0-5-%D1%8E%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%B9.jpg

7Aquarium_Co2-42.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба багато світла

там у вас непрозора бутилка сіра???

Світло треба в акваріум. Є первні норми та стандарти, пошукайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таку брагу робив користувався ,досить не пагана штука, але не хочу дуже замарачуватись акваріум великій і треба багато брагі того і хочу купити нормальну систему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таку брагу робив користувався ,досить не пагана штука, але не хочу дуже замарачуватись акваріум великій і треба багато брагі того і хочу купити нормальну систему

Великий це скільки? В мене 190 л. і вистачало. Світла скільки? В мене було з 13-22 год. 60 Вт (2*30 Вт), плюс з 16-20 ще 30 і цього було мало для бражки, треба ще 60 Вт як мінімум, но під кришку не влазило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене 200-70-20літрів робив з 5 л баклажок кислота і сода проблема в тому що ці баклажки ще пагано закриваются і пропускають газ світла у 200л 100Вт горіло десь по 10 год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Незнаю чи знайшов ты систему, але купи балон б-у для вуглекислоти і заправ ціна вийде дешевше ніж нової системи.

Ось приклад 10л. балону http://lutsk.prom.ua/p18656484-ballon-uglekislotnyj-10l.html

якщо є місце купуй 40л. Заправка з доставкою у луцьку буде 200 грн. А 40л балону тобі вистачить на дуже довго.

 

П.С. А рослини в тебе живуть у звичайній воді чи з під осмосу.

Ціквлюсь бо зараз роблю світло, як зроблю хочу засадити трохи рослинками

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...