Перейти до змісту

По Польськiй візі в Германію?


zero100

Рекомендовані повідомлення

По такій самій візі і в'їжджали через Литву?

Саме так, через Мінськ потім нв Вільнюс і на Сувалки (польша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого митники. 50 кг. маю право провезти

а якщо 3 людей то 150 кг

50 кг не однотипного товару вони так розводять, везеш два ноута і вже скажуть що в них підозра що ти комерцією займаєшся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По такій самій візі і в'їжджали через Литву?

Саме так, через Мінськ потім нв Вільнюс і на Сувалки (польша)

Ну тоді вітаю. Але в Шенгені таки є правило першого в'їзду і перша поїздка в шенгенську зону має бути здійснена до тієї країни, яка оформила візу.

А тс, якщо має такі великі сумніви, то хай задумається, треба йому те, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як зупинять...мене цікавлять наслідки...заберуть машину???

а що мішає зробити після цієї одноразової, постійну бізнес ?

трішки дорожче, але наскільки менше питань і більше спокою...

- Долго рассказывать

Но до Германии я так и не доехал

Арестовали 2 раза

- по причині?

- Депортировали из-за визы

Мне просто очень "повезло"

- в тебе не шенген?

- Шенген и даже на год

Но бизнес виза, по которой я не работал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да , і те що там викидають, от як ноутбук. Для мене велика цяця за такі гроші. В ельдорадо як надивлюсь....особливо на телевізор за 144 тис грн. От і множу кількість років на суму..і думаю що не доживу до того як назбираю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не хоче читати документів/законів, біда :(

В мене знайомий їздив в Європу на початку 90 по комсомольскому квитку. Тому ТС може сміливо їхати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий їздив в Європу на початку 90 по комсомольскому квитку.

важлива інфа, дуже акутальна для закордонних поїздок в середині 2015р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

між Польшею і Німеччиною такий самий пост як у нас між Україною і Польшею?

Переходу там нема взагалі, просто траса і все. Часто чергують німецькі поліціянти на авто. Зазвичай одразу не зупиняють їдуть позаду і дивляться на ваші дії, якщо щось не подобається обженуть і включать напис на задньому склі з проханням зупинитись ))) (це з власного досвіду)

По першій одноразовій візі наведу пояснення з сайту, що б довго не клацати:

Однократная віза – це документ, який дозволяє своєму власникові один раз в’їхати в країну і по закінченні зазначеного в ньому строку обов’язково виїхати назад. Як правило, метою таких поїздок є відпочинок, подорож по країні, лікування, гостьовий тур, а також така віза необхідна для транзитного перельоту і бізнес-поїздок.

Головною особливістю одноразової шенгенської візи є «правило першого в’їзду», яке допускає в’їзд до Шенгенської зони тільки через ту країну, яка і видала візу. Тобто, якщо під час турне по країнах-учасницях Угоди довелося з якихось обставин заодно відвідати держава, яка не належить до зони Шенгену, то для зворотного в’їзду на її територію доведеться повернутися в країну першого в’їзду.

То б то в'їжджати треба через Польщу, виїжджати через любу краї ну з Угоди.

Не треба боятись ні польських ні німецьких поліцяїв, головне триматись гідністю, але не нагло і говорити. Німці всі добре розуміють англійську. Деякі поляки можуть і по українські поспілкуватись )

На рахунок дармової техніки, не все там так халявно )

ТС Бажаю удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

між Польшею і Німеччиною такий самий пост як у нас між Україною і Польшею?

Переходу там нема взагалі, просто траса і все. Часто чергують німецькі поліціянти на авто. Зазвичай одразу не зупиняють їдуть позаду і дивляться на ваші дії, якщо щось не подобається обженуть і включать напис на задньому склі з проханням зупинитись ))) (це з власного досвіду)

По першій одноразовій візі наведу пояснення з сайту, що б довго не клацати:

Однократная віза – це документ, який дозволяє своєму власникові один раз в’їхати в країну і по закінченні зазначеного в ньому строку обов’язково виїхати назад. Як правило, метою таких поїздок є відпочинок, подорож по країні, лікування, гостьовий тур, а також така віза необхідна для транзитного перельоту і бізнес-поїздок.

Головною особливістю одноразової шенгенської візи є «правило першого в’їзду», яке допускає в’їзд до Шенгенської зони тільки через ту країну, яка і видала візу. Тобто, якщо під час турне по країнах-учасницях Угоди довелося з якихось обставин заодно відвідати держава, яка не належить до зони Шенгену, то для зворотного в’їзду на її територію доведеться повернутися в країну першого в’їзду.

То б то в'їжджати треба через Польщу, виїжджати через любу краї ну з Угоди.

Не треба боятись ні польських ні німецьких поліцяїв, головне триматись гідністю, але не нагло і говорити. Німці всі добре розуміють англійську. Деякі поляки можуть і по українські поспілкуватись )

На рахунок дармової техніки, не все там так халявно )

ТС Бажаю удачі!

Пасиб!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на першій візі, правда там не шопінг, а інші причини, об'їздив Польшу, Чехію, Словачину, Австрію, Німеччину.Ніде жодна поліція з нами не контактувала по питаннях віз. Їм головне порядок, адекватність поведінки, правила дорожнього руху і сплата за парковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточніть :)

Другий пост цієї теми. Дослівне формулювання з сайту німецького посольства. Лишається лише ознайомитись зі ст. 5 шенгенського кодексу про кордони. Це в тому числі і те, про що ви пишете в пості № 14. Але оскільки ніхто крім мене ваш пост не підтримав - у людей інша думка стосовно цього питання.

Я на першій візі, правда там не шопінг, а інші причини, об'їздив Польшу, Чехію, Словачину, Австрію, Німеччину.Ніде жодна поліція з нами не контактувала по питаннях віз. Їм головне порядок, адекватність поведінки, правила дорожнього руху і сплата за парковку.

Мета поїздки і одноразова чи багаторазова?

По першій одноразовій візі наведу пояснення з сайту, що б довго не клацати:

Це з сайту якогось німецького держоргану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я бажаю відвідати одну із Шенгенських країн, у Посольство якої країни я повинен подавати заявку?

Вам потрібно подавати заявку в Посольство тієї країни, в яку Ви плануєте їхати. Якщо Ви плануєте відвідати декілька країн, то Вам необхідно звертатися до Посольства тієї країни, в якій Ви будете перебувати найдовше. У випадку, коли період перебування у країнах Шенгенської зони однаковий, то Вам необхідно подавати документи у Посольство країни першого в`їзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таможні як такої між Польщею та Німеччиною нема, але є знак 40 і стоять патрулі - Польска страж гранична та німецькі Цолль.

Скільки разів там проїжав - зупиняли десь раз на 5 поїздок.

Віза економічна (бізнес), питали куда їду, казав по справам. Більше питань не виникало.

Чув що по одноразовій не можна.

А де ти там збираєшься шукати ті блошині ринки?)) Мови не знаєш, нічого не шариш, їдеш як я розумію перший раз і думаєш що там все всіяно ноутбуками?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зовсім скоро, на Октоберфесті, грудасті німкені їх будуть роздавати до кожного п"ятого келиха пива, варто поспішити! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...