Перейти до змісту

По Польськiй візі в Германію?


zero100

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. От хотів запитати. Відкрили ми разову візу шенген шопінг на 7 днів до Польші. Хочемо зїздити і в Германію. Ніде не можу найти інфи, чи можна по польській шопінг візі відвідати Германію, купити там щось, і вернутись назад..

Може хтось стикався з таким?. Дякую за підказки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посольство Німеччини вказує на те, що лише тільки наявність візи автоматично не надає права на в’їзд до країни та що власник візи повинен при перетині кордону підтвердити, що він відповідає умовам щодо в’їзду в країну, передбаченим Ст. 5 Шенгенського Кодексу про кордони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я по польской визе ездил в Прагу. Просто нужно пересечь границу с Польшей

і не попадатись на патрулі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина у Варшаві по даній візі брала білет на літак у Францію . Головне не більше 3-х діб там перебувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично по шопінговій польскій візі можна перший раз заїхати в Німеччину, перетинаючи кордон через Польшу. Але при перевірці документів в Німеччині можуть виникнути питання в посадових осіб. Але попасти на перевірку досить складно (хіба якийсь дебош). Стопроцентний варіант - треба спочатку прокатати візу в Польшу, а потім другий в'їзд без проблем можна куди хочеш по Шенгену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню чому хочу заїхати. В мене був друг (тепер колишній). Рааніше товаришували. Почав їїєити в Польшу, а далі як каже в Германію. Почав привозити телевізори , техніку, ноутбуки на кілограми, шнурки до телефонів на кілограми. Почав продавати. Впав на мороз, тепер не спілкуеться. От і я собі подумав, заїду, щось додому куплю.

Останній раз він привіз 5 ноутбуків на процессорі i5 справних і порозпродавав за 700 грн кожний. І телевізори 3 привіз 42 люйми із смарт тв і продав по 2500 кожний.

Каже що там бере на кіло, де бере, не хоче сказати.

А мене їсть. ....) Тоже хочу купити щось таке дешеве і справне. ...

і я хочу вїхати через Польшу, але хочу заїхати на блошиний ринок в Німеччині, от і трохи страшно, якщо щось там куплю а мене зловлять і заберуть.

Одні пишуть що можна, другі казали, що їх зупинили і анулювали візи..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я хочу вїхати через Польшу, але хочу заїхати на блошиний ринок в Німеччині, от і трохи страшно, якщо щось там куплю а мене зловлять і заберуть.

Одні пишуть що можна, другі казали, що їх зупинили і анулювали візи..

У вас же ш шенген віза!!!! а не польська національна, так що ви можете пез всіляких проблем перебувати в зоні шенген і не думати за всіляки патрулі і т.д.. За патрулі можуть думати у кого польська національна, або польська робоча, а у вас закупи, так що їдье куди завгодно!!! по шенгену звісно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, значить прокатаюсь. Не був ще там. Може там люди дійсно викидають такі речі, як справні ноутбуки..

В країні таке робиться . Так хочеться хоть трохи "халяви" за наші знецінені гривні.

а ще питання. між Польшею і Німеччиною такий самий пост як у нас між Україною і Польшею?

Поясню чому хочу заїхати.

<скіп>

бредятіна якась :(

не бредятина, сам купив у ного ноутбука на i5 за 700 гривень справного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може там люди дійсно викидають такі речі, як справні ноутбуки..

якщо йому кілька раз вигоріло купити пару крадених девайсів, то в перспективі за це можуть і присадити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ж на форумі продають брендовані системникі різні і всі ж з від ти ось спитайте по чому вони там у них)))))))!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да він вже півтора року возить таке. До нього люди зі сходу приїзджають. То багато красти треба. Тим більше останній раз привіз 6 одинакових точ в точ.

Fujitsu lifebook s 761 на core i 5. І я один купив собі за 700 грн.

Тому і хочу туди поїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

То я машиною. А як зупинять то що буде?????

Яж на них дивитись буду як баран на ворота. Мови не знаю. Тільки перекладач є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

піз.....ж! як ви тоді поясните що по даній візі я в"їзджав у польшу через литву, також літаком прилітав у париж потім авто їхав через польшу в Україну!!!? і ніхто ні слова не казав!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

піз.....ж! як ви тоді поясните що по даній візі я в"їзджав у польшу через литву, також літаком прилітав у париж потім авто їхав через польшу в Україну!!!? і ніхто ні слова не казав!!!

.....так можна ни не можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

піз.....ж! як ви тоді поясните що по даній візі я в"їзджав у польшу через литву, також літаком прилітав у париж потім авто їхав через польшу в Україну!!!? і ніхто ні слова не казав!!!

По такій самій візі і в'їжджали через Литву?

Ну вставлю я і свої 5 копійок. По даній візі ви не маєте права поїхати в Німеччину. В шенгені діє правило пріорітетної країни і правило першого в'їзду. Тобто грубо кажучи, всю поїздку ви маєте провести в Польщі. Аледіло в тому, що кордонів і перевірок між Польщею і Німеччиною немає, тому ніхто вас перевіряти не буде, хіба будете їхати машиною, і вас зупинить німецький патруль десь біля кордону, тоді можуть бути проблеми.

піз.....ж! як ви тоді поясните що по даній візі я в"їзджав у польшу через литву, також літаком прилітав у париж потім авто їхав через польшу в Україну!!!? і ніхто ні слова не казав!!!

.....так можна ни не можна...

Як пощастить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як зупинять...мене цікавлять наслідки...заберуть машину???

а що мішає зробити після цієї одноразової, постійну бізнес ?

трішки дорожче, але наскільки менше питань і більше спокою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я про бізнес візу і не чув...

може колись і зроблю, але певно зараз не поїду в Германію. Ризикувати не хочеться..а то ще посадять де.)

а може і поїду....запутали тут мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да я про бізнес візу і не чув...

може колись і зроблю, але певно зараз не поїду в Германію. Ризикувати не хочеться..а то ще посадять де.)

а може і поїду....запутали тут мене

Якщо ти так боїшся то краще з області не виїзджай! а то навіть як будеш вертатися вже з німечини то наші митники тебе шведенько взують якщо будеш везти комп.техніку, то точно лишишся без машини а ще й державі будеш винен пару лямів))!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачите ваш друг не боїться, тому їздить і заробляє, той хлам там дорожче викинути, тому вони раді що приїзджають люди які ще й за живі гроші скуповують мусор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...