Перейти до змісту

Прижки з парашутом


morter

Рекомендовані повідомлення

С парашютом не прыгала, а вот на параплане летала.Страшно в первую секунду когда не чувствует под собой земли.Зато потом после приземления от восторга не можешь передать свои чувства. :smile3: Вообщем один раз попробовать стоит

post-3278-1208195047.jpg

post-3278-1208194988.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 177
  • Створено
  • Остання відповідь
чуствує моя душенька, що тре збирать народ самій... :lol:

ми плануємо 2,3 травня їхати стрибати у ЛЬвів. Якщо є бажання приєднуйся. Виїзджаємо 1 травня ввечері, 2 лазим по місту лева, а 3 стрибаємо. З собою плануємо взяти палатки і ночувати біля летовища, там є озеро, ліс. Є бажання стукай в асю 265654182

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 2 тижня потому...

Ну що ж,ділюся враженнями.Вчора стрибала у Вороневі,що під Рівне.Страшно?Ну да,оцей "малюпусенький" крок з борту літака в нікуди багато вартує.Зате далі!!!!Такий кайф,що словами не передати!!!І хай хоть хтось скаже,що я не вмію літати!!!

Якщо комусь бракуватиме компанії для поїздки на прижки з парашутом-не забудьте мене-я "вперед"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж,ділюся враженнями.Вчора стрибала у Вороневі,що під Рівне.Страшно?Ну да,оцей "малюпусенький" крок з борту літака в нікуди багато вартує.Зате далі!!!!Такий кайф,що словами не передати!!!І хай хоть хтось скаже,що я не вмію літати!!!

Якщо комусь бракуватиме компанії для поїздки на прижки з парашутом-не забудьте мене-я "вперед"!!!

Найважчий стрибок не перший, а другий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулу суботу, 31.05, також стрибали зі знайомими в Вороневі. Їхали туди уже другий раз, так як за тиждень до того погода не дала стрибнути. Процес підготовки пройшов спокійно, але загальна легенька збудженість відчувалась.

Подивились, як укладають парашюти, прослухали інструктаж, пострибали з літачка, який поки стояв на землі - і потопали на точку старту. Там порозбирали парашюти, поодягали, попідганяли і почали чекати своєї черги. Бажаючих стрибнути було багатенько: біля 25 першоразників і до 20 спортсменів. Дещо затримав стрибки прикрий інцидент - у одної зі спортсменок не відкрився основний парашют. Спускалась на запасному. Приземлення пройшло добре, через деякий час знову просилась стрибати.

Ми стрибали в останньому заході. Не знаю, як кому, а мені страшно стало після того, як на висоті десь 900м відкрили двері літака. Небо і земля десь знизу таки справляли серйозне враження.

Коли уже стояв на кромці, все єство противилось тому, що мало бути. Якби попередньо не запрограмував себе, що потрібно стрибнути - так би і не вийшов з літака. Після того, як вистрибнув, на момент потемніло в очах. Не знаю, чи то мозок не витримав такої наруги чи просто закрились очі... За секунду отямився і згадав, що потрібно рахувати секунди. Дорахував до 2-х - потягнув за кільце. Ще мить - і розкрився купол. Далі - сповільнений політ. Тим, хто буде стрибати - не забудьте розчекувати запасний парашют! Я про це згадав тільки тоді, коли побачив людину з двома куполами перед собою. Ледь встиг до спрацювання запобіжної системи. Потім приземлення - це момент, коли земля від повільного наближення раптом переходить у стрімке. Головне - правильно поставити ноги. Не розрахував момент приземлення, ноги були занадто розслабленими - отримав п'ятками по п'ятій точці. Піднявся, помахав рукою до точки старту, правда, довго не міг зорієнтуватись, в якому вона напрямку. Емоцій після стрибка - купа. В текст це не вилити.

Декілька фото.

Планер з літачками на фоні.

post-4500-1212572052.jpg

Плакат в літаку. Дуже влучно.

post-4500-1212572093.jpg

Спортсмени складають парашюти.

post-4500-1212572099.jpg

В очікуванні своєї черги.

post-4500-1212572107.jpg

Першачки на лінії передстрибкового огляду.

post-4500-1212572116.jpg

Парашют на людині. Вид ззаду.

post-4500-1212572124.jpg

На фоні літачка Ан-2.

post-4500-1212572130.jpg

Посадка в літак.

post-4500-1212572136.jpg

Красиво вистроїлись в стрілку (кадр з відео):

post-4500-1212572142.jpg

Цієї суботи збираюсь на другий стрибок. Побачимо, коли буде страшніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора пережив другий стрибок.

Дещо страшно було в літаку, але тільки до того моменту, поки відкрились двері на висоті. Видно, осяяна сонцем земля внизу заспокоювала. Коли виштовхувач показав на мене пальцем і сказав вставати, піднятись виявилось дуже важко. Підійшов до дверей і по команді "Пішов" вистрибнув. На цей раз все було так, як уже зо 20 раз повторював інструктор. Перших 3 секунди свистить повітря, через яке падаєш. Це уже відчув. Повністю відрахував ці секунди, витягнув кільце, підвіс на місці, оглянув купол, розчекував запасний парашют і помаленько знижувався. Хотілося нормально приземлитись, тому, враховуючи попереднє приземлення, щодо цього дуже нервував. Знову ж таки стрімке наближення землі, амортизація ногами, падіння вперед на бік. Все нормально. Встав, помахав рукою і почав збирати парашют.

В загальному можу сказати, що емоції під час другого стрибка дещо слабші. Невизначеність під час першого лякала набагато більше. Але відчуття уже повніші. Дійсно усвідомив все, що було від відділення до приземлення. Добився того, чого хотів, стрибаючи удруге.

З однією знайомою, що стрибала вперше, вийшла досить цікава ситуація. Важить вона мало, близько 50 кг. Швидше за все, мала вага і стала причиною наступних подій. Для початку чуть теорії. При виході з літака спочатку розкривається і витягується стабілізуючий парашют, прив'язаний ниточкою, потім парашютист під своєю вагою розриває нитку, якою цей парашютик причеплений до троса в літаку. Перша нитка витримує 32 кг, друга - 40 кг. Коли ця дівчина вистрибнула, в неї розкрився стабілізуючий парашют, але нитка, якою він був прив'язаний до троса не зразу розірвалась. В результаті панянку чуть потягнуло за літаком (як вона сама сказала, чуть дьоргнуло вбік). Потім видно ниточка розірвалась і політ продовжився нормально. Ну, відносно нормально. Зазвичай політ від моменту виходу з літака до приземлення триває близько 3-х хвилин. Ця ж дівчина потрапила в висхідний потік і деякий час взагалі висіла на місці ще з однією такою ж легенькою парашютисткою. В результаті, моя знайома висіла під куполом близько 7 хвилин. Ось таке буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стрибки з парашутом - не для мене. Я "за" більш безпечний параплан.Може хтось підкже чи є в нашому регіоні клуби парапланеристів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрибок з парашутом - це безпечно:)))

І повчально ;)

По деревах можна навчитись лазити (див фото)

post-4778-1213013831.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби парашутний спорт не був безпечним, то він би ненабув такої розповсюдженості. Це такий же вид спорту як і гонки на мотоциклах, раллі.... Більшість клубів створені на базі ДОСАФів. А всі нещасні випадки трапляються від недотримання правил техніки безпеки, та недисциплінованості парашутистів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов себе на двох фотках))

дійсно було весело пригнути - незважаючи на напряг з маршруткою...

З.І,

всі хто буде їхати в Воронів пригати - зважте на те, що в Рівному те, що ти купив білет ще не значить, що тебе візьмуть в маршрутку...

треба роспихуючи всіх локтями продиратися вперед і потім майже годинубалансувати на одній нозі :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платили так само.

А про маршрутку це влучно сказано. Єдиний спосіб заняти сидячі місця - це зайняти чергу на пероні за пів години до прибуття маршуткі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам інструктор сказав, що можна пройти якусь медкомісію і стрибати вже по 60 грн...

а я на їхньому сайті ніякої такої інформації знайти не можу :angry:

думав, мож тут хтось підкаже :(

Пізніше до нього передзвонимо і більш детально взнаємо - якщо що, то я тут відпишусь як це зробити...

нам дуже всім сподобалось і тримаємо себе в руках, щоб не стати фанатами )))

дороге, халєра, задоволення )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіко на Воронів обходиться дорога? Ми їздимо стрибати у Львів дорога туди обходиться 12,50 грн(поїздом), назад приходиться маршруткою бо на поїзд не встигаєм. Пригали з Д5, супер 3сек вільного падіння, на другий раз 5с, на третій якщо дасть інструктор добро то 10с. А в Рівне окрім ВЛК, нічого не казали за страховку, клубні внески, про курси підготовки зимою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас були Д5 і Д6

Дорога:

15 до рівного (приблизно) і 8 до Вороніва

Це все ціни на маршрутку

Страховку якусь прям перед прижком оформлюють - 5 грн

все осталльне можна почитати тут http://rask.rv.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важить вона мало, близько 50 кг.

Це підлий наклеп! Я важу 54 кг, і цього ціком достатньо для нормального стрибка (мінімальна допустима вага парашутиста 45 кг).

в неї розкрився стабілізуючий парашут, але нитка, якою він був прив'язаний до троса не зразу розірвалась. В результаті панянку чуть потягнуло за літаком (як вона сама сказала, чуть дьоргнуло вбік).

В бік дьорнуло, але це лише потік повітря - вітер, так би мовити. Так шо відділення від літака у мене пройшло нормально, по плану.

А от 7 хв під куполом - це правда! Можна вважати, шо по часу я уже два стрибки зробила. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...