Перейти до змісту

Прижки з парашутом


morter

Рекомендовані повідомлення

vetra

Для того, щоб наступні 9 стрибків в цьому сезоні були по 60 грн., потрібно пройти лікарську комісію. Бланки для проходження можна було взяти в лікаря. Можна ніби стягнути тут, але уже без пачатки.

Victor_1989

А можна детальніше про стрибки під Львовом? Хочеться і там спробувати. Там ніби озерце є, ліс - має бути цікавіше <_<

Mouse

В бік дьорнуло, але це лише потік повітря - вітер, так би мовити.

Угу, це тоді, коли на землі був повний штиль. <_< І дьоргнуло за літаком чомусь, причому так, що стабілізуючий парашут зі стропами став майже горизонтально! Можливо, причину цього я додумав (хоча теоретично все воно так і було), але за те, що бачив - ручаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 177
  • Створено
  • Остання відповідь

Більш детальніше про стрибкі у Львові можна дізнатись на сайті http://extreme.lviv.ua/, там є кординати в кого можна більш детальніше розпитати, але краще розізнати телефони інструкторів і вже з ними безпосередньо розмовляти. Якщо будете телефонувати у клуб то майте на увазі, що коли візьме трубку секретарша то вона дура і вона нічого незнає що твориться в клубі, телефонувати краще в середу і четвер після 15 год, можна і в пятницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна детальніше про стрибки під Львовом? Хочеться і там спробувати. Там ніби озерце є, ліс - має бути цікавіше
А ось вам і озерце... <_< Ляпота <_<

10c_5023.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А всі нещасні випадки трапляються від недотримання правил техніки безпеки, та недисциплінованості парашутистів <_<

А березу задом зламав від недотримання правил техніки безпеки чи недисциплінованості <_< ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А всі нещасні випадки трапляються від недотримання правил техніки безпеки, та недисциплінованості парашутистів :0011:

А березу задом зламав від недотримання правил техніки безпеки чи недисциплінованості :) ???

а це вже залежить від типу парашута, ми пригали з некерованим Д5, якби були дуби(Д1-5) то вже можна було керувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... А всі нещасні випадки трапляються від недотримання правил техніки безпеки, та недисциплінованості парашутистів :)

А березу задом зламав від недотримання правил техніки безпеки чи недисциплінованості :) ???

:0011:

Розсмішив )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам інструктор сказав, що можна пройти якусь медкомісію і стрибати вже по 60 грн...

а я на їхньому сайті ніякої такої інформації знайти не можу :0011:

Пізніше до нього передзвонимо і більш детально взнаємо - якщо що, то я тут відпишусь як це зробити...

не дізнався ще? мене теж зацікавило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найважчий стрибок не перший, а другий....

Собственный опыт? :0011:

Мого татка досвід - він в "льотних" військах був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найважчий стрибок не перший, а другий....

Собственный опыт? :0011:

Мого татка досвід - він в "льотних" військах був

поїду перевірю :) , тоді скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам інструктор сказав, що можна пройти якусь медкомісію і стрибати вже по 60 грн...

а я на їхньому сайті ніякої такої інформації знайти не можу :0011:

Пізніше до нього передзвонимо і більш детально взнаємо - якщо що, то я тут відпишусь як це зробити...

не дізнався ще? мене теж зацікавило

Ще не дзвонили.

як тільки взнаю - напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєтра, тож розкажи як це.

Бо я десь думаю вибратись в липні в Рівне.

Особливо зверни увагу на фінанси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєтра, тож розкажи як це.

Бо я десь думаю вибратись в липні в Рівне.

Особливо зверни увагу на фінанси

та що тут розказувати...

це пригати треба ))

повірте на слово - це незабутні враження...

хоча мало - хочеться повторити.

трохи стрьомно, але не так як я думав...

думав взагалі помру, а приземлився - навіть руки не трусилися )))

Інструктажем так замучили на жарі, що вже всі чекали коли це все закінчиться...

вражень купа.

потім ресайзну фотки і відео - десь викладу.

Фінанси для першого прижка:

210 грн - сам прижок з інструктажем

5 грн - страховка

15 - дорога до рівного

8 - дорога до Вороніва

разом вся дорога відповідно маршрутками - 46 грн

реба взяти щось з собою їсти - бо там магазинів немає )))

дуже доречно по дві пачки цигарок і по літрі пива, щоб випити ПІСЛЯ прижка - цього реально нам не вистачало))

от і всі фінанси, якщо не брати, як ми, таксі :)

Наступний раз плануємо їхати через вихідні... прблизно 21 числа.

компанія назбиралася - капєц яка велика

шукаємо буса - так буде значно зручніше.

може в когось з форумчан є свій бус, або виходи де можна не доого орендувати?

можна було б об"єднати фінанси і зусилля ;)

Іванка, приєднуйся! ))

дівчат пригало досить багато ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

я не про запаску кажу, а саме про основний. Передивись відео, бобачиш 2 кольца на своїх місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

я не про запаску кажу, а саме про основний. Передивись відео, бобачиш 2 кольца на своїх місцях

Це просто ще перед прижком було і вони не були видєрнуті звичайно...

а в мене і ще там в когось не було кільця і перед прижком спочатку - бо на всіх не вистачало - казали губляться часто...

але перед самим прижком вже їх нам вчепили і зарядили ))) (забрали у тих, хто вже пригнув)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спортсмени складають парашюти.

post-4500-1212572099.jpg

Ги, на задньму плані моя камуфлоьована дупа :D

В очікуванні своєї черги.

post-4500-1212572107.jpg

О, наш тернопільський Ваня (в синьому) напевно до когось залучається :)

Першачки на лінії передстрибкового огляду.

post-4500-1212572116.jpg

Там не тільки першачки, у Юлі Буліс (зправа) на даний момент 17 стрибків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

я не про запаску кажу, а саме про основний. Передивись відео, бобачиш 2 кольца на своїх місцях

Це просто ще перед прижком було і вони не були видєрнуті звичайно...

а в мене і ще там в когось не було кільця і перед прижком спочатку - бо на всіх не вистачало - казали губляться часто...

але перед самим прижком вже їх нам вчепили і зарядили ))) (забрали у тих, хто вже пригнув)

я бачив кільце під час польоту вже з відкритим парашутом, чи його після того як видьорнули вставили назад в карманчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось вам і озерце... :) Ляпота :D

thumb_10c_5023.jpg

О, а то знову я.

Наступний раз плануємо їхати через вихідні... прблизно 21 числа.

Повторюся і тут. Зараз перерва в стрибках, 21-го стрибки не плануются: http://extreme.lviv.ua/forum/viewtopic.php?p=4726#4726

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

я не про запаску кажу, а саме про основний. Передивись відео, бобачиш 2 кольца на своїх місцях

Це просто ще перед прижком було і вони не були видєрнуті звичайно...

а в мене і ще там в когось не було кільця і перед прижком спочатку - бо на всіх не вистачало - казали губляться часто...

але перед самим прижком вже їх нам вчепили і зарядили ))) (забрали у тих, хто вже пригнув)

я бачив кільце під час польоту вже з відкритим парашутом, чи його після того як видьорнули вставили назад в карманчик?

дійсно в Антона в польоті торчить кільце

я теж тільки-но роздивився...

або вставив назад, або на автоматі розкрився, щоб довше у вільному падінні бути )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможу зрозуміти чому кольца на місці? Чи вас викидали з примусовим розкриттям? У Львові потрібно самому тягнути за кільце, і це набагато прикольніше :D

2 Zippo, незможу приєднатись до святкування сайту. Вже жаба давить велика і зелена

Та ні...

Кольца були - тягнули самі...

це ти може на запасному роздивився не вирване? так воно там так і має бути, якщо основний розкрився...

я не про запаску кажу, а саме про основний. Передивись відео, бобачиш 2 кольца на своїх місцях

Це просто ще перед прижком було і вони не були видєрнуті звичайно...

а в мене і ще там в когось не було кільця і перед прижком спочатку - бо на всіх не вистачало - казали губляться часто...

але перед самим прижком вже їх нам вчепили і зарядили ))) (забрали у тих, хто вже пригнув)

я бачив кільце під час польоту вже з відкритим парашутом, чи його після того як видьорнули вставили назад в карманчик?

дійсно в Антона в польоті торчить кільце

я теж тільки-но роздивився...

або вставив назад, або на автоматі розкрився, щоб довше у вільному падінні бути )))

З аські:

Vetra (15:06:53 11/06/2008)

а ти шо? коли пригнув - кільце назад вставив?

Антон (15:07:40 11/06/2008)

Так. Щоб не заважало і щоб не згубилося. Минулий раз так само зробив

Vetra (15:08:16 11/06/2008)

понятно... а я вже подумав, шо в тебе парашут на автоматі спрацював...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аа Вєтра. зачот!

шо за Антон і Дімон?

хто монтуава відео??? в ВДУ англ. вчили?:D)

кльово.

рада за тебе.

чесно-пречесно

і ващі. ти міня удівляєж.

то на дезерівському концерті.

то блін з парашутікен стрибав...

капєц! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аа Вєтра. зачот!

шо за Антон і Дімон?

хто монтуава відео??? в ВДУ англ. вчили?:D)

кльово.

рада за тебе.

чесно-пречесно

і ващі. ти міня удівляєж.

то на дезерівському концерті.

то блін з парашутікен стрибав...

капєц! :)

Антон і Дімон - є такі люди в Луцьку )))

де вчили англійську - не знаю )))

відео Антон приніс )))

і ваапше я удівітєльний ))

а дезерівський концерт - то фатальна помилка моя була))

добре шо я водку пив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...