Перейти до змісту

Прижки з парашутом


morter

Рекомендовані повідомлення

Все життя мріяв пригнути з парашутом :blush:

В кого є якась інформація де і як можна це зробити, власні враження) - викладуйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 177
  • Створено
  • Остання відповідь

любителям екстріму раджу також стрибнути з мосту у Кам"янці-Подільському з тарзанкою. незабутні враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любителям екстріму раджу також стрибнути з мосту у Кам"янці-Подільському з тарзанкою. незабутні враження

і там я стрибав :(

а ти звідки знаєш, які враження ? стрибав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і там я стрибав :(

а ти звідки знаєш, які враження ? стрибав ?

а чого б я радив? :)

враження скажімо так двоякі, але головне - вони незабутні! а їхній "5, 4, 3, 2, JUMP!" в голові десь з місяць сиділо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, після парашуту банджі здається дитячою забавкою, навіть таке класне, як в Кам"янці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуб "Твій шанс" у Луцьку

8 050 271-17-51 (Алла)

72-69-77

Минулого року вони возили у Рівне стрибати з парашутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуб "Твій шанс" у Луцьку

что-то мне как для прыжка с парашютом название клуба не особо :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудьте про Кам"янець-Подільський. Там вже ніхто не стрибає. І все це після нещасного випадку з однією дівчинкою. Мені ще пощастило, я стрибав трохи раніше за неї.

Банджі ще є в Києві (сам не бачив).

А парашут, то класно! Стрибав я на аеродромі біля Рівного. Все дуже просто. Аби було бажання. Захотів - стрибнув. А то знаю купу народу, що вже років 3 балаболять про своє бажання.

Цього року планую на параплані навчитися літати. Хочу пройти курс навчання в Києві. Може є однодумці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудьте про Кам"янець-Подільський. Там вже ніхто не стрибає. І все це після нещасного випадку з однією дівчинкою. Мені ще пощастило, я стрибав трохи раніше за неї.

Банджі ще є в Києві (сам не бачив).

жалко :0002: вроді самий вищий в Україні був, 60м ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клуб "Твій шанс" у Луцьку

что-то мне как для прыжка с парашютом название клуба не особо :_29:

Вони займаються в основному "зеленим туризмом", але знаю, що в них є знайомі на рівненському аеродромі.

В Кам’янці-Подільському в день весілля загинула наречена.

Ще у Луцьку (принаймні минулого року) був аеро-клуб - "Avanti"

(екстремальний відпочинок)

8 095 540-57-08

Я б стрибнула, аби булв компанія. (самій троха стрёмно)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при нормальній погоді кожної суботи та неділі можна пригати на львівському аеродромі "Цунів". Сам туди їздив... пройшли курс підготовки... але погода не дала пригнути... потеплішає - поїду знову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кам’янці-Подільському в день весілля загинула наречена.

Черговий містечковий міф ? Якщо правда поділіться лінком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне рассказывали в нескольких редакциях, что это была журналистка. А что случилось - толком никто не знает, то ли трос не выдержал, то ли у неё сердце остановилось в полёте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пофіг дрова. все одно за скільки років навіть якщо одна людина загинула - атракціон безпечніше переїздних лунапарків де частенько то поїздок з рельс то качелькою когось пригріло.

це як літаки - як впаде, то у всіх на вустах, а по статистиці самий безпечний транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це як літаки - по статистиці самий безпечний транспорт.

Ага, безопасный, но только не для тех, кто вошёл в эту статистику...

У нас на работе весной три человека собираются "открывать сезон" в Ровно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне рассказывали в нескольких редакциях, что это была журналистка. А что случилось - толком никто не знает, то ли трос не выдержал, то ли у неё сердце остановилось в полёте...

«Вільний політ» завершився трагічно

Минулої суботи у Кам’янці-Подільському на мосту «Лань, що біжить» загинула 26-річна гостя зі столиці, уродженка Донецька Юлія Зайцева, яка о 19 годині вирішила стрибнути з мосту на атракціоні «Банджі джампінг».

Минулої суботи у Кам’янці-Подільському на мосту «Лань, що біжить» загинула 26-річна гостя зі столиці, уродженка Донецька Юлія Зайцева, яка о 19 годині вирішила стрибнути з мосту на атракціоні «Банджі джампінг». Вона працювала у видавничому домі ІТС. Разом із дівчиною було семеро її колег, які приїхали в подільське місто спеціально заради поповнення адреналіну. Юля стрибала останньою. Оператор зібрався знімати її політ, але, зрозумівши, що сталося непоправне, з жахом відкинув камеру. Під час стрибка обірвався жгут верхнього кріплення. При поверховому огляді судмедексперт засвідчив характерні ушкодження, які отримані при падінні з висоти. Оскільки наступила темрява, то тіло загиблої змогли знайти в річці лише наступного дня близько 11 години, запросивши водолазів- «емчаесників» із Хмельницького.

Атракціон «Банджі джампінг» Петра Олендри існує 10 років. Обладнання замовлене в Америці. Гумовий канат витримує вагу від 35 до 80 кілограмів, є й ще один – до 150 кілограмів, для тандемів. Юля важила всього 47 кілограмів... Автор проекту мосту Едуард Дуднік свого часу дозволив прикріпити до перил двотонний майданчик з механізмами атракціону, міст із таким банджі –фактично єдиний в світі. Сьогодні вартість стрибка становить 200 гривень, але ціна не спиняє тих, хто прагне екстріму. Перед польотом підписується контракт, у якому клієнт засвідчує, що він здоровий. У випадку зі смертю дівчини прокуратура відкрила кримінальну справу, діяльність атракціону – під забороною. Про наслідки розслідування трагічного випадку повідомимо пізніше.


Віра ШПИЛЬОВА.

Опублiковано 03:10:2006

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасіб всім за інфу!

З нетерпінням чекаю відкриття сезону :) , яке ,як пише на сайті http://rask.rv.ua/ , відбудеться в кінці березня-на початку квітня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Все життя мріяв пригнути з парашутом :)

В кого є якась інформація де і як можна це зробити, власні враження) - викладуйте

Є інформація і їхати далеко не потрібно. Докладніше на www.rask.rv.ua . До речі з луцька в нас багто народу стрибає. Всі питання можна буде задати на форумі того сайту, народ там привітнй відповість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є якась інформація де і як можна це зробити

motor1.jpg

Блі...н...н! Як я хочу стрибнути з парашутом!!! Якщо вас ця думка турбує по-декілька раз на день, то ви потрапили саме туди, де це успішно лікують. Почнем з того, де ви повинні втілити свою божевільну мрію і доказати всім, за одно і собі, що ви це можете і зробити. Значить так, стрибати будем під керівництвом Львівського АСК, спитаете чому? Та тому, що інших альтернатив у вас поблизу нема ха-ха (така собі монополія). І так, що нам потрібно для того щоб здійснити свій перший, а може, вже й не перший стрибок.

1) якийсь документ, який буде засвідчувати вашу неврівноважену особистість;

2) свіжесенький аналіз крові, калу, сечі;

3) свіжу флюрографію ваших прокурених легень, хе-хе;

4) десятиметрову стрічку кардіограми серця (може бути вашого здорового сусіда, й так ніхто не дасть дупля, чия вона ?);

5) парашутисточкам справочку від гінеколога (чи не вагітні ви?);

6) ваші фото 3 х 4; 4,5 х 3,5 і так далі;

7) довідку від психіатра і наркомана, ой, нарколога;

8 ) копію заповіту не потрібно;

9) і грошенят, десь в районі 50 грн, на те, щоб лікар бився у груди і переконував всіх, що ви здоровіші за космонавта ?.

Ну ось і все, здається...

Ну, а тепер серйозно, бо всього цього вам не потрібно, крім паспорта, звісно, не закордонного, а українського, самого бажання стрибнути, трошечки часу, ну і як тут не обійтись без грошенят.

А тепер все це докладніше. http://extreme.lviv.ua/?tp=publications&publ2_code=160

ВАШІ ВРАЖЕННЯ ПІСЛЯ СТРИБКА

normal_vrajennya2007.jpg

Для тих, хто ще вагається стрибати з парашутом чи ні, подаю як приклад плакат, на якому пишуть ті люди, які вже стрибнули і взнали, що це таке. Що з цього вийшло можна прочитати ТУТ

власні враження) - викладуйте

Статті про перший свій стрибок із парашутом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що такі думки з*являються, то це факт. Отримала багато інформації. Дякую. Буду готуватись десь на літо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитання до тих, хто стрибав:

1) Порядок проходження лікарсько-льотної комісії?

2) Що з собою треба мати з документів і спорядження? (крім памперсів, звичайно :))

3) Яка, взагалі, формальна "процедура" стрибка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...