Перейти до змісту

Прижки з парашутом


morter

Рекомендовані повідомлення

Plum теж парашутом марить, але його ніхто (ЯЯЯЯЯ) не пустить. Не хочу казати потім, що просто не повезло йому. Парашут не розкрився. :) А таке буває. Хай рідко, навіть дуже рідко. Але не дай Боже це рідко випаде на його долю..... Мені страшно. :0044:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 177
  • Створено
  • Остання відповідь

Q : А якшо я вб’юсь?

A : Ну я б так швидко на це не розраховував, єдине що це може спричинити - суто людський фактор причому не ваш простіше кажучи - не вб’єтеся не пережевайте, якшо вб’єтеся, то це не буде повязано із паршутами - авіактастрофа, форсмажоні погодні умови, і т.д і т.п. , але не парашут. За крайні кількадесят років, коли парашутизм увійшов в дозвілля, питанням безпеки було призначено стільки часу, що парашутні системи для першоразників надійніші за маршрутки на яких ви їздите. Єдине що вам загрожує це приземлення на ліс, що може бути небезпечно з точки зору - сижу я на гілці і до землі не дістаю, або травмувати кінцівкі при приземлені і то лише в тому випадку, якщо неуважно будете слухати інструктора. Ті хто дружать з головою, і зазвичай все роблять правильно можуть ні за що не хвилюватись.

Взято з теми Питання / Відповіді для "першоразників"

Ех, ось так і розбиваються мрії... :)

Мрії можна використовувати двома способами: їх можна мріяти, і їх можна здійснювати. Успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не дай Боже це рідко випаде на його долю..... Мені страшно.

В наше время намного опасней переходить дорогу или ездить на машине - автомобильные аварии случаются намного чаще. И ничего. Ездим :blink: И ходим.

Поддерживаю zippo, на занятиях надо слушать инструктора, а не смотреть на симпатичных парашютисточек. И все будет ок!

ЗЫ: мужа отпущу прыгать \если сам не передумает\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не варто боятися пробувати щось нове, вчитися нестрашно, — переконаний досвідчений екстремал. Продуктивніше боятися, що ти чогось не встигнеш спробувати, так і не дізнаєшся, що і як... Тоді знайдеться і час, і бажання, і стимул. А енергії вихідних днів вистачатиме на весь тиждень, до наступних..." Lyubko ©

Цитату взято з газетної статті про мого друзяку. :rolleyes:Любомир Лущинський: «Пасивні вихідні — не для мене!» Його слова для мене стимул. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду стрибати з товаришами десь ближче до травня. Поки ще не вирішили де - Львів чи Рівне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду стрибати з товаришами десь ближче до травня. Поки ще не вирішили де - Львів чи Рівне.

будете збиратись, свисніть мене, я теж хочу. Скільки зараз стрибок? По-моєму, там групове замовлення трохи дешевше. Я можу ше когось пошукать.

велкам ту аська, якщо що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ще не вирішили де - Львів чи Рівне.
Ми з Роджером як ті адвокати, заманюєм :) В любому з варіантів буде класно і незабутньо то я гарантую на 101%
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, там групове замовлення трохи дешевше
У Львові коли "приводиш" 10-ть чоловік, 11-тий стрибає безкоштовно. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, там групове замовлення трохи дешевше
У Львові коли "приводиш" 10-ть чоловік, 11-тий стрибає безкоштовно. :D

то шо, шукать?

тре тоді дату пробить, щоб з людьми домовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж хочу стрибнути.І подруга.Отже,якщо збиратимемось,то нас двоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[будете збиратись, свисніть мене, я теж хочу.

велкам ту аська, якщо що

Буду мати на увазі. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ще й мені скажіть, як не впісяюсь то я з вами за компанію. кому ай сі к"ю писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

минулої весни я їздив в Львів (а точніше аеродром Цунів) пригати. Нажаль не вдалося за погоди. В планах поїхати цього року і здійснити свою давню мрію :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не допоможе, особливо, якщо політати на спортивних літаках ))))))

а при прижках з парашутом, головне ногиі руки не поламати. Саме важливо правильно приземлитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не допоможе, особливо, якщо політати на спортивних літаках ))))))
Я також літав на ЯК-52 ось відео з цього дійства :smile3: Кліп під назвою "Адреналін з ЯК-52 (погляд зсередени)" 21 мб

jak52.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збори парашутистів 03.04.08

03.04.08 в 18:00 у відомому місці, у клубі на Левицького 84 відбудуться офіційні збори парашутистів (як спортсменів і тих, хто вже стрибав, так і потенційних парашутистів, тобто першоразників). На зборах повинна бути оприлюднена інформація про заняття, відкриття сезону і т.д. Бажаючих багато, тому ті, хто прийде на збори, будуть мати приоритет в здійсненні стрибків. Можливо, що заняття відбудуться в цей же день, тому бажано приходити у відповідному взутті. Також про всяк випадок рекомендую взяти паспорта, а спортсменам парашутні книжки та інші супутні папірці.

детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zluden', я з вами :dont:

Ахтунг - Про мну не забувайте, якщо є вільне місце .

zluden', я з вами :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zluden', я з вами :dont:

Ахтунг - Про мну не забувайте, якщо є вільне місце .

І я! І я!... Кажуть це ефективніше чим убитись ап стєну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

я здрузями десь після Пасхи плануємо поїхати у Львів, пострибати ;)

місце вроді ще є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що шановні небонири, сезон у Львівському АСК офіційно відкрито. В суботу здійснено три підйоми. Всі стрибнули, всі щасливі, навіть був один "відказник" і то сказав "добре, що я не стрибнув" ги-ги. Неділя для стрибунів пройшла на землі, задував вітерець ~10-15 м/с. Як завжди фотки з відкриття сезону.

Також з'явилися перші "перли" на новому плкаті ВАШІ ВРАЖЕННЯ ПІСЛЯ СТРИБКА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...