Перейти до змісту

Організація активного відпочинку на 1 день


andrTero

Рекомендовані повідомлення

Всім землякам привіт

Склалося так що зараз живу у славетному місті Львів. Але вже 11 років кохаю одну прекрасну блондинку з Славетного міста Луцьк (Попровле по порадам). Кохаю до безтями. (Це так, соплі пускаюю.... Але, сцука те кохання, не можу забути вже такий довгий термін)

Зараз хочу організувати з нею зустріч, але випадкову, мовби випадкову. ТОбто все організувати як мені потрібно.

Отож, перейду до того що хочу зробити я....

Всі готові, дівчата заздріть, бо потрібно зе таких пощукати, принаймні так мені говорили мої подруги... Люблю Вас....

1. Потрібно знайти хороший спа центр, щоб так на 2-3 годинки Вона могла відпочити насправді не задумуючись ні про що і зробити просто приємне для неї

2. Цей подарунковий сертифікат потрібно якось для неї доставити, ніби з радіо подарунок або якось так, це ще думаю і надіюся на Вашу допомогу. Може має хтось на радіо знайомих щоб все замітити так незамітно

3. А далі пішла романтика, троха флешмобу. Коли Вана вийде з салону, спа-центру, вже відпочивша, після масажу і решти дівочих забаганок (все що дозволено в спа-центрі звичайно) потрібно людину яка її зустріне, проведе якесь ненастирливе опитування, аля від радіостанції про те чи задоволена вона подарунком і всяке таке... По дорозі коли вони будуть рухатися для неї незнайомці будуть дарувати по одній троянді, і так разів з 20-30, а може і 100 в залежно від того скільки можна буде організувати людей. Тут аля здивована (ний) журналіст, представник ТРК, чи просто людина яка проводить опитування пропонує підвести її з тим букетом до дому викликавшо таксі, і за все заплативши.

4. Але не тут то було, Таксі її повезе деінде, потрібно придумати, подумати що такого є в м.Луцьк. Булиб стрибки з парашутом - прекрасно, але дивлюся максимум польоти на мотодельтаплані, теж підійде аби погода була льотна, як кажуть. Або ще якість розваги у вигляді активного відпочинку, може бути картинг, але це так собі, нічого особливого, краще булоби пейтбол, але потрібно знову таки історію як і чому. І під час цього всього я зустріну її. Квіти вже не потрібні будуть. Тут я маю кращий подарунок.

5. Після цього всього потрібне тихеньке, омантичне, класне місце, ресторан, мініатюрн кафешкі (просто люблю такі оскільки там може бути 2-3 столикі) тут прошу реальної допомоги, бр навіть не знаю що де у луцьку такого є.

Ніби все написав що хочу, чекаю ваших пропозицій, Ваших думок дорогі Жінки та дівчата. Юо заради Вас ми робимо такі дурниці, і стараємося Тільки для Вас...

P.S. Будете в моїх краях, пишіть, допоможу чим зможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом в Прилуцькому теж є інтернет і теж читають Борду? :)

Щойно про це подумав)

А по темі, тс, Вам краще знати що дівчина любить, а що ні. Зараз можна організувати просто бомбову програму відпочинку, аби гроші були і бажання. Але до кожної дівчини треба індивідуальний підхід. Бо кожна загадка)) Для однієї ваш план відпочинку здасться банальністю, а для іншої - сьомим небом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправив, дякую за пораду, дійсно так. А інтернет там є. Підключав і ставив сервери.

А як знати обмеження, ато не буде як писати більше сьогодгі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це шарліз терон чи скарлет йохансон?

нафантазовано на тиждень), якийсь нездоровий романтизм в стані афекту)

11 років :0148:

215eff179130d01d8eedda2d52cdc9d5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хоч бюджет озвучте.. а то буде дійсно як в Deemon пості..

to Deemon .. червоне їй личить )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось подібне я своїй дружині вже робив, тільки з спа салону вона їхала додому маршруткою і на кожній зуптнці заходив один чоловвк і дарив троянду, зупиное було14 на останній я її чекав з оберемком роз, запросив до ресторану. Передягнувшись в дома ми сіли в авто і поїхалт в кульчин(сосновий ліс) де на нас чекав накритий стій з гарною посудою гарними стравами при свічках гарно засерверовпаний (допомогли друзі попередньо підготувати, а потім приїхали і все )прибрали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджект 2K$ ну це максимум

Deemon

- буває, нічого не поробиш з цим

Deemon

-все можливо... все можливо.....

А так взагалі попрядку що потрібно і хто може допомогти

1.потрібно повітряна куля або вертоліт (літак) до висоти 1400метрів підняти для стрибка з парашутом. Парашути є.па

2.де в луцьку є тир з реальними стволами, АК-47, пістолетами. Пневматику не пропонувати

3. ресторан, і спа комплекс вже підібрані але рекомендуйте.

4. потрібно 30-40 хлопців для квітів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким бюджетом Вашій дамі шикарний вечір гарантовано))) Щиро бажаю гарно відпочити.... Але якось у Вас все змішалось- коні, люди(с)- СПА, романтика, парашут, стрілянина з калаша, пістолів))) Ви не вестерн знімаєте?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким бюджетом Вашій дамі шикарний вечір гарантовано))) Щиро бажаю гарно відпочити.... Але якось у Вас все змішалось- коні, люди(с)- СПА, романтика, парашут, стрілянина з калаша, пістолів))) Ви не вестерн знімаєте?))))

Ні, зйомки взагалі не буде.

За решту запитую і шукаю що може бути взагалі.

Спа - всі жінки люблять так само як і мужики

вона любить екстрім і зброю, свою привезти не можу зброю

Простота вирішує все.

Людині потрібна людина...!

тут на всі сто відсотків згідний, але якось трохи набридає простота зараз.

Хочеться чогось нового, не традиційного

Але це дійсно правда....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться чогось нового, не традиційного

Ти серьозно? Не традиційного і нового?

По пам'яті 5-6 моїх знайомих та друзів такий сценарій в життя втілювали...

Якщо баришня не розбалувана, роби акцент на природність, простоту і дріб'язковість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться чогось нового, не традиційного

Ти серьозно? Не традиційного і нового?

По пам'яті 5-6 моїх знайомих та друзів такий сценарій в життя втілювали...

Якщо баришня не розбалувана, роби акцент на природність, простоту і дріб'язковість.

Та я маю на увазі просто щось нове для неї а не в загальному. Дрібниць вже було багато. Простоти достатньо.

Я сам займався організаціями таких дійств. Але Луцьк змінився за 11 років і я нічого не знаю що і де.

Тому прошу допомоги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом в Прилуцькому теж є інтернет і теж читають Борду? :)

В Прилуцькому є інтернет, укртелекомівський ого та деякі безпровідні оператори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А раптом в Прилуцькому теж є інтернет і теж читають Борду? :)

В Прилуцькому є інтернет, укртелекомівський ого та деякі безпровідні оператори...

Та знаю шо є, знаю шо недавно ОГО тіко зявилося. Знаю за бездротові. Тут то не причому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постріляти з реальної зброї можна в СОК "Адреналін Сіті" в "Стрілецькому тирі" adrenalin.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант, можете розглянути іподром(у парку), прогулянка на конях, залишуться гарні враження і спогади. Заодно можна накрити святковий стіл на території! Моя порада найміть фотографа "гарні моменти мають також залишитись і на фото" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ітак.

зі стрільбою ясно, дякую

Іподром - катався у львові, чото не то

Зараз шукаю нормальний, якісний СПА для її відпочинку - порекомендуйте будьласка

Потрібно 30 хлопців, хто може допомогти з організацією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...