Перейти до змісту

Поділіться маршрутами вихідного дня, плз!


Alex.62

Рекомендовані повідомлення

Я - директор "Ровер Кафе". Звати мене Олександр.

Останнім часом, ви самі бачите, що багато людей сідають на велосипеди і рушають у маленьки подорожі. Це не може не радувати, бо ровер - це здоров"я, ровер - це свіже повітря, ровер - це спілкування і т.д.... Але! Питання полягає в тому, що до мене часто ( але рідше, ніж хотілося б :_04: ) звертаються наші відвідувачі, адекватні і приємні люди, які хочуть у вихідні дні поїхати десь за місто, але вони не знають маршрутів, на яких би їм можна було не тільки обливатися потом, крутячи педалі, але й насолоджуватися мальовничими пейзажами. Можна було б посидіти під гілкою десь на галявині біля струмка. І, капризують :_07: , щоб їхати не по шосе, де навколо висить пилюка та сажа з вихлопних труб вантажівок, а тихою дорогою десь лісом-полем, щоб можна було котити і розмовляти одне з одним, крутити головою по сторонах...

Ми в "Ровері" хочемо зробити таку собі мапу-схему Луцька та району, де позначити цікаві велосипедні маршрути, якими могли б їхати як досвідчені мандрівники, так і "чайники" і прилаштувати її на стіні закладу. Крім того, ми хочемо зробити такі собі "маршрутні схеми" на окремі маршрути, які б міг взяти у нас хто завгодно з відвідувачів і поїхати з родиною, або з друзями на годину-три-п"ять покататись по стежкам-доріжкам.

Звертаюся з проханням до всієї велоспільноти!

Приділіть, якщо буде ваша ласка, півгодини вашого часу і намалюйте в будь-якому зручному для вас форматі, відомі вам маршрути, які ви рахуєте за варті уваги. Якщо не важко, оцініть важкість траси. Кілометраж я прорахую сам.

Буду дуже вдячний усім, хто небайдужий. Усім, хто не вважає велочайника чимсь, що не заслуговує на повагу.

Давайте ставати європейцями вже сьогодні. Давайте посміхатися одне-одному. Давайте мислити позитивно!

Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стасе.... Фодки гарні. Я трохи полазив по форуму, шукаючи інфу... Але мені потрібні більш конкретні дані, бо до одної і тої ж точки можна доїхати кількома шляхами і я б хотів рекомендувати людям перевірені траси.

Прошу щось на кшталт... Ну от, типу цього

post-26787-0-18667300-1440774898_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.gpsies.com

Там купа маршрутів, можна викачати файлом .gpx, закинути на смартфон у наприклад Osmand (офлайн навігатор) і готово, поїхали.

Там є маршрути і від бордівчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.gpsies.com

Там купа маршрутів, можна викачати файлом .gpx, закинути на смартфон у наприклад Osmand (офлайн навігатор) і готово, поїхали.

Там є маршрути і від бордівчан.

Дякую! Дивлюсь... Дійсно багато треків. Не думав, що так багато лучан пишуть свої велотреки та викладають їх в тирнет... Ситуація, коли "багато" збиває. Не знаєш, який кращий. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але мені потрібні більш конкретні дані, бо до одної і тої ж точки можна доїхати кількома шляхами і я б хотів рекомендувати людям перевірені траси.

а так? :)

легка прогулянка для новачків, біля 10км

ifUm9.jpg

берег Стиру.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумаю, що тут можна зробити.

Скажу, що буду вдячний, але, думаю, вдячними будуть ті люди, які скористаються усіма маршрутами, які ви, друзі, запропонуєте якщо ми доведемо цю ідею до кінця і у "Ровері" на стіні буде висіти мапа з трасами велопрогулянок.

Дякую усім небайдужим.

а так? :)

От капець... Так це ж моя недільна прогулянка!!! :_03: Тільки я стартував з Гулака АртЁмовського :_07: :_07: :_07: .А так тютя в тютю!!!

Думаю, що в такому вигляді буде дуже просто перенести її на мапу серед інших маршрутів. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу, що буду вдячний, але, думаю, вдячними будуть ті люди, які скористаються усіма маршрутами, які ви, друзі, запропонуєте якщо ми доведемо цю ідею до кінця і у "Ровері" на стіні буде висіти мапа з трасами велопрогулянок.

Краще вже не мапа а екран із тим же gpsis і клавою з мишею. Побачиш, буде до нього черга стояти. Маршрути бажано проїхати спочатку самому щоб могти рекомендувати, особливо ті які проходять не по асфальту.

А на мапу багато маршрутів не влізе, та й не кожен запам'ятає трек до дрібниць. А буває що пропустиш поворот і маєш геморой на лишню годину-дві із виїздом з говєн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже не мапа а екран із тим же gpsis і клавою з мишею. Побачиш, буде до нього черга стояти.

Монітор, клавдія та миша є в наявності... Проблему черги вирішемо! :_07:

Я вважаю, що треба дати людині право вибору між девайсом і папером. Це по-перше. А по-друге, я досить часто бував в ситуації ( а я часто мандрую машиною ), коли ми з моїм кращим у світі штурманом розуміли, що нафігатор нас знову "завів" і треба з"їжджати на паркінг або узбіччя та діставати з-під сидіння пакет з старими-добрими мапами-атласами автошляхів :_04: . Так що...

Маршрути бажано проїхати спочатку самому щоб могти рекомендувати, особливо ті які проходять не по асфальту.

О Д Н О З Н А Ч Н О ! ! !

НА минулих віхідних поїхали з кращою половинкою в Гаразджу і... Троха бляданули, коли вирішили їхати назад лісом. Там того лісу! Але поїхали повз "військовий" піонертабір, потім просіками, потім якимись стежками... Виїхали нормально і майже :_04: там, де планували, але самі з себе сміялися... Мандрівники, млін... :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мапу багато маршрутів не влізе, та й не кожен запам'ятає трек до дрібниць. А буває що пропустиш поворот і маєш геморой на лишню годину-дві із виїздом з говєн.

Велика мапа, яку ми хочемо прилаштувати на стіні кафе, на нашу думку, має бути досить проработаною в деталях таким чином, щоб на ній можна було продивитись трасу з підробицями. Щодо тих карток ( аркушів ), що ми плануємо виготовити для того, щоб люди їх просто брали і їхали на покатушку, то ми плануємо родити їх з ОДНИМ маршрутом. Їх, маршрутів, не буде сто, чи, навіть п"ятьдесят... Думаю, що їх має бути десять-п"ятнадцять. Різної протяжності, різної важкості, розрахованих на різний вік велосипедистів і різну фізичну кондицію.

Тобто ми вирішили, що я сьогодні з дружиною та друзями хочемо відвідати Озерце, що за Жидичином, бо друзі казали, що там можна спокійно посидіти біля води. Ми беремо маршрутний листок в "Ровер Кафе", де "голений пузан" директор :_05: розповів, як їхати і рекомендував взяти з собою каву в термосі та запаковані в фольгу бургери... Маршрут зрозумілий, та й мапа - з собою. Народ вирушає в дорогу!

Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В еввропе на картах нарисованы веломаршруты разным цветом, а когдв едешь за городом по веломаршруту, то ориентируешься по значкам, три горизонтальные полоски на деревьях, столбах две полоски цвета маршрута и между ними белая. Метки через 100-300м и на поворотах. Очень удобно. Ну и следующий уровень это дорожные значки с указанием номера веломаршрцта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В еввропе.....

Я в курсе, Роман... Видел, знаю... В Европе очень много такого, что хотелось бы видеть у нас, но маркировкой маршрутов я точно заниматься не буду. Уровень, понимаешь, не тот! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочемо відвідати Озерце, що за Жидичином, бо друзі казали, що там можна спокійно посидіти біля води. Ми беремо маршрутний листок в "Ровер Кафе"

Нє, ну в Озерце з картою... ви мене вибачте. На асфальт, особливо траси, карти майже не потрібні, хіба нубам. Ну по Ківерцівським закапелкам мене водив нафігатор, там я був вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну в Озерце з картою... ви мене вибачте. На асфальт, особливо траси, карти майже не потрібні, хіба нубам. Ну по Ківерцівським закапелкам мене водив нафігатор, там я був вперше.

Вадиме... Я згідний з тобою в тому, що для того, щоб доїхати до того ж Озерця, середньостатистичному велосипедисту схеми траси не потрібно. Але питання ж не в тому, щоб розказати людині як туди добратися, а в тому, щоб запропонувати потенціальному (!) велотуристу почати з малого! Людина має ровер, але або взагалі ним не користується, або їздить ним навколо дома. Тобто має його "для годиться". І таких, ти сам знаєш, досить багато.

Ми хочемо наглядно продемонструвати відвідувачам кафе "РОВЕР" можливість провести вихідний день не лежачи на дивані перед телевізором з пляшкою пива, а в русі! Ми маємо надію на те, що хоч 2-5 % наших клієнтів замисляться над такою пропозицією, коли побачать на стіні схему з 15-ма варіантами зовсім ненапряжних прогулянок ровером. Недалеких, таких, що не вимагають спеціальної техніки і особливої фізичної кондиції.

Ми хочемо, щоб на схемі маршрути були нанесені різним коліром, як траси на гірських схилах : зелені - для зовсім "чайників", голубі - для тих, хто починає їздити в системі, червоні - для досвідчених "їздунів" і чорні - для тих, хто вважає, що може їхати на великі відстані і по трасах, які вимагають певної фізичної кондиції... Щоб була хоч мінімальна інформація про протяжність маршруту і потрібний час на його подолання...

Ми - РОВЕР кафе і ставимо собі за мету пропаганду велоруху.

Ну, якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62,мені здається спочатку потрібно визначити цільову аудиторію їздунів - тобто хто цікавиться маршрутами в мершу чергу - досвідчені, не досвідчені... Щоб не виявилось що насправді червоних і чорних маршрутів можна було і не наносити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex.62,мені здається спочатку потрібно визначити цільову аудиторію їздунів - тобто хто цікавиться маршрутами в мершу чергу - досвідчені, не досвідчені... Щоб не виявилось що насправді червоних і чорних маршрутів можна було і не наносити.

А фактор спокуси??? :_07: :_07: :_07: Людині, яка з гордістю показує знайомим, що "Оцей голубий до Озерця і назад (!) протяжністю 33 кілометри (!!!!!) я вже випробував!" хочеться те ж саме сказати і про "оцей ЧЕРВОНИЙ!!!"...

Я ж пам"ятаю себе на початку своєї гірськолижної кар"єри, коли "підкорення" голубих трас було якщо не подвигом, то, притнаймні, викликало гордість за себе, відважного!!! :_04:

Для досвідчених юзерів ми не відкриємо Америки своєю схемою. Досвідчені і так об"їздили все навколо Луцька по двадцять разів, тому схема не для них, а саме для тих, хто починає свій велорух. А от моє звернення - САМЕ ДО МАТЬОРИХ! Не лініться. Посидить за компом 10 - 15 хвилин та накидайте пару відомих вам трас. Поділіться з тими, хто тільки вийшов на цей шлях.

Не знаю, як кому, а особисто мені дуже приємно бачити у вихідний день, як рівненською чи то ковельською трасою сунуть цілі колони піпла на роверах з рюкзаками на спинах з каріматами та наметами! Це - реально КЛАСНО! Класно ому, що декілька років назад я таке бачив на березі Дунаю в районі Мьолька - Дюрнштайна і тільки мріяв про той час, коли це з"явиться у нас в Неньці!!! То ж не все так погано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучший маршрут "куда глаза глядят"

І така точка зору має право на життя :_07: , але особисто я все ж таки перед виїздом хоча б основні "поворотні точки" закладаю в пам"ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукати маршрути можна в цй темі

Практично завжди при недільних покатушках з Ктулху записується маршрут поїздки і докидується пару фото (інколи навіть відео), якщо є бажання можна посидіти і подивитись ці маршрути і деякі використати для Ваших маршрутів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукати маршрути можна в цй темі http://board.lutsk.u...3-weekend-2015/

Практично завжди при недільних покатушках з Ктулху записується маршрут поїздки і докидується пару фото (інколи навіть відео), якщо є бажання можна посидіти і подивитись ці маршрути і деякі використати для Ваших маршрутів.

Дуже дякую. Трекі чудові і зрозуміло де і як треба їхати. Я думаю, що ніхто не буде в претензії, якщо я спрощу-спрямлю декілька ваших трас, адаптуючи їх для початківців? :_07: :_07: :_07:

Р.С. Доречі... Цікаво, чи можна проїхати зараз оцим маршрутом вздовж Стирі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший маршрут...та і улюблений, напевне - Липини, Струмівка, Гаразджинський ліс (самий ЖИИИИР), Лище, Воротнів, Борохів, Липини. Схему на мапі скину пізніше, тре добряче посидіти, щоб то все намалювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій перший маршрут...та і улюблений, напевне - Липини, Струмівка, Гаразджинський ліс (самий ЖИИИИР), Лище, Воротнів, Борохів, Липини. Схему на мапі скину пізніше, тре добряче посидіти, щоб то все намалювати)

У мене вже є роздрукованими декілька треків в тому напрямку і мені самому дуже хочеться проїхати таку трасу... Мабуть, на цю суботу чи неділю вмовлю кращу половинку "рвонути в ліси"! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...