Перейти до змісту

Weekend -2015


odna

Рекомендовані повідомлення

Грядуть серія вихідних і гарна погода. Якщо першого не всім вийде вийти з-за столу, то другого - святе діло проїхатись. Я би й у новорічну ніч проїхалась десь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 327
  • Створено
  • Остання відповідь

я першого як прокинусь, традиційно вже їду ) але й другого теж хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вночи добре було кататись. Тільки, коли проти вітру повернула, трохи щоки поморозила. Зараз вже відлига.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув по дамбі, по самОму березі Стиру... і волохате чудисько прилетіло. І що таке значить на перший день року?

post-7859-0-90486900-1420131583_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив і я сьогодні сезон але довго не вийшло прокататись бо почався дощ :mellow: (трек)

b7ZNxrDrTPA.jpg

3h6TaBNQiDY.jpg

Задачник з фізики якщо комусь цікаво :)

8Gf3JvEXpb8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вже нарешті і я відкрила сезон, раніше нажаль ніяк не виходило через травму.

Думала, що знову прийдеться місити болото, але виїзджаючи з Луцька почав падати гарний лапатий сніжок, який відразу все вкрив білою шубкою)))

Дякую Андрію за поїздку і чудову компанію :_02:

HJfSV018X-8.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише хрускотіння шин по стежках, та мовчазний волохатий засніжений ліс...

Два дні підряд на велосипеді, ось так запросто, закинувши усі турботи житєйські - це КА-АЙФ!!)))))

75aec5ff6373.jpg

c0c23781be04.jpg

dec7fa2dae3d.jpg

027fa8926180.jpg

6b041d1997c2.jpg

А поки ми святкували, біле покривало тихенько вкривало землю..

f8160bb66abc.jpg

Забута рукавичка...

635449039034.jpg

fe853c7c5416.jpg

363d0261e971.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинська погода. Виїзджали в половині другого, під ногами все хляпало, чавкало та хлюпало.

Зате назад дорога була суцільна потіха. В половині восьмого морозець був десь з мінус три, а раптові пориви зустрічного морозного вітру давали гарної наснаги крутити швидше. Дорога перетворилась в суцільний каток!)) Ось так зціпивши зуби і матюжачись добрались.. По обочинці.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моему термометрі -18. Забагато для катання. Шкода велосипедика. Сьогодні утримаюсь. Можливо, завтра потепліє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я все ж катну, марно прокидався чи шо? :smile3: за півгодини буду біля парка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незважаючи на те, що сьогодні мало хто зміг встати з-за столу, критична маса відморожених (назвемо її X Mass )) була досягнута й ми виїхали в сторону Борохова. але потім мені щось зачухалось вальнути полем на ПЛ. там вже невеличке багаття та смачні кекси, handmade by Delight :smile3: я невдовзі на обід поїхав, а двійко північних олешків ще десь гасають aSg7h.gif

29879437i.jpg

ось так ми їхали, а бачили такі красоти (зйомка на спідометр, сорі за якість )) :

29879439i.jpg 29879435i.jpg

29879436i.jpg 29879438i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незважаючи на те, що сьогодні мало хто зміг встати з-за столу, критична маса відморожених (назвемо її X Mass )) була досягнута й ми виїхали в сторону Борохова. але потім мені щось зачухалось вальнути полем на ПЛ. там вже невеличке багаття та смачні кекси, handmade by Delight я невдовзі на обід поїхав, а двійко північних олешків ще десь гасають ось так ми їхали, а бачили такі красоти (зйомка на спідометр) :

Фото - жах... Але дієві особи - просто надзвичайні молодці! :0155::g12:

P.S. Нагадую, за вікном -

1335018b7a8a.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краса і мороз, кришталеве повітря і хрумкіт снігу під шинами.

Продовження треку після ПЛ

https://drive.google...iew?usp=sharing

в Луцьк зайшли з заходом сонця (відігрівали кінцівки йдучи по обочині)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхались чудово , проклали шлях через поле, трішки погрілись біля вогнища. :_02:

02a3c22d842a.jpg

c2dfebef9806.jpg

fb21e5d85f28.jpg

aac48f71ade0.jpg

2a5cf2a77347.jpg

90fd2045c03e.jpg

0eacbe5b40fa.jpg

d430b1ef69a0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїхались чудово , проклали шлях через поле, трішки погрілись біля вогнища. :_02:

з твоєї світлини класну аватарку можна зробити для Dgura :smile3:

i2M69.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...