Перейти до змісту

Давайте поговоримо про пралки Electrolux та Zanussi української збірки


Рекомендовані повідомлення

В планах придбання пралки.

Зацікавив варіант придбання пралки української збірки (привабливі ціни, авторитетні марки, в перспективі (сподіваюся дуже віддаленій) доступні запчастини).

Відгуки на Розетці та кількох інших Інтернет-магазинах в цілому позитивні.

Хто з форумчан користується пралкою Electrolux чи Zanussi української збірки? Які враження? Як вона стосовно надійності, якості прання та економічності?

Є на форумі і представники сервісних служб. Що ви думаєте стосовно пралок Electrolux та Zanussi української збірки. Які у них слабкі місця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю дешеву Zanussi, як виявилось після покупки Івано-Франківської збірки )

Через три роки - поміняв ТЕН. Калгонів та іншої лабуди не бачила, раз на півроку профілактичне прання з оцтом дружина забувала робити.

Пере - як сучасна пральна машинка; якість - мабуть, треба питати в жінок. Економічність - не міряв, але зі щоденним пранням загалом на квартиру було в середньому до 100 кВт.год/міс (зараз - менше).

ттт, працює поки вже четвертий рік, не ржавіє ніби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як прати з оцтом? можна для недалеких...

Я знаю інший варіант. Засипаєте 100грам лимонної кислоти і ставите прання на 90градусів. Має аідмити наліт від води. Певно так само і з оцтом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, кидав пару таблеток польських типу калгоніту але вже давно, певно з рік назад, треба погуглити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як прати з оцтом? можна для недалеких...

Я знаю інший варіант. Засипаєте 100грам лимонної кислоти і ставите прання на 90градусів. Має аідмити наліт від води. Певно так само і з оцтом

звісно, що так - і лимонна кислота, і оцтова - це слабкі органічні кислоти, які сприяють розчинення вапнякового нальоту (кальцію) ;) кажуть, що оцет - ефективніший, але сам не перевіряв, пару раз заливав оцет.

і доповню про "профілактику". зазвичай, в інструкції до пралки пишуть - "раз на півроку, насипте прального порошку, виставте програму на 90 градусів, і включіть машинку, не завантажуючи речі для прання в барабан".

кажуть, що ефективніше налити оцту, ніж насипати прального порошку. мені здається так само.

але з практики можу сказати тільки, що раз на півтора роки - це мало для наших умов, треба 2-3 рази на рік. але забувається...

... а інструкції до техніки буває корисно читати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно, що так - і лимонна кислота, і оцтова - це слабкі органічні кислоти, які сприяють розчинення вапнякового нальоту (кальцію) ;) кажуть, що оцет - ефективніший, але сам не перевіряв, пару раз заливав оцет.

Скільки оцету треба залити в пралку?

Пробував з лимонною кислотою - результат не дуже, може мало насипав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

record_906692107.jpg

Дієва штука, і не потрібно ніяких народних забобонів з оцетом.

Свою древню і невмирущу, Ardo A800 інколи прополіскую розчином сульфімінової кислоти, гарно виходить всякий непотріб, машинка пере як вчора придбана.

record_886112160.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...