Перейти до змісту

У Луцьку перед шестирічним сином жорстоко побили чоловіка


vetalforever

Рекомендовані повідомлення

Інцидент трапився на вулиці Дубнівській приблизно о 18:00. За словами дружини потерпілого Ірини, бійку спровокувала місцева жителька, з якою у її чоловіка попередньо був конфлікт через те, що вона на вулиці чіплялася до їхньої дитини. Щоб розібратися з сусідом жінка привела шестеро чоловіків, серед яких нібито були і бійці АТО. Щодо участі зловмисників в антитерористичній операції Ірина стверджувати не береться, зазначила лише, що так сказали очевидці.

Загалом першочергово влаштували розбірки з нею, адже вона була з сином на вулиці. Чоловік, побачивши це вибіг, щоб заступитися і його ж відразу почали бити: "Він впав, одразу втратив свідомість і його продовжували бити ногами. Це все на очах у дитини", - зазначила вона. Також додала, що били лише троє. Двоє одразу втекли, а ще один лишився за усім спостерігати.

Розбороняти бійку вибігли сусіди, які викликали швидку та міліцію, а чоловіки, що брали участь у побитті заховалися у квартирі знайомої, яка їх і привела. Щоб дістатися до зловмисників навіть вибивали двері.

Результат жорстокого побиття такий: потерпілий уже 5 днів у комі. Лікарі ніяких гарантій не дають, а злочинці тим часом перебувають на волі: "У міліції сказали, що не можуть їх затримати. У них навіть підписку про невиїзд не взяли", - зазначила Ірина. Також молода жінка сказала, що їй страшно за безпеку сина, адже вона написала заяву до міліції і тепер боїться помсти.

А у міліції тим часом їй навіть не надали прізвищ злочинців, щоправда після того як журналісти звернулися до слідчого Олександра Богдана, Ірині пообіцяли надати всі матеріали.

Наразі дружині потерпілого відомо, що злочинці вже мають адвоката. А от вона лишилася без правозахисника, адже, щоб підтримати життя чоловіка, щодня потрібно 1000 гривень, на правову допомогу грошей немає. У потерпілого крововилив, поламана щелепа та ще багато травм, харчують його через зонд: "Допомогти немає кому. Андрій сирота, у нього лише брат і бабуся, якій майже 90 років", - розповіла Ірина. Зараз жінка у відчаї, тому що не знає, де брати гроші на порятунок чоловіка, а гоп-компанія, що влаштувала "розборки" не дала на лікування ні копійки.

Слідчий від коментарів відмовився і навіть не сказав, що інкримінували злочинцям. Не дивлячись на те, що потерпілий 5 днів у комі, слідчий на дзвінок журналістів відповів так: "Роздули на рівному місці. Трапилося все кілька днів тому, а тут вже роздули".

http://www.volynpost.com/news/54695-u-lucku-pered-shestyrichnym-synom-zhorstoko-pobyly-cholovika#comments

куди ми котимося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

куди ми котимося?

нікуди не котимося, так завжди і було, може колись буде краще.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна політична воля для серйозних рішень. В АТО призивають хлопців з села а тут 6 лобуряк не мають де сили діти. Та в штрафбат їх і ззаду загратзагони виставити. Те саме і з контарабандистами робити. Виходить, що цвіт нації гине на війні, яку політики і війною не називають, а всяге бидло лютює на мирній території. Надіюсь, що коли реформують міліцію, такого не буде. А якщо таке залишиться то нафіга такі реформи? Тоді вийде розпил бабла і окозамилювання. Чекаю покарання винних у даному випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авакова просять взяти справу щодо побиття чоловіка у Луцьку під особистий контроль. ДОКУМЕНТ

Як відомо, 31 серпня 2015 року у місті Луцьку до напівсмерті побили 28-мирічного чоловіка.

Оскільки його стан важкий, а доступ до інформації у справі обмежений, народний депутат Ігор Лапін склав звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в якому просить взяти справу під особистий контроль та взяти під варту чоловіків, які вчинили напад.

ще інфа http://www.volynpost.com/news/54996-cholovik-iakogo-pobyly-na-dubnivskij-tak-i-ne-pryhodyt-do-tiamy

post-6337-0-15727100-1438882461_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокурор області бере справу про побиття чоловіка під особистий контроль

Дмитро Чепіжак, прокурор Волинської області, пообіцяв взяти справу про побиття чоловіка у Луцьку на вулиці Дубнівській під особистий контроль.

Прокурор заявляє, що такі злочини не повинні бути ігнорованими, адже таким чином мешканці міста не можуть почувати себе у безпеці.

Він особисто гарантує розібратися у справі та покаранних винних, щоб забезпечити спокій у місті.

Нагадаємо, що 31 серпня у Луцьку до півсмерті побили чоловіка, який зараз перебуває у глибокій комі.

ну побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліція у нас на підході. Можливо разом з нею почнуться якісь зміни на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений, адекватні лучани навіть допомагатимуть. Як у випадку з ТП в Києві, коли просте авто заблокувало дорогу цій П чим і врятувало ситуацію і здоров"я полісменів, що знаходилися з переду автомобіля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліція у нас на підході. Можливо разом з нею почнуться якісь зміни на краще.

Можливо, в іншому разі це перші іскри "луцької Врадіївки". Лучанам і так досить набридла імітація роботи міліції, її профанація. Швидко міліціянти забули як виглядало приміщення УМВС після народного гніву і як вони тихесенько себе вели після того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Vitaliy L,

якщо вони своєю роботю доведуть людей до нового бунту, то він буде набагато жорстокішим і кривавішим. Зброї в країні повно, люді збіднілі, озблоблені, розчаровані, якщо в них ще й забрати надію то боюся уявити собі у що це може вилитись. Я б на місці влади не грався так би з вогнем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто тітонька щось хотіла з чужої дитини, батько її відшив і вона за це привела 6 мужуків, три з яких зробили з нього фарш?

Я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть до кінця не дочитав. Це наше минуле, теперішнє і майбутнє (найближче). Не дивує взагалі.. Я навіть не знаю чим в нашій країні когось можна здивувати. Дуже засмучує те, що хтось збирає гроші на батальони наволочей (вибачте, рідкі виключення), хоча краще і корисніше пожертвувати на хоспіс. Кароч, гавна купа, з усіх сторін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій ситуації вирок усій правоохоронній системі і нашому українському законодавству, в тому числі кримінальному. Чоловік леди живий, в комі, а цих нелюдів затримати навіть не можуть. Бардак і свавілля - на рівному місці серед білого дня. Херої - шестеро на жінку з дитиною...

Швидкого і повного одужання чоловіку. Дружині і сину постраждалаго сил та терпіння.

З.І. Хочеться вірити в зміни на краще. Та час покаже результат поліцейської реформи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава логіка, жінка — дурепа, чоловіки — тварини, а винне українське законодавство і правоохоронна система.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне, що вкотре всі встають на захист побитого, навіть ПРИБЛИЗНО не уявляючи, з чого почався конфлікт, хто став ініціатором й який був перебіг подій. Єдине, що звичайно, ті, що побили до ТАКОГО стану людину, повинні за це відповідати. Але можна багато висунути версій, при якій кожен з вас, САМ би відчовп людину до такого, чи майже до такого стану. Всі ж повинні розуміти, що не на пустому місці виник скандал, що не до малої ж дитини з мамашою, вийшли ті мужики, й не по причині, що хтось там на когось сказав погане слово. Також можливо, що побитий є частим відвідувачем відділку міліції (алкоголік, рецидивіст, дебошир) й іменно тому так повела себе міліція й іменно тому вийшло аж шість чоловік, а не один чи два. Нюансів невідомо ДУЖЕ багато, щоб робити хоч якісь висновки й визначити, хто й в якій мірі правий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне, що вкотре всі встають на захист побитого, навіть ПРИБЛИЗНО не уявляючи, з чого почався конфлікт, хто став ініціатором й який був перебіг подій. Єдине, що звичайно, ті, що побили до ТАКОГО стану людину, повинні за це відповідати. Але можна багато висунути версій, при якій кожен з вас, САМ би відчовп людину до такого, чи майже до такого стану. Всі ж повинні розуміти, що не на пустому місці виник скандал, що не до малої ж дитини з мамашою, вийшли ті мужики, й не по причині, що хтось там на когось сказав погане слово. Також можливо, що побитий є частим відвідувачем відділку міліції (алкоголік, рецидивіст, дебошир) й іменно тому так повела себе міліція й іменно тому вийшло аж шість чоловік, а не один чи два. Нюансів невідомо ДУЖЕ багато, щоб робити хоч якісь висновки й визначити, хто й в якій мірі правий

Тобто ти вважаєш, що є виправдання побиттям до НАПІВСМЕРТІ (КОМИ), не зломаний ніс, не поламані пальці, не покладений на асфальт до приїзду міліції, а звірське побиття. Ти так зміг би?

Тут до гадалки не ходи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти вважаєш, що є виправдання побиттям до НАПІВСМЕРТІ (КОМИ), не зломаний ніс, не поламані пальці, не покладений на асфальт до приїзду міліції, а звірське побиття. Ти так зміг би?

Тут до гадалки не ходи...

Я ж ніби українською мовою написав, що за побиття до ТАКОГО стану, люди повинні відповідати, причому незалежно, є цьому виправдання, чи нема. Важливо зрозуміти, ЧОМУ сталась така ситуація й чому перебіг подій був саме таким, а не *вклєїли* два рази й розійшлись, як часто це буває

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.бійку спровокувала місцева жителька, з якою у її чоловіка попередньо був конфлікт через те, що вона на вулиці чіплялася до їхньої дитини

2.Чоловік, побачивши це вибіг, щоб заступитися і його ж відразу почали бити

3. Щоб дістатися до зловмисників навіть вибивали двері.

Я канєшно панімаю, але якщо я відпі*див алкаша і до мене мусарня прийшла, то я відкрию і скажу за що я так зробив. Просто так бити можуть тільки... ну ви кароче в курсі.

ЧОМУ сталась така ситуація

п.1

чому перебіг подій був саме таким?

Неадеквати або бухі. 15 хв мусолити лежаче "тіло" це треба мати сил, не мати клепки в голові, щоб подумати про наслідки.

Можливо якісь кантужені з АТО, які бачили смерть криваву, без рук без ніг....ну і їм просто здалося, якщо вони почовпуть людину вона віддихається і встане.

Людина не встала, до них доперло, що вони зробили, вони закрилися в хаті, мол так і нада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помер чоловік, якого жорстоко побили на очах 6-річного сина.

Про це Волинському Агентству Розслідувань стало відомо з власних джерел.

Так, чоловік помер сьогодні, 7 серпня, вранці в лікарні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк, щоб ти не писав, тепер ти точно не правий....

Оце жесть, і як сину скажуть, що тата нема?

Сусідка спатиме добре?

ВБИВЦІ та співучасники НА ВОЛІ

В одного мене шкребе в середині? Маньяк, як у тебе? Тобі треба деталі сварки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..Всі ж повинні розуміти, що не на пустому місці виник скандал, що не до малої ж дитини з мамашою, вийшли ті мужики, й не по причині, що хтось там на когось сказав погане слово...

Так розповідаєш, ніби сам там був.

Кожен раз, навіть коли просто хочеш дати "в носа" чи "ляща", треба пам*ятати, що життя чи здоров*я можна вже й не повернути.

Людина померла. RIP :(

P.S. Я колись постив в темі про повернення 90х, як моя дружина стала свідком побиття водія маршрутки трьома жлобами з "тазіка". Все обличчя було заюшене, не міг стояти, а ті троє сіли і поїхали. І конфлікт виник якраз таки на пустому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...