Перейти до змісту

Куплю Lenovo P780. Срочно.


ursa

Рекомендовані повідомлення

маю б/у свій особистий, в норм стані, комплект стандартний, є коробка, бумажкі, скло постійно під плівкою, в користуванні 1,5роки, ціна 2200грн., якщо звичайно цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого тобі ця застарівша модель? Бери Lenovo P70-A

http://rozetka.com.ua/lenovo_p70_blue/p2108387/

Можу дати пощупати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю б/у свій особистий, в норм стані, комплект стандартний, є коробка, бумажкі, скло постійно під плівкою, в користуванні 1,5роки, ціна 2200грн., якщо звичайно цікавить

1. Интересует, как сильно убита батарея (в каком режиме использовалась).

2. Интересует наличие проблемы с радиомодулем.

3. Интересует корректная работа GPS.

Также интересует присутствие торга ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю б/у свій особистий, в норм стані, комплект стандартний, є коробка, бумажкі, скло постійно під плівкою, в користуванні 1,5роки, ціна 2200грн., якщо звичайно цікавить

1. Интересует, как сильно убита батарея (в каком режиме использовалась).

2. Интересует наличие проблемы с радиомодулем.

3. Интересует корректная работа GPS.

Также интересует присутствие торга ;)

1. Використовувався в режимі телефон,смс, інтернет(перегляд фільмів по вечорам), засікав якщо використовувати суто як телефон, смс то батареі хватає на днів 4-5, але я практично кожен вечір в інтернеті(дивлюсь серіали,кіно,прегляд сайтів,навіть на борді пишу з нього) в такому режимі хватає на 2-3 дні

2.проблема з радіомодулем вирішується заміною прошивки радіомодуля, так як пише скрізь на просторах інтеренету, зокрема інфу брав з сайту 4пда, на данний момент стоіть прошивка радіомодуля від lenovo s820 v51, покриття чітке, ну мтс звичайно не фонтан, так як з любим телефоном

3. GPS не використовував ні разу, не мав потреби, але в тестя такий самий телефон і якось він мене просив налаштувати, то тоді працював як треба.

Торг в межах розумного 2000+-

На протязі дня викину фото апарату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій моделі проблема радіомодуля в невдалому розташуванні доріжок всередині тонкої плати,якщо перегнеться- можна шити взовж і впоперек ,все без толку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій моделі проблема радіомодуля в невдалому розташуванні доріжок всередині тонкої плати,якщо перегнеться- можна шити взовж і впоперек ,все без толку.

а для чого її перегинати? це мабуть тому що не вміють люди поводитись з речами, бють, ламають, мій в ідельному стані, користувався завжди бережно, а проблема з прошивкою радіомодуля вирішується елементарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У P780 та S820 болячка - відривається процесор від плати (ремонт не реальний), і починаються зависання, проблеми з мережею.

Звісно, якщо брати новий і нормально користуватись, проблем не повинно виникати, але у кого телефон ніколи не падав?

Тому брати не раджу, тим більше б\в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені жодного разу не приносили Lenovo S660 з мережею, або битим сенсором, а от Р780 не раз.Просто в нас люди як звикнуть до чогось, то нічим іншим і не цікавляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в нас люди як звикнуть до чогось, то нічим іншим і не цікавляться.

Просто есть специфичная задача, для которой этот телефон нужен (а именно его батарея и GPS-приёмник). И по отзывам/наблюдениям телефон отлично справляется с этой задачей.

Вопрос: есть ли адекватная замена данному аппарату за аналогичную цену?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оперативка - желательно 2 Гб. Но и 1 Гб может быть (хотя при таком раскладе игра часто перезапускается наново, если с неё в Хром переключиться, при 2 Гб такого не наблюдается).

Процессор - 4 ядра достаточно. Но нужен энергоэффективный проц :) Кроме того он должен корректно работать с GPS (а не так, как любит часто это делать MTK).

Экран - FullHD не нужен, достаточно 1280x720. Диагональ - 5" (в крайнем случае - 4.7").

Батарея - от 4000 mAh.

Бюджет - до 3000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз багато гуртовиків по відпустках.Пропозицій товару мало і він дорогий.

Тижня за 2-3 ситуація може змінитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені жодного разу не приносили Lenovo S660 з мережею, або битим сенсором, а от Р780 не раз.Просто в нас люди як звикнуть до чогось, то нічим іншим і не цікавляться.

Чи можна вважати дану вибірку репрезентативною?

До нас приносили S660 і розбиті, і з мережею. Правда на три розбитих десь один з мережею припадає. По P780 статистика інша і в ремонті їх більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пусть в отпусках продавцы... Но модели же существуют независимо от них ;)

Что может быть на замену?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пусть в отпусках продавцы... Но модели же существуют независимо от них ;)

Что может быть на замену?

Існують то вони може і незалежно, а от продаються в продавців.

На заміну Р780 в лінійці Леново стала модель Р70. Але вона ніяк не вкладається в 3тис.

Можу пошукати S668T ( батарея 3000 і нема нашого 3Дж), зате ціна нового може бути до 2 300грн.

Практично аналог S660 , ніхто не жалівся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...