Перейти до змісту

Як вилікувати бородавки?


LENS

Рекомендовані повідомлення

Є бородавки на стопі. Вже прижигали азотом двічі. Вони розмножуються. Хто чим лікував? Прошу реальний досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тоже була просто гігантська на великому пальці ноги, я іі зрізав і в рану закапував чистотіл! Але я Вам категорично не рекомендую мій метод, він дієвий але якщр не мати стерильний інструмент то можна зараження крові схопити.

П.С. Чього обрав саме такий метод? Бо перепробував усе, ходив по лікарям і я вже просто плюнув і вирішив будь шо буде. Тим більше вона завдавали дуже великий дискомфорт

П.С.С. Доречі після тоі бородавкі інші самі по собі зникли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно з'явилася на вказівному пальці. Три рази помазав чистотілом. Спочатку почорнів корінь. А за тижнів два не залишилось практично і сліду. Важко повірити, що препарат за декілька гривень ефективний з такою заразою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дитині на нозі була не один місяць, почало сипати далі. Пробувала прикладати цибулю вимочену в оцеті - не допомагало.

Аптекар порадила прикласти на ніч мозольний пластир. Реально за одну ніч відпала велика, згодом малі самі попропадали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикладати цибулю вимочену в оцеті

Даний метод тільки пом*якшує бородавку, після чого її потрібно вирізати.

Не рекомендую цього робити так як пробував сам. Біль дуже сильна, а бородавка потім відростає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав колись таку заразу...перепробував всі можливі і неможливі методи, бородавки зникали, потім знову з'являлись. Мені порадили поїхати до жіночки-знахарки,яка змовляє це діло. Я не сильно вірив, але бородавки зникли в один момент, я навіть не замітив коли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випалював лазером, приватна клініка на молоді

Знеболили, і лікар випалював, заодно і перевірив, чи не має нових утворень.

Єдине, це заживало майже 3 тижні, зв'язано було з глибиною кореня.

Користувався чистотілом, прикладав часник.... нічого толком не допомагало, лише на певний час(

вже більше як 6 місяців нічого не турбує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Допоможіть позбутись бородавок. Чистотіл, кріотерапія не допомогли. Все відновлюється. Підкажіть бабку-знахарку, яка б вміла замовляти їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на руках було насипало іх добряче. То я виводив чистотілом. Правда секрет в тому, що мазати треба тільки ту що перша появилась і інші, що великі за розміром. Малі самі пропадуть. А мазати треба після прийняття душу чи ванни. Коли шкіра розпарена, тоді та кислота поглинається самою бородавкою і не тече на здорову шкіру.

 

За тиждень всі посходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, n_a_p сказал:

Допоможіть позбутись бородавок. Чистотіл, кріотерапія не допомогли. Все відновлюється. Підкажіть бабку-знахарку, яка б вміла замовляти їх.

Щойно побачив цю тему. Багато років тому мав ножні бородавки, робив кріотерапію на Світлій 1(занесли інфекцію, мав ускладнення), далі вимочував цибулю в кислоті уксусній, припалював часником, потім ще пробував чистотіл. Перших три процедури болючі і не дуже ефективні - потрібен час.

Одного разу знайшов в народній медицині дуже простий рецепт. Спочатку здався мені дивним, але вирішив спробувати. Результат був чудовий, пропали всі бородавки (процедура лікування безболісна). Цим рецептом лікував лише ножні бородавки, після цього вже багато знайомих випрубовували його, результат відмінний.

Сам рецепт. Потрібно взяти кусочок сирога м"яса (може бути з морозилки). Вирізіти смужку на пару мілімітрів більше розміру бородавки і товщиною десь міліметр, віджати сік або покласти на півгодини на тканину (папір). Потім цю смужку покласти на бородавку і заклеїти пластиром. Так ходити 3-5 днів. Якщо пластир відклеїться, повторити процедуру. Через тиждень корінь болродавки відпаде, при необхідності повторити процедуру (але це рідко буває). Попробуйте, реально допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...