Перейти до змісту

Автостопом до Львова!


caramel

Рекомендовані повідомлення

Привіт, привіт! У кого є бажання скласти компанію у подорожі автостопом у чарівне місто Львів? Я нарешті на це наважилася, але самій сумно... Подорож задумана на 25.07 або 26.07 всьго планую там пробути 1 день. Можливо разом складемо план цікавих місць, котрі варто відвідати.

Наперед дякую за приділену увагу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пропозицію. Але шукаю ще компанію, щоб + прогулятися по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лінк на профіль в соцмережах та/або коротка розповідь про себе, хоббі і т.д. пришвидшать пошуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, привіт! У кого є бажання скласти компанію у подорожі автостопом у чарівне місто Львів? Я нарешті на це наважилася, але самій сумно... Подорож задумана на 25.07 або 26.07 всьго планую там пробути 1 день. Можливо разом складемо план цікавих місць, котрі варто відвідати.

Наперед дякую за приділену увагу)

цікавить тільки автостоп? бо хочу у львів і трішки знаю його - можу скласти компанію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки стопити) буду дуже рада компанії у прогулянці по місту і можливості побачити цікаві місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчина шукає компанію незнайомих людей для екскурсії по іншому місту та відмовляється від пропозиції підвезти її в це місто? Я нічого не пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не відмовлялася від Вашої пропозиції (ще її обдумую) :_02: Просто дописала що ще шукаю компанію для екскурсії по місту ( можливо хтось там частіше буває, ніж я і краще знає місто і більше цікавих місць)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...