Перейти до змісту

Знайдено срібний хрестик


Drill92

Рекомендовані повідомлення

Я вважаю що власник впізнає.

Питання, як ви будете визначати власника, коли двадцять людей "впізнають" ;)

З фото ви поквапились ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що власник впізнає.

Питання, як ви будете визначати власника, коли двадцять людей "впізнають" ;)

З фото ви поквапились ))

Для того я і не писав де було знайдено. Власник, котрий загубив цю річ, повинен хоча б знати де і коли він її загубив.

Повірте. Вже десь 5-6 людей загубили "саме цю цепочку і саме з цим хрестиком" у різних місцях Луцька. Але до цих пір ніхто даже приблизно не вгадав місця де було її знайдено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би знав, де загубив, то й не загубив би. Я от свій мультитул десь посіяла. Може лежати в різних районах Луцька. І навіть точно нескажу, у який день. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би знав, де загубив, то й не загубив би. Я от свій мультитул десь посіяла. Може лежати в різних районах Луцька. І навіть точно нескажу, у який день. ))

О! і я теж свій мультик "посіяв", через 2 місяці віднайшовся чомусь в коробці з мастильними матеріалами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би знав, де загубив, то й не загубив би. Я от свій мультитул десь посіяла. Може лежати в різних районах Луцька. І навіть точно нескажу, у який день. ))

Я скажу більше. Це було знайдено навіть не в місті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне запитання. Неожиданне. Чому у Велопаті розмістили тему? Серед нас швидше найдеться? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna,здається мені, що топіки про згублені речі, зовсім не випадково потрапляють у розділ "Велопаті". я гадаю, що це пов'язано з недолугістю системи пошуку самого форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне запитання. Неожиданне. Чому у Велопаті розмістили тему? Серед нас швидше найдеться? ))

Знайдіть мені "Стіл знахідок" у другому розділі і я обов'язково попрошу модератора перенести тему туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви дійсно бажаєте зараз обговорювати саме це? Здається тема створена не для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...