Перейти до змісту

Куплю нову чи б/в батарею до планшета


Рекомендовані повідомлення

Може в кого планшет лежить потрощений/зіпсований то купив би з нього батарею. Головне щоб не дуже давно він валявся, тоді батарея може бути вбита в ноль.

Батарея мене цікавить приблизно слудуючих параметрів: ширина: до 10см, довжина до 10см, товщина до 5 мм. Об’єм батареї не настільки принциповий як габарити але цікавить від 2000 міліампер. і до безкінечності.

Не знаю які зараз ціни на нові батареї такого типу, можливо підійде й нова, можете пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загляньте на аукро, там нових вагон.

Б\в не варто брати.

Ємкість брати +-20% від рідної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ємкість брати +-20% від рідної.

Хіба це принципово? Рідна в планшеті була 2000 міліапер, брав на аукро 5000 нову китайську дешеву, десь майже два роки був цілком задоволений, приріст був відчутний, на мої потреби вистачало з запасом. От тільки зараз здається здохла, заряджається до 100% перегружаю, тоді показує 3/5/8%, думаю що підходить її смерть і справа не в розкалібровці. Тому вирішив проекспериментувати з якоюсь брендовою беушною, можливо вона стабільнішою окажеться.

Є така. 100грн

з характеристик батареї запропоновано лише ціну, ні габаритів, ні ємності, ні виробника, ні стану (нова/беу) не дано. визначитись не можливо.... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...