Перейти до змісту

Як зручно дістатися з Луцька до Залізного Порту?


retro_man

Рекомендовані повідомлення

звичайно без своєї автівки). Автобусом чи потягом, порадьте будь ласка хто шарить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потягом їхав тиждень тому.

240грн. купе.

14год. в дорозі. ( з 20:15- 10:15 ) сів на потяг-ліг спати-прокинувся на місці

рекомендую потяг.

раджу взяти беруші. ( сусіди різні бувають )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Києва до Херсона:

ПОЕЗД ОТПРАВЛЕНИЕ В ПУТИ ПРИБЫТИЕ

213ККиев-пассажирский →Николаев пасс 17:01 Киев-пассажирский 05:55 Херсон

102ККиев-пассажирский → Херсон 20:37Киев-пассажирский 08:55 Херсон

З Херсона маршрутками до Залізного Порта (вони досить часто ходять)

До Києва, думаю, знаєш як доїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабудь, я самий лінивий) Їздив з перевізниками, в Луцьку сів і на місці вийшов. Не люблю з сумками соватись.

В потягу, звичайно, зручніше, але якщо попадеться якийсь кабанчик що хропить :_07: то дорога вічністю буде + алканавти :_02: .

А якщо ще їхати в Київ, звідти в Херсон + маршрутка - це вже занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую. Перевізниками їдеш також комфортабельною маршруткою з кондиціонером, фільми дивишся. + швидше на місці. А поїзд (враховуючи що не з Луцька) -потім маршрутка з Херсона.... дорога займає 1,5 суток як не більше.

Тому також підтримую доїзд перевізниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 4 тижня потому...

....а в сторону Азовського моря з Луцька хтось з перевізників возить? І якщо на машині їхати то по якій дорозі краще? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, VovkleV сказал:

....а в сторону Азовського моря з Луцька хтось з перевізників возить? І якщо на машині їхати то по якій дорозі краще? 

машиною краще їхати на Київ-Полтава-Новомосковськ-Дніпро ну і далі куди вам треба

 

завжди їздили автомобілем

а востаннє маршруткою на Киів,поіздом на Маріуполь-дорога легша і приємніша

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раз бачив від автостанції їде автобус Луцьк - Залізний порт. Думаю їздить від первізника з певними інтервалами у днях. Потрібно поцікавитись в диспечера автостанції, вони мають бути в курсі. Доречі  навіть вчора чи то позавчора бачив як він їхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці червня їздив туди на відпочинок їхали на ніч поїздом до Києва, з києва через 1год поїзд до Херсона, в Херсоні від жд відразу перевізники до Порта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поїхав в ЗП тим довбаним автобусом.Їхали 20 годин,думав здохну.порали місця зі зламаним кріслом і кондюк не перекривався-постійно дуло холодне повітря.позад сів чувак у Рівному і зняв кроси,ми з дружиною пересіли(благо було куди),в Житомирі сіли тьоті не нашої національності і жерли то чебуреки то насіння,що смержіло на весь автобус,на зауваєення було пох.вранці колт всі встали вони не повідкижали крісла,бо в тих ледарів спина болить...щоб їх заціпило.мало того автобус поламався і ми стояли в бурю на трасі годину.Я дуже не хотів їхати з перемадками і подорож мала тривати 16,а не 20 годин.Коротше-їдьте потягом. Пишу з тел. тому вибачте за пунктуацію і помилки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...