Перейти до змісту

Сегодня около 20:00 был сбит мальчик лет 14-ти


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Думал сначала в тему "дтп" но тут не стандартное дорожно транспортное пришествие. (если что, перенесите в соответствующую тему)

Как это произошло:

За переездом возле мойки (район Вышкова) есть склады, не раз отгонял там собак от своих детей, их там тьма, они там своей стаей все возле дороги "отдыхают"

Та вот к чему я все это - шел себе парень по тротуару, а тут эта псарня бросается на него, парень от испуга выскакивает на дорогу, а позади ехал автомобиль (который двигался со скоростью около 60км/ч) в итоге ребенка забрала скорая в реанимация, с черепно мозговой травмой.

И вот как здесь быть, вроде бы и водитель не виноват, и собаки бездомные, наплодились там, и не кто их не контролирует!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно, такий дурний збіг обставин. А причина дійсно криється в тому, що ніхто толком не займається питанням бездомних собак, окрім можливо кількох притулків, які існують на кошти небайдужих людей. Хоча якщо про безхатченків ніхто не піклується з владних чинів, то про собак і говорити не варто

Хлопчику здоров'я... Дай Бог усе минеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно, такий дурний збіг обставин.

Два рази сьогодні там йшов, жодних собак не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cьогодні моя дівчина на Клима Савура ледь так само під авто не потрапила, злякалась собаки, яка різко на нас за огорожею кинулась. Я встиг відтягнути назад, пощастило, але "холодок" конкретний зловив. Теж незрозуміло хто винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно, такий дурний збіг обставин.

Два рази сьогодні там йшов, жодних собак не бачив.

А они не всегда там, особенно часто их можно встретить когда заканчивается рабочий день, есть люди которые их там подкармливают, почему кормят за территорией, мне не понятно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно кажу,що мені байдуже який пес мене покусає(стерилізований чи ні). Потрібно повертати "гицелів"?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikos зараз немає а через 2 хвилини є,чому так завжди аби мені добре.Жаль хлопчину,скорій одужує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

... и не кто их не контролирует!

Якраз таки контролюють - прикормлюють, суки!

ps: я не раз своїх рідних ловлю на тому, що викидаючи сміття, відкладають в окремий пакетик "собачкам". В Брище нехай шукають собі харч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в Одесі, і тут така ж ситуація з собаками. Був на Таїрова(назва житлового району міста Одеси), бездомні собаки бродять табунами, і без цеглини в руках, або дрючка по стежці не пройдеш. Причому, поряд школа, і наслідки можуть бути доволі серйозними. Місцеве населення , після великої кількості звернень, почало саме відстрілювати собак. Люблю тварин, але, коли ситуація виходить із під контролю влади, чи конкретних організацій, які б мали контролювати такі питання, і це загрожує здоров'ю в загалі будь-якої людини, тут вже, вибачайте панове захисники тварин. не до сюсю-бусю. Повністю згідний з andrey_tk, -потрібно повертати "гицелів"(с) Як би хто не любив тваринок, але коли ( не дай Бог), така "мила собацюрка покусає , не думаю, що в подяку за це, постраждалий, буде годувати її ковбаскою....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно кажу,що мені байдуже який пес мене покусає(стерилізований чи ні). Потрібно повертати "гицелів"?!

А я за :0121: і думайте що хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно кажу,що мені байдуже який пес мене покусає(стерилізований чи ні). Потрібно повертати "гицелів"?!

за 70 років гицелі нічого не добилися.....

може не тих стріляли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно кажу,що мені байдуже який пес мене покусає(стерилізований чи ні). Потрібно повертати "гицелів"?!

за 70 років гицелі нічого не добилися.....

може не тих стріляли?

а чого вони мали добитись? відловити (-відстріляти) всіх собак в місті неможливо, просто коли кількість собак що вештаються вулицями (-дворами) починає зашкалювати, то потрібні якісь дії і радикальні. да, спору немає, що бездомні собаки- це все таки результат бездушності людей, але якщо з домашніми ще якось можна навести порядок (-облік), то з тими, що живуть на підприємствах, гаражних кооперативах, фірмах практично не реально сьогодні. ось і будуть появлятись, все нові й нові зграї собак. тому рахую, що усипання собак, як гуманний спосіб - повинен бути. в нас же є народний депутат, за якого так ратували на форумі, хай внесе законодавчу ініціативу про внесення зміни в закон на розгляд по цьому питанню, то ж мають його контакти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аби відлов тих псів був непублічним і якимось адекватним, гуманним. Бо пам'ятаю випадок, коли якісь "відморожені комунальщики" на очах в людей не ловили, а саме відстрілювали собак. В тому числі і діти це бачили. Має бути якісь розумний баланс між безпекою громадян і методами, яким ця безпека досягається, тобто вони (ці методи) не повинні наносити шкоду іншим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого вони мали добитись? відловити (-відстріляти) всіх собак в місті неможливо

китайці умудрялись горобців на території вибити, а тут просто собаки...

нема рішення і вмотивованих виконавців

виття Європи про "неналежне ставлення до бродячих тварин" пов"язане з тим, що у них в містах уже не бродять зграї злих собак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі - швидше одужати дитині .. а не по темі - таких місць де можна "вискочити на дорогу" злякавшись собаки в нас багато .. далеко не потрібно ходити .. центр міста, як іти по вул. Шевченка (від ДЮСШ до ЦУМа) , по правій стороні є будинок житловий .. там з проходу часто просто так собі вискакує досить велика собака .. так, вона не кусає, але може добряче налякати .. вона постійно "гуляє" і ніколи не буває на прив'язі ... і нікому немає до цього діла ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...