Перейти до змісту

інтернет від Київстар- чим замінити


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім! Користуюсь інтернетом на відродження. Згідно їхньої зміни місяць тому- оплата всією сумую першого числа і раз в місяць за послуги. 2 Гий місяць підряд немає інтернету на 2 дні( гроші заплатив у 7 вечора, зарахувалось сьогодні в 1 годні ночі і все-одно вікно фінансового блокування)(зрозуміло що під час цих махінацій і ребутив роутера, і підключав на пряму) Рознервувався- в підтримку не додзвонитись- всі лінії заняті, приходжу в київстар на київській- розводять руками. Цікавить ваша порада на що перейти, щоб було найменше технічних проблем, гарна підтримка та незахмарні ціни за 100 Мбіт/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

ну то блін риторичне питання таке.... у всіх провайдерів є проблеми і нюанси, час від часу, ну аналог то хіба Airbites. ФотакомДатагруп та сама шняга, ну їх в дупу, Укртелеком ясно що ні, і все, ВОля теж гі..... Вроді і вибір є, тільки вибрати нема з чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зміни місяць тому- оплата всією сумую першого числа і раз в місяць за послуги.

на ДГ уже декілька років так + при потребі є кнопка "робота в кредит на 7 днів" і на протязі 7 днів можна оплатити рахунок

можливо провайдер щось не так налаштував або користувач гальмує з оплатою. чого не заплатити 25 числа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оплату дійсно зробив не до 3 години а у 7мій. Але жд не 2 дні чекати коли інтернет запрацює. Тиждень довіри- також не вмикався.Захотів відмовитись- гроші кажуть не повернуть. На вирішення питання кажуть дайте нам 3 робочих дні. То нафіга такий інтернет- гроші здерли- сумарно 5 днів нема інтернету. Та й в підтримку хрін додзвонишся- онлайн чат- ніхто не відписує. Що хоч роби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Цікавить ваша порада...

Платить на день раньше :)

...по теме, пользуюсь КС почти год, за год два раза не было инета на 1-2 часа, всё...

Раньше был Укртелеком. Назад не хочу.

Если у Вас стабильный инет, а единственный нюанс появился из-за просрочки оплаты, я бы платил на день раньше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..

Платить на день раньше :)

Автора цікавлять провайдери, які будуть крутити інет задурно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня всім! Користуюсь інтернетом на відродження. Згідно їхньої зміни місяць тому- оплата всією сумую першого числа і раз в місяць за послуги. 2 Гий місяць підряд немає інтернету на 2 дні( гроші заплатив у 7 вечора, зарахувалось сьогодні в 1 годні ночі і все-одно вікно фінансового блокування)(зрозуміло що під час цих махінацій і ребутив роутера, і підключав на пряму) Рознервувався- в підтримку не додзвонитись- всі лінії заняті, приходжу в київстар на київській- розводять руками. Цікавить ваша порада на що перейти, щоб було найменше технічних проблем, гарна підтримка та незахмарні ціни за 100 Мбіт/с

Перегружаєш роутер або відключаєш кабель і все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того в аірбайті на Відродження майже кожного тижня (вже понад 2 місяці підряд) на пів дня відключають інтернет, аргументують ремонтними роботами на лінії...немає вже сил з ними боротись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора теж не працював КС з 7 до 11 ранку, гроші зараховувались з затримкою - подзвонив на 460, "автомат" зразу попередив про збій, в 11 годин - все саме включилось... перший збій за 4 роки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше того в аірбайті на Відродження майже кожного тижня (вже понад 2 місяці підряд) на пів дня відключають інтернет, аргументують ремонтними роботами на лінії...немає вже сил з ними боротись!!!

Відключать просто електрику по будинках - проводять ЖЕКовці профілактику електромереж, і тому пропадає нет коли відключають будинок де знаходиться узлова з якої підключені інші будинки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був КиЇвстар. Змінив на волю, а там де зара мешкую дата груп підлкючив. За пів року жодного разу нет не пропадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підключив Волю. Будем тестувати. Всім дякую за поради. Тему можна закривати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

В кого київстар проявляється реклама прямо у браузері, раніше таке було тільки коли рахунок наближається до нуля видавало попередженна, а зараз тупо реклама. За сьогодні вже 3 раз, починає бісити.

 

Screenshot_-_20151229_090710.jpg

 

чат с київстаром, відповідь просто шок ))

 

 

2015-12-29 09:07:23: Дмитрий, Вас вітає Online-помічник Київстар! Будь ласка, очікуйте на з'єднання з оператором.

2015-12-29 09:08:10 Дмитрий: Почему я уже вижу третий раз от вас спам о какойто рекалме самсунга и остальной муры прямо в браузере при просмотре сайтов?
2015-12-29 09:09:17: До Вас приєдналася оператор Юлія, котра проконсультує Вас з питань на тему "Домашній Інтернет - Сервісні питання".
2015-12-29 09:09:26 Юлія: Вітаю! Передусім, прийміть наші вибачення за тривале очікування з'єднання з оператором. Наразі нам надходить велика кількість online-звернень. Я з готовністю спробую допомогти Вам у рішенні Вашого питання.
2015-12-29 09:10:49 Юлія: информационные интернет сообщения не влияют на работу услуги Домашний интернет и направлены на представление полезной информации
2015-12-29 09:11:11 Юлія: Это всего лишь информирование о дополнительных возможностях
2015-12-29 09:13:15 Дмитрий: мне не нужна ваша реклама, как ее отключить, если єтого сделать нельзя я не собираюсь оставаться на вашем интернете
2015-12-29 09:14:30 Дмитрий: плюс она реально навязчивая, за 15 минут уже третий раз, это извините наглость
2015-12-29 09:15:14 Юлія: информация предоставляется по желанию - Я зафиксировала информацию и передаю заявку техническим специалистам для исправления. Уточните, пожалуйста, на какой номер можно Вас проинформировать о рассмотрении вопроса?
2015-12-29 09:15:53 Дмитрий: Спасибо, проинформируйте пожалуйста на емаил 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене після мого посту ще 4 рази було, це просто наглість. Прочитав що треба замінити ДНС наприклад на 8.8.8.8 та 8.8.4.4 (це ДНС гугл) в мене перший ДНС був від Київстар, другий гугл. Зараз замінив всі на гугл ДНС, вроді пока немає реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


В мене після мого посту ще 4 рази було, це просто наглість. Прочитав що треба замінити ДНС наприклад на 8.8.8.8 та 8.8.4.4 (це ДНС гугл) в мене перший ДНС був від Київстар, другий гугл. Зараз замінив всі на гугл ДНС, вроді пока немає реклами.

Так і є, якщо змінити днс на "гуглівські" - не вилазить реклама, вже тиждень )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж вчора реклама від КС випливала в майже кожному вікні. Adblock Plus її не бере. Зміна DNS на гуглівські не допомогла. Теж написав в чат КС:

 

29.12.2015 1:05:30 Світлана: До Вас приєдналася оператор Світлана, котра проконсультує Вас з питань на тему "Домашній Інтернет - Сервісні питання".

29.12.2015 1:05:39 Світлана: Вітаю! Чим я можу Вам допомогти?

29.12.2015 1:05:42 Я: Доброї ночі! В браузері постійно вискакує синє вікно Київстар з повідомленням "Поповніть рахунок і спіть спокійно". Причому заборгованості в мене немає. Наскільки я розумію, це ваш сервіс "інформаційні інтернет-повідомлення". http://www.kyivstar.ua/kyiv/home-kyivstar/internet/screens_policy/Як вимкнути це неподобство? Я не підписувався на цю послугу і не бажаю її отримувати. На сторінці з описом послуги інформації про те, як її позбутися, немає.

29.12.2015 1:06:41 Світлана: Обов'язково Вас проконсультую!

29.12.2015 1:08:01 Світлана: Такі повідомлення відображаються разовов.Зараз є складнощі і тому вони відображаються часто.

29.12.2015 1:08:14 Світлана: Складнощі будуть усунені до 29.12 до 15:00.

29.12.2015 1:08:27 Світлана: І надалі буде лише разове відображаення.

29.12.2015 1:08:40 Я: Мені не потрібні ці повідомлення ні разово, ні часто, ніяк взагалі! Вимкніть цей СПАМ, будь ласка

29.12.2015 1:09:02 Світлана: Добре. Я подаю заявку, щоб Вам їх взагалі відключили.

29.12.2015 1:09:12 Світлана: Термін розгляду до 31.12 до 15:00

29.12.2015 1:09:22 Світлана: По факту розгляду Вас проінформувати в смс?

29.12.2015 1:09:28 Я: Дуже Вам дякую!

29.12.2015 1:09:39 Я: Так

29.12.2015 1:09:53 Світлана: На який номер?

29.12.2015 1:10:03 Я: +38067ххххххх

29.12.2015 1:10:14 Світлана: Заявка подана

29.12.2015 1:10:26 Я: Дякую ще раз!

29.12.2015 1:10:39 : Відвідувач Я залишив сесію

Сьогодні прийшла СМС "Шановний абоненте! Ускладнення із відкриттям інформаційних повідомлень усунені. Просимо вибачення за незручності. З повагою, Київстар." Спам дійсно зник, але як то кажуть "осад залишився". Неприємно, що хтось моніторить твій трафік, і може в будь який момент вставити свій фрейм з рекламою, попередженням, або ще якимось лайном. Часткове рішення проблеми - заблокувати в роутері або Adblock Plus айпішки 94.153.128.1:848 та 94.153.128.2:848, звідки лізе ця гидота. Але тоді замість заблокованого фрейма все одно буде видавати пусту білу сторінку, і знову треба тиснути F5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібна реклама вже пів року, ви щойно побачили?? Заявки/скарги до одного місця - реклама двигун бізнесу.

Тут більш жваве обговорення із методами боротьби - http://kyivstar-inet.com/threads/kievstar-i-reklama.3851/page-10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був Київстар коли жив на старій квартирі. Це був жах. Постійно вибивало і зникав нет. І куча фігні. На новій квартирі підключив датагруп... задоволений. Інет за рік раза два пропадав і то не надовго. А так і не лагає і постійно є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншої теми перенаправили. Хтось користувався доманім тв від кс? Які враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншої теми перенаправили. Хтось користувався доманім тв від кс? Які враження.

Користуюсь вже быльше 3 місяців. Дуже сподоабалась можливість дивитись тв через планшет або смартфон. Давно таке чекав. І тарифи нормальні Домашній Київстар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Київстар сьогодні "порадував" смскою про збільшення швидкості  з 20 до 25 мб/сек та зростанням абонплати з 60 до 80 грн. Ось сижду і думаю, чи потрібно мені Воля-ТБ за 40 грн. і інет від Київстара за 80 грн. (на сьогодні) чи варто перекочовувати повністю на Волю чи Київстар з Віасатом? Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...