Перейти до змісту

Куплю матрас надувний в палатку


Artem!

Рекомендовані повідомлення

Вибачте, але звідки думка, що спати в наметі на матрасі зручно і добре?

По-перше, тяге від землі добре, по-друге, незручно

Килимки рулять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я з килимком в комплекті збираюсь юзати, спочатку килимок, на нього матрац

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, тяге від землі добре, по-друге, незручно

ви пробували? напевно, ні,

якщо їхати машиною і є ще електронасос, то дуже варто, дуже зручно і нічого не тягне, повітря має дуже низьку теплопровідність+ дно палатки зазвичай водовідштовхуюче, матрас десь 25 см заввишки.

я то і на каріматі раніше спав, а от батькові в майже 60 років важкувато на твердому, тому купили матрас,

рекомендував би брати новий їх повно на базарі і в маркетах десь в районі 300 грн (маю intex уже десь 3-4 роки десь 2*2м, поки все добре, тиждень тому перевіряв)

каремати тоді не потрібні, хіба буде +3 на вулиці.

краще брати новий бо гума старіє і потім все більше проблем може бути,

електронасос хороша штука, ще і для спускання, дуже компактно складається, напевно, зараз буде дуже дорого, обійдедесь ножним (ручних не беріть, малі обєми),

але качати доведеться довго, накачувати треба добре (можна від вихлопної авто, але тоді після охолодження буде просадка+ невідомо чи не прореагують пари бензину з резиною),

бо якщо будете спати вдовх і більше, то кожен рух буде сильно трусити однопалаточників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви пробували? напевно, ні,

якби не пробувала, то б не писала

якби матрас дійсно годився для спання, то виробники про це хоча б зазначали (чи думаєте вони зі скромності не піарять свої матраси?!)

а от батькові в майже 60 років важкувато на твердому, тому купили матрас

не знущайтесь з батька! Купіть нормальний килимок

ні ні, не килимок для пікніка чи йоги з пінки, а м"який надувний чи самонадувний килимок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби матрас дійсно годився для спання, то виробники про це хоча б зазначали (чи думаєте вони зі скромності не піарять свої матраси?!)

Двуспальный надувной матрас

вам щось назва говорить, Двуспальный напевно щоб спати на ньому вдвох

http://intex-shop.com.ua/kat.php?id=31

може ви про плавальні матраси говорите

у мене такий http://intex-shop.co...duct.php?id=466

так відгуки позитивні і від батька, і від мене (і і дея була його),

єдине що забув згадати, що треба хоча б маленьке покривальце на матрас або спальник,

для того щоб не торкатись до холодного повітря матраца, воно не тягне сирістю, просто прогріти куб повітря тілом важкувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спав в палатці на інтексівському надувному спальному матрасі.Перший і останній раз.Ніч майже не спав.Дитина попросила,їй було цікаво саме на матрасі.І дитина вже теж не хоче спати на матрасі.Сказала,що не зручно.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...