Перейти до змісту

Порадьте легенький клієнт ICQ під Windows


Plum

Рекомендовані повідомлення

Вже давно не використовую аську як основний месенджер (чи один з основних), однак ще є кілька людей, контакт з якими є лише через неї.

Довго використовував QIP, але він мене геть дістав своїми глюками, а також нав'язуванням власного протоколу і загальною надлишковою "розжирілістю". До того ж, проект давно не підтримується.

Пробував використовувати Miranda в кількох різних варіантах, від спартанського базового, з мінімумом можливостей, до якихось наворочених пакетів з купою різноманітних плагінів на всі випадки життя. В ній не влаштовує, в основному, невміння нормально тримати зв'язок при періодичних відключеннях від мережі (наприклад, при переході від однієї WiFi точки до іншої або після пробудження ноута з режиму сну, Miranda йде в офлайн і не підключається, поки не попросиш ручками) -- доводиться постійно контролювати, чи не пішла вона в офлайн. Ну і інтерфейс мені в неї геть не зручний.

"Рідні" клієнти аськи я вже давно не розглядаю як кандидатів на використання через купу надлишкових наворотів, та і взагалі вважаю моветоном установку будь-якого програмного забезпечення, до якого приклали руку програмісти mail.ru

Тому зараз шукаю якийсь альтернативний варіант. Основні вимоги:

1. Маленький і легенький клієнт без купи непотрібного функціоналу. Цікавить лише текстовий чат, можна зі смайлами. Можливе ще пересилання невеликих файлів. Решта -- не цікавить.

2. Вміння автоконектитись на старті, підтримувати зв'язок після відключення/вкючення інтернету і після виходу комп'ютера з режиму сну.

3. Мінімалістичний, але зручний інтерфейс, не перевантажений зайвим функціоналом, який не буде займати пів екрана віконцем для текстового чату.

4. Можливість відключити звуки, спливаючі вікна зі сповіщеннями і іконку в панелі задач, щоб можна було лишити лише інконку в треї.

5. Відсутність нав'язування купи різних протоколів і змішування їх всіх в одну купу.

6. Відсутність проблем з українськими символами в чаті.

7. Ще може бути якийсь антиспам, хоча не обов'язково, я не впевнений, що через аську ще хтось щось розсилає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усім вимогам (окрім пересилання файлів) відповідає RnQ. Щоправда, востаннє вона оновлювалась ще у 2012 році, а зараз уже і оффсайт накрився, але я використовую її як основний Icq клієнт уже більше 10 років і не хочу нічого іншого.

Ось версія 1120: http://files.2lnk.be/cea3036df0e13a2a/RnQ1120.rar

А ось екзешник від 1123 (дистрибутив у мене не зберігся): http://files.2lnk.be/c03a1c551313374a/R&Q.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досі користуюся qip 2005, він іще без тих всіх свістопєрдєлок, але ніби озвучені вимоги задовільняє

Єдине що не впевнений - це як він зараз пересилає файли... бо такою опцією користувався в цьому месенджері ну дуже давно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно, R&Q, хоча мены завжди до вподоби быльше був іі стариший брат (криса) &RQ :)

Версія перестала оновлюватися ще раніше, а розробник пішов у інші проекти. (хоча сайт досі живий ). :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досі користуюся qip 2005....

для мене великий плюс, що він тримає історію в звичайних тхт файлах, які можна вручну прибивати від мертвих UINів.

Папку History поселив у GoogleDrive, зручно синхронізовано для домашнього\робочого ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://pidgin.im/download/windows/ рекомендую даний unix-icq клієнт під Windows. Легенький, без лишніх наворотів.. Постійно ним користуюся в Linux і на Windows також.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miranda з мінімальним набором плагінов не така вже й тяжка. але, все відносно, звичайно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу пробував RnQ і Miranda IM - з другим працювати легше.

Чиста, без збірок, по пунктах:

1. Розпакований клієнт важить 10 мегабайт. Незнаю як з передачею файлів, не користуюсь.

2. Автоконект є

3. Інтерфейс - простіше не буває

4. Звуки вимикаються, інформування вимикається. В панелі задач відображається тільки вікно чату.

5. Є можливість додати ICQ, Jabber і ще декілька, але нав'язування немає.

6. З українськими символами проблем немає.

7. Антиспаму типу "введіть контрольне слово" походу немає, але можна підключити плагіном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rnq.ru Користуюсь дуже давно. Легкий і зручний

Рапід не згорнув проект, на відміну від Шира?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неа. Работає. Недавно правда сайт ліг наглухо ) Відновлюються... ОСтанній нічний білд - за 02,06,2015р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акська вмирає.. Нажаль. На зміну їй прийшов Скайп, Вайбер і подібна шелухонь... Це Олдфагі ще за звичкою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...