Перейти до змісту

СБУ


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

Володимир Парасюк

7 ч. ·

Ймовірно, що завтра у ВР голосуватимуть за відставку Наливайченка і ймовірно, що таки проголосують.

За наявною у мене інформацією, щоб назбирати необхідну кількість голосів, Порошенкові довелось піти на деякі "жертви":

1. Юлія Володимирівна змінить Міністра екології на когось незаплямованого, бо над діючим останнім часом нависли чорні хмари.

2. Кличку дають Прокурора Києва.

3. Вибори мерів відбуватимуться в один тур. Це вигідно не лише Кличку, але й ще одній фракції з дуже європейським мером, тому завтра побачимо як себе поведуть депутати від цієї фракції.

Тому коли молоді політики, комбати, майданівці кажуть: "Нас ніхто не використовує", хочу їм заперечити: "Ви глибоко помиляєтесь. На вас їздять як можуть і завтра "на рельси" кинуть саме Вас.

В мене є одне, дуже просте питання: Як ви думаєте, за що ми звільняємо Наливайченка?

Відповідь проста: хтось став там, де не слід і комусь це дуже не сподобалось.

І навіть, якщо завтра голова CБУ вийде і скаже що він йде у відставку, то задумайтесь на хвилину: кого ми обрали? Змінили "шило на мило"? Знову домовленості і усунення неугодних?

Дуже хотів би, щоб моя інформація не підтвердилась, але є ще один факт:

Сьогодні в сесійній залі активно поширювалась інформація, що за відставку Наливайченка дають по 500 000$. Не знаю правда це чи ні, але чув про це від 4 депутатів. Відповідальним за акцію по мотивації є Олесь Довгий. Тому все може бути, враховуючи його "досвід" в таких справах.

Дивіться завтра засідання ВР. Буде багато цікавого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Юлія Володимирівна змінить Міністра екології на когось незаплямованого, бо над діючим останнім часом нависли чорні хмари.

2. Кличку дають Прокурора Києва.

3. Вибори мерів відбуватимуться в один тур. Це вигідно не лише Кличку, але й ще одній фракції з дуже європейським мером, тому завтра побачимо як себе поведуть депутати від цієї фракції.

Як же задовбали ці ігри "того задовільнять тим, а тим дадуть ту посаду, щоб в результаті отримати те-то і те-то вигідне для тих-то" . Державні працівники, блжад, про державу думають. І знову ж таки, "сенсаційна інформація", отримана по секрету і оголошена в твіттерах-новинах-шоу не отримає жодного продовження <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валентин Наливайченко: "Вони розказують нам з московських ресторанів..."

http://lb.ua/news/2015/06/16/308384_valentin_nalivaychenko_voni.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене СБУ найкраще працювало саме коли він був на цій посаді.Один нормальний там керівник і того хочуть звільнити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене СБУ найкраще працювало саме коли він був на цій посаді.Один нормальний там керівник і того хочуть звільнити...

це точно. Петя скрізь хоче своїх людей пропихнути.... так на Януковича схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не "тих" позвільняв.

У СБУ заявили, що звільнені Наливайченком керівники будуть відновлені на посадах

Співробітники Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ, яких звільнив Валентин Наливайченко, оскаржують таке рішення в окружному адміністративному суді Києва.

Про це повідомляє прес-служба суду. Зокрема, до установи вже надійшов позов із вимогою визнати рішення про звільнення протиправним та скасувати наказ Голови служби безпеки України. Окружний адміністративний суд Києва вирішує питання щодо відкриття провадження у цій справі.

Тим часом перший заступник голови Служби безпеки Юрій Артюхов під час засідання профільного комітету Верховної Ради заявив: звільнених керівників відновлять на посадах. Мовляв, він особисто може ручитися за своїх підлеглих, адже ті продемонстрували якісну роботу. Юрій Артюхов, зокрема, нагадав про затримання найбільшої в історії України контрабанди героїну майже на півтора мільярда гривень.

Нагадаємо, 12 червня Валентин Наливайченко заявив, що звільнив заступників начальника Головного управління і начальників управлінь боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ. "Я зроблю все для того, щоб викорінити корупцію", - заявив він, зазначивши, що це не останні кадрові рішення у цьому напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

історыя мутна як і вся політика уа, але якщо звільняєте таку людину, яка хоч якось себе зарекомендувала (принаймні не обісралась привселюдно, бо ж важко знати правду про таких людей), хоча б рідна мова для неї українська, то могли б назвати (придумати) поважні причини, а то так втіхаря, лещенком закинули, що людина фірташа, офіційно, жодних звинувачень, значить тєркі, ліміт довіри до влади давно закінчився, але були якісь сподівання, тепер все виглядає, як жити по старим правилам, але з новими персонажами. Країна великих тьорок, договорняків і волосатих рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально, уроди.

Людина фахова, на своєму місці, а вони влаштовують торги.

Був би дуже радий, якби відставка провалилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер дивимось хто стане прокурором Києва,міністром екології і в скількі турів будуть вибори мерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є*ала жаба гадюку(с)

Спокійніше до цього ставтесь. Зробили з Наливайченка янгола. там таких фахвців повне СБУ. він мені найбільш запам"ятався дешевими вбросами, розрахованими на "нєвзискатєльную публіку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наливайченко: все участники встречи в Вене предстанут перед судом

18 июня 2015, 14:2144.9т

Все участники известной встречи в Вене с украинским олигархом Дмитрием Фирташем предстанут перед судом.

Об этом глава СБУ Валентин Наливайченко заявил в интервью "Обозревателю" за день до своей отставки.

Наливайченко назвал по крайней мере еще двух фигурантов встречи в Вене, на которой, как известно, помимо Фирташа присутствовали мэр Киева Виталий Кличко и президент Петр Порошенко.

Однако имен фигурантов глава СБУ не раскрыл, уточнил лишь, что они сейчас при власти, а их фамилии фигурировали в зарубежной прессе.

"Стоит уточнить, что существует как минимум еще два тайных фигуранта этой встречи, и они сейчас находятся у власти: один из них работает министром, другой – в администрации президента", - подчеркнул Наливайченко.

"Как специалист, считаю необходимым сделать одно предупреждение: все фигуранты, или участники, если хотите, встречи в Вене (и других, если таковые были) предстанут перед судом. Профессионально и уверенно говорю, что органы юстиции США, как и австрийской юстиции, точно выйдут на допросы под присягой в суде тех лиц с украинской стороны, которые были на той знаменитой встрече", – сказал он.

Наливайченко сообщил, что как минимум два посвященных фигуранта этой встречи на данный момент находятся при власти: один из них работает министром, другой – в Администрации Президента.

"И я могу четко сказать – они будут вызваны в американский суд. Со времен работы консулом в США я знаю четко: на судебные заседания там вызываются люди независимо от страны гражданства, независимо от должности, и под присягой тебя допрашивают в суде. И если ты препятствовал, сознательно или бессознательно, ответам на запросы американского департамента юстиции или ФБР, ты должен в суде дать объяснение обстоятельств таких действий, причин таких действий, и насколько ты связан с подозреваемым. И гражданство последнего значения не имеет", – подчеркнул глава СБУ.

Подробности читайте на "Обозревателе" в интервью с Валентином Наливайченко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є*ала жаба гадюку(с)

Спокійніше до цього ставтесь. Зробили з Наливайченка янгола. там таких фахвців повне СБУ. він мені найбільш запам"ятався дешевими вбросами, розрахованими на "нєвзискатєльную публіку".

Та не в цьому питання,мова про те,що знову все кулуарно,якісь торги,інтриги.Ми ж за прозорість боролись.Облажався Наливайченко,то скажіть.Є питання по екс замгенпрокурора,то розберіться,призначте комісію і оприлюдніть результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не в цьому питання,мова про те,що знову все кулуарно,якісь торги,інтриги.

Ололо

Тільки не кажіть, що ви чекали від тих самих людей старих нахабних мордяк РАПТОВОЇ любові до країни? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не в цьому питання,мова про те,що знову все кулуарно,якісь торги,інтриги.

Ололо

Тільки не кажіть, що ви чекали від тих самих людей старих нахабних мордяк РАПТОВОЇ любові до країни? :_07:

аж ні разу)))

Я казав,кажу і буду казати,що всіх треба набирати по новому,а не тасувати колоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов Наливайченко дорогу комусь....

Наливайченко шантажував Порошенка, – нардеп

СуспільствоОксана Руда, сьогодні, 15:54880

Валентин Наливайченко

Сьогодні звільнений з посади голови СБУ Валентин Наливайченко заздалегідь знав про свою відставку, тому і вдався до гучних заяв щодо скандальної нафтобази «БРСМ-нафти». Про це заявив народний депутат від фракції «Народний Фронт» Андрій Тетерук, коментуючи сьогоднішнє резонансне голосування у парламенті, передає УНН.

На думку нардепа, голова СБУ не мав права показувати такий демарш головнокомандуючому.

«Пан Наливайченко знав, що його роботою не задоволені, і почав займатися інформаційними вкидами. Я так думаю, він дізнався про це за декілька днів до цього і зробив демарш. Неправильно, коли силовик у такий спосіб завершує свою кар’єру», – наголосив він.

Тетерук висловив думку, що Наливайченко намагався шантажувати президента України Петра Порошенка.

«Зокрема, подібними гучними заявами щодо кримінальних проваджень стосовно «БРСМ-нафти». Якщо вони (СБУ – ред.) оформлюють справи не за переслідуванням, а за фактом, чому він чекав до останнього дня? А якщо він притримував ці справи, значить це політичний шантаж. Це не професійно», – вважає нардеп.

Нагадаємо, Наливайченко раніше заявив, що заступник колишнього генерального прокурора Анатолій Даниленко «кришував» нафтобазу «БРСМ-Нафта». Відтак, 12 червня стало відомо, що СБУ відкрила кримінальне провадження стосовно Даниленка за отримання злочинних доходів від керівництва нафтобази «БРСМ-Нафта» під Васильковим Київської області.

14 червня Наливайченка викликали до Генеральної прокуратури на допит стосовно зроблених ним заяв проти Даниленка.

15 червня Порошенко заявив, що не задоволений роботою Валентина Наливайченка за минулий рік на посаді голови СБУ.

І як відомо, 18 червня Верховна Рада звільнила Наливайченка з посади голови СБУ. За відповідне подання президента проголосували 248 народних депутатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наливайченко шантажував Порошенка, – нардеп

А шо, Петя, такі било чєм, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наливайченко стартує в велику політику, от і все. Почитайте по пошуку на орд що про нього писали, не дуже то й проста людина, тому факт з шантажем Порошенка мене не дивує. Для прикладу статті

http://ord-ua.com/20...olchat/?lpage=1

http://ord-ua.com/20...o-na-novenkogo/

Друге питання, що кого ставити на його місце? Немає в нас нормальних кадрів, на жаль..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...