Перейти до змісту

Крута штука для дівчат :)


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

1907542_822153924528199_204361508096441375_n.jpg?oh=d2747aa725abfea62e61c099da514f64&oe=55F9B32F

Крутая штука ))) новый писк моды в Европе !

Нравится · Поделиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це варіації на тему :як би баба була мужиком...:) імхо одноразовий гаджет набагато зручніший і ефективніший-посцяла і викинула :) Можлиов річ корисна для жінок від 100кг і вище або для тих в кого проблеми зі спиною і важко присідати....Ну...їм видніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти б коли небудь подивився скільки користувачів читає наприклад тему Війна чи Комунальні послуги, Субсидії ...Був би набагато більше здивований :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть ти правий..Я 3-4 теми на Борді читаю :) Як сюди занесло-сам не розумію...тому й здивований :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бюджетний варіант можна в звичайної груші дно акуратно відрізати ,або в пет-пляшки горловину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А цікаво воно як присоска, чи на ліпучці? чи за рахунок вакуума..... :_08:

Як бюджетний варіант можна в звичайної груші дно акуратно відрізати ,або в пет-пляшки горловину :)

Чим би дитина не тішилась - аби не плакала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

swmarmalade ти напевно гуманітарій за освітою бо інженерно-конструкторська думка в тебе зовсім не працює. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявляється то такий недорогий мастхев, на пару з палаткою, карематом і казанком :)

Portable Female Women Urinal Camping Travel Urination Toilet Urine Device Funnel

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тільки не зрозуміла як то так що цю штуку мити не треба, як пише на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одноразовий варіант :)

7eC6s.jpg

не зрозумію смисл цієї штучки використання над унітазом.. це типу в барах коли сидіння грязне?... Може закази на китаї, ходовий товар по барах буде )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одноразовий варіант

Таку штуку можна самому скрутити з паперу

а ті, що "багаторазові", в Китаї по 1 usd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні. Наші дівчата як сце'ть то сце'ть… не попадуть в бумажний, тра шоб плотно з присоскою було. Тоді так привикнуть що і знімати не будуть. Я їх вже добре вивчив тих мадамів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші дівчата як сце'ть то сце'ть… Я їх вже добре вивчив тих мадамів.
Прибиральник жіночих туалетів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT, просто із цікавості. Ти ж ніби мужик. Яким чином ця штука ТЕБЕ так заділа, що ти вирішив аж цілу тему створити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того.. нафіга ця штука взагалі?????

Якби не дай бог таке побачити в переулку!!! та це ж ппц... ту дівку обходитиму десятою дорогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше того.. нафіга ця штука взагалі????? Якби не дай бог таке побачити в переулку!!! та це ж ппц... ту дівку обходитиму десятою дорогою

Еге ж. А якби побачив без цієї штуки , по нишком поспостерігав би з-за кутка. :_02:

Не будьте примітивними. Принаймі можу назвати два випадки коли така штука згодиться дівчатам.

1. Кропива навколо, або просто присісти нема як.

2. Мороз аж попа деревяніє.

Ніби і мужики, а обговорюєте як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...