Перейти до змісту

Нам з Вами дали медаль


difoto

Рекомендовані повідомлення

yHKYl.jpg

6 червня у Києві зібрались волонтери "Самооборони Майдану" з усієї країни на чолі з Андрієм Парубієм у резиденції патріарха Філарета. Як бачите, я також був і отримав з рук патріарха нашу з ВАМИ медаль, адже я без вашої підтримки - ніц не вартий. Без Shkoder'a , якій регулярно допомагає фінансами, не зважаючи на стан економіки, без MANJAK11, який в 23:30 може підняти дупу і порішати акумулятори для тепловізора, без усіх відомих та безіменних бордівчан, що нишком скидають на картку зовсім не зайві в даний час гроші.

Обшем, вітаю НАС!

Ну і працюємо далі, знов прошу:

розвідці 28-ї бригади потрібне авто, яке в нас вже є, відремонтоване на 80%. Це УАЗ-таблєтка, яка дуже потрібна в районі Мар'їнки, саме там, де зараз особлива заруба. Потрібні кошти на бензин, мастила та дрібниці, щоб загнати її туди.

Деталі - в підписі, як завжди. Дякую всім вам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЙОЖИК - забув тебе додати як шинно-мастильного спонсора! :) Дякую за мастило!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Мар"їнці зараз піздарєз. Зідзвонився з третього разу з чуваком, якому їде машина - він сказав: "А можешь отправить ее сейчас, а мы потом скинемся на бензин?" З ЗАРПЛАТИ СОЛДАТІВ, КАРЛ! СКИДАЮТЬСЯ НА БЕНЗИН, ЩОБ ДОЇХАЛА МАШИНА!

Мене зараз тіпає - на картці 13 грн. , і ні одного поповнення. І ніяк, і ніхто... Там зараз піздорєз, ви завтра в новинах прочитаєте, але треба відправити машину, бл*

Я весь на емоціях, канєшна, а хулє ви б робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте, хто має номер difoto в приват (бачу він в offline). Передам чергових дві сотні грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте, хто має номер difoto в приват (бачу він в offline). Передам чергових дві сотні грн.

В підписі difoto телефон & номер картки, ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша тема, тепер знаю кому періодично буду кидати грошенят...Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю каністру соляри,мо хто виміняє на каністру бензини?

я сам поміняю, єслі шо. ЙОЖИК от приніс талон на 95-й - вже поміняли.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю каністру соляри,мо хто виміняє на каністру бензини?

я сам поміняю, єслі шо. ЙОЖИК от приніс талон на 95-й - вже поміняли.

куди підвезти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже завтра зідзвонимось, зараз нема тари і треба айдарівців відправити на фронт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже завтра зідзвонимось, зараз нема тари і треба айдарівців відправити на фронт.

Скинув трохи грошенят на карту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після останніх подій під Мар'їнкою хлопці дуже просять комплекти з 4шт LR6 для рацій - щоб був "НЗ" для таких випадків. Рацій в роті 23 штуки. MANJAK11 - скидаємся напополам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...