Перейти до змісту

Хтось користується EDGE?


Рекомендовані повідомлення

В мене 3G телефон вже 4 місяці. Жду.

Вишкі поки дозволяють тільки у Лайфа. Але УКРЧАСТОТНАГЛЯД не дає йому ліцензію.

Десь чув шо Укртелеком отримав ліцензію на створення 3G мережі. Але поки що тендери і т.д. і т.п. так шо чекати нам напевно ще рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

UMC обіцяло ввести підтримку EDGE в великих містах (в основному на сході) до кінця 2006 року. До речі, EDGE і 3G це не зовсім одне і те ж. В мене, наприклад, не 3G телефон (Nokia 6681), але EDGE підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йомайо... в тебе ж моторола була цікавенька така....

вже нокіа...

в мене теж є підтримка ЕДЖ, але , на мою думку, жпрс буде дешевшим і зручнішим ше рік-два...хіба що едж буде підтримувати зміну базової станції без втрати зв"язку....шось я не вникав у це..?..хто чув?...було б добре у поїзді інет юзати...:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене? Моторола?.. Ти щось плутаєш :lol:

Зі всіх телефонів які в мене були -- ніколи не було мотороли. НЕНАВИДЖУ Я ЇХ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене 3G телефон вже 4 місяці. Жду.

Вишкі поки дозволяють тільки у Лайфа. Але УКРЧАСТОТНАГЛЯД не дає йому ліцензію.

Десь чув шо Укртелеком отримав ліцензію на створення 3G мережі. Але поки що тендери і т.д. і т.п. так шо чекати нам напевно ще рік.

Ти трохи сплутав.

Я про EDGE питав. А ти мені про 3G.

То зовсім різні речі.

В мене? Моторола?.. Ти щось плутаєш :)

Зі всіх телефонів які в мене були -- ніколи не було мотороли. НЕНАВИДЖУ Я ЇХ! :)

То він мав на увазі мою моторолу, яку я маю намір замінити на щось сучасніше.

От і думаю, чи потрібно ЕДЖ в телефоні мені?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене? Моторола?.. Ти щось плутаєш :)

Зі всіх телефонів які в мене були -- ніколи не було мотороли. НЕНАВИДЖУ Я ЇХ! :)

То він мав на увазі мою моторолу, яку я маю намір замінити на щось сучасніше.

От і думаю, чи потрібно ЕДЖ в телефоні мені?

та якраз нє..:) я в натурі шось сплутав нарахунок Plum.а , пардон.... а моторів я і сам чомусь не люблю, хоча й не мав ні одного :)... нема там любові і взаєморозуміння... все якейсь второсортнє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом, читати ТУТ

Там написано, що вони планують це впровадити. А мене цікавить, як воно є насправді у Луцьку?

І хто цим реально користується? Як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я может неправильно понимаю.

Тогда вы меня поправте.

Я считал что EDGE это что то типа GPRS в 3G. Или EDGE может быть в 2.5G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EDGE не має до 3G ніякого відношення. В 3G є свої дуже швидкі протоколи (UMTC, чи як -- не пам'ятаю точно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EDGE - это передовая технология известна как EGPRS (EDGE - Enhanced Data for Global Evolution) представляет собой современную технологию, обеспечивающую высокоскоростную передачу больших объемов информации. Теоретически доступная скорость передачи информации составляет 474,6 Кб/с, но как показывает практика, вряд ли удастся получить скорость выше 150 Кб/с. А у нас в стране скорость никогда не поднимется выше 50-60 Кб/с.

Ширше про стандарти мобільного зв"язку і як це було можна прочитати там:

http://mobilnik.ua/articles/?act=view&id=58

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто користується EDGE від Kyivstar? Які у вас швидкості?

Просто я в себе при зєднанні маю швидкість 230-240Кбит/с, а ось у мого шефа 480Кбит/с, йому десь в якомусь сервісному настроювали в ноутбуці чи в телефоні. Хтось щось знає як це зробити. Дууууже потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе, человек поднял тему 14-месячной давности ))))

А зачем оно, собственно, тебе нужно? Неужели ты действительно считаешь, что если у шефа показывает 480, так и скорость у него больше, чем у тебя? :)

Ты РЕАЛЬНУЮ скорость смотрел? Ну хотя бы в менеджере закачек при загрузке с какого-нибудь быстрого сервера... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується EDGE від Kyivstar? Які у вас швидкості?

Просто я в себе при зєднанні маю швидкість 230-240Кбит/с, а ось у мого шефа 480Кбит/с, йому десь в якомусь сервісному настроювали в ноутбуці чи в телефоні. Хтось щось знає як це зробити. Дууууже потрібно.

От лоли.

480Кбит/с по EDGE??? В цієї технології макс. 237 кбит/с

Цікаво, чим ви наміряли 480Кбит/с ? :)

P.S. На UMC в гарну погоду в мене 25 кбайт/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От лоли.

480Кбит/с по EDGE??? В цієї технології макс. 237 кбит/с

Цікаво, чим ви наміряли 480Кбит/с ? :)

Я то це знаю і сам дивуюсь але коли модем зєднується видає "подключен Скорость 480Кбит/с"

можливо то якісь нові технологіїї :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А когда по ЛАНу подключаешься и пишет скорость 100Мбс, это ведь не значит что у тебя инет с такой скоростью. Это теоретически максимально возможная скорость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если у меня винда пишет "подключение 115килобит" (и так писало всегда, что с еджом что без)

то скорость у меня не поднимется выше 115? даже если едж позволит больше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EDGE (Enhanced Data for Global Evolution) – це технологія високошвидкісної пакетної передачі даних у мережах GSM. За допомогою EDGE можна організувати передачу даних з максимально можливою швидкістю до 473,6 кбіт/сек.

На практиці мобільні телефони, які продаються на ринку України, дозволяють розвивати швидкість до 236 кбіт/сек., що в кілька разів перевищує швидкість передачі даних за допомогою технології GPRS.

Так, що або твій шеф десь підхватив супермодний телефон, або це просто глюк :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А когда по ЛАНу подключаешься и пишет скорость 100Мбс, это ведь не значит что у тебя инет с такой скоростью. Это теоретически максимально возможная скорость.

Так-то воно так, але й реальна швидкість закачки файла у нього в два рази більша. Пробував сам.

Так, що або твій шеф десь підхватив супермодний телефон, або це просто глюк ;)

А телефончик дійсно модний - Samsung SGH-X820

А ще він казав що це йому в сервісному (чи то київстара чи де) налагоджували інет для ноута через тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А телефончик дійсно модний - Samsung SGH-X820

Ну я б не сказав, що це модний телефончик. Думаю такий телефон є в багатьох користувачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он наверное под словом "модный" имел в виду его толщину - 6,9 мм. А при цене в районе 170 у.е. - таки да, у многих любителей тонких телефонов прижился, наверное.

Что ж туда корейцы могли такое запихнуть для ТАКОЙ скорости ежа?... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Motorola на звичайному GPRS показує 921600 :-). Реальна швидкість ж значно менша. Це число показує не швидкість інтернету, а швидкість з'єднання телефона з комп'ютером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да понятно, но вот человек пишет - "Так-то воно так, але й реальна швидкість закачки файла у нього в два рази більша. Пробував сам."

А пробовал на одной и той же карточке? А может у него контракт, а у тебя эйс-бейс или диджус? Всякие нюансы могут быть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...