Перейти до змісту

Хтось користується EDGE?


Рекомендовані повідомлення

Також контракт, також безлімітка. ;)

Треба буде попробувати карточками помінятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також контракт, також безлімітка. ;)

Треба буде попробувати карточками помінятись

Мимо мене пролітала інфа, що таки да, в Київсрата в Луцьку для декого мобільний інет (не вап!) має швидкості 3 ГЁ. Виходить, таки рівні є, і є рівніші. Але в Київстара НЕМА ЛІЦЕНЗІЇ на такі швидкостіі НЕМА колишнього ДАХУ працювати без ліцензії. .Якби знаючі люди таки пояснили, в чому справа... Можу сказати підприємство, де щось таке ніби є: Модерн-Експо.

Моя версія - в них (в Киъвсрата) є ліцензія на Wi-Fi, і на лінки між БС...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то це знаю і сам дивуюсь але коли модем зєднується видає "подключен Скорость 480Кбит/с"

можливо то якісь нові технологіїї

Ні, це швидкість порта. Можна ж передавати і приймати одночасно на швидкості 236.8 kbps, тому порт має бути 473,6 кбіт/сек.
Так-то воно так, але й реальна швидкість закачки файла у нього в два рази більша. Пробував сам.

Твій телефон може мати нижчий клас EDGE, тому й швидкість буде меньшою.

За допомогою EDGE можна організувати передачу даних з максимально можливою швидкістю до 473,6 кбіт/сек.
474,6 Кб/с - це чиста теорія при використанні 8 таймслотів :) На практиці соти налаштовують за схемою 4+4 (4 таймслоти в одну сторону, 4 таймслоти в іншу), тому швидкість не перевищує 236.8 кбіт/сек.
Мимо мене пролітала інфа, що таки да, в Київсрата в Луцьку для декого мобільний інет (не вап!) має швидкості 3 ГЁ. Виходить, таки рівні є, і є рівніші. Але в Київстара НЕМА ЛІЦЕНЗІЇ на такі швидкостіі НЕМА колишнього ДАХУ працювати без ліцензії. .Якби знаючі люди таки пояснили, в чому справа... Можу сказати підприємство, де щось таке ніби є: Модерн-Експо.

Моя версія - в них (в Киъвсрата) є ліцензія на Wi-Fi, і на лінки між БС...

В Модерн-Експо цілком може бути Wi-Fi, Wi-Fi по місту вже багато. Але при чому тут 3G? Wi-Fi та 3G різні технології. Київстар доречі може встановлювати обладання 3G та проводити короткочасні тести і без ліцензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Модерн-Експо цілком може бути Wi-Fi, Wi-Fi по місту вже багато. Але при чому тут 3G? Wi-Fi та 3G різні технології. Київстар доречі може встановлювати обладання 3G та проводити короткочасні тести і без ліцензії.

Навіть на ТЕСТИ має бути ліцензія Укрчастотнагляду! Інакше можливі навіть конфіскація обладнання в місці несанкціонованої роботи від БС до електробритви! Крім того, 3 ГЁ і ЁЖ - занадто різні технології, щоб їх запускати на одній БС. :)

Всі Ваші телефони, що зараз працюють в мережах Київсрат, УМС, лайф, БіЛайн, про які Ви думаєте, що вони 3 ГЁ, насправді вони 3 ГЁ, але стандарта UMTS, на який в Україні має ліцензовані частоти УкрТелеком. І він, до речі, вже розвернум тестову мережу (із фінським кодом :) )в Києві і Львові. Абонентів до неї зараз НЕ ПІДКЛЮЧАЮТЬ. Рекламований ПіплНет і Інтертелеком мають ліцензії і працюють в стандарті CDMA 2000 Ev-Do Rev A. Для цього треба міняти телефони.

Ёж - це спосіб отримання інтернету в мережах Джсм. І тоді така мережа (із ЁЖ) стає 2.75 ГЁ, НЕ БІЛЬШЕ. Інші способи отримання 3 ГЁ від наших мобільних операторів або підпільні, або незаконні, не враховуючи Вай-Фай...

Чекаю інсайдерську інфу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Навіть на ТЕСТИ має бути ліцензія Укрчастотнагляду!"
Ти часом не з Укрчастотнагляду? Написав "вони щось мутять" і тлумачиш про ліцензії... Core Network у Київстар підтримує 3g UMTS/WCDMA. Звичайно що це лише ядро, до якого треба добавити ще з два десятка деталей щоб воно запрацювало, перевірити наявність техн. можливості і т.д. Хоча я сумніваюсь що Луцьк буде першим :)
Всі Ваші телефони, що зараз працюють в мережах Київсрат, УМС, лайф, БіЛайн, про які Ви думаєте, що вони 3 ГЁ, насправді вони 3 ГЁ, але стандарта UMTS, на який в Україні має ліцензовані частоти УкрТелеком......

Для цього треба міняти телефони.

Що ти цим хочеш сказати? Що більшість нинішніх 3G телефонів будуть працювати лише на Укртелеком? Той самий Київстар якраз пробиває ліцензію на UMTS/WCDMA.

Для більшості людей головні питання з мобільним інтернетом - це його ціна і якість. Поки вони не вирішені, то сенсу в обговоренні "в кого яйця круче" я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Навіть на ТЕСТИ має бути ліцензія Укрчастотнагляду!"

Ти часом не з Укрчастотнагляду? Написав "вони щось мутять" і тлумачиш про ліцензії... Core Network у Київстар підтримує 3g UMTS/WCDMA. Звичайно що це лише ядро, до якого треба добавити ще з два десятка деталей щоб воно запрацювало, перевірити наявність техн. можливості і т.д. Хоча я сумніваюсь що Луцьк буде першим :hug:

Що ти цим хочеш сказати? Що більшість нинішніх 3G телефонів будуть працювати лише на Укртелеком? Той самий Київстар якраз пробиває ліцензію на UMTS/WCDMA.

Для більшості людей головні питання з мобільним інтернетом - це його ціна і якість. Поки вони не вирішені, то сенсу в обговоренні "в кого яйця круче" я не бачу.

Не з Укрчастотнагляду я.. Десь тут побував такий, зимою читав його пости. Але це не я. :ok:

Цікавлять технічна сторона питання. Бо від технології залежать наші можливості. Не можна же порівнювати, наприклад, діал-ап і лан. Китай, Японія, Малазія, Корея, наприклад, мобільний звязок мають стандарту ЦДМА, ця технорлогія дає швидший інет навіть їхїній кількості населення. А наш навіть УМТС - це той же ДЖСМ, але трошка розвинутіший.. Європейці, мяко кажучи, стратегічно помилились із стандартом. Він тупиковий. Не хочете задуматись? Я задумався.. І ось тому тут цікавлюсь, що да як...

Я не знаю, як київстар ЗРОБИВ. Я знаю, як МАЄ БУТИ. А має бути ЛІЦЕНЗІЯ. І поки що НІКОМУ її, крім Укртелекому, не видали, і не видадуть без конкурсу нікому. Навіть для тестів.

За моєю інсайдерською інфою до кінця року в Луцьку має бути ПіплНет із дешевим і якісним інетом. На них не працюю, просто хочу дешевого і якісного інету. І ЁЖ не конкурент (теоретично) інету від Піплів. В них швидкість і ціна порівнянна із діалапом (Rev A). а може бути і більша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інші способи отримання 3 ГЁ від наших мобільних операторів або підпільні, або незаконні, не враховуючи Вай-Фай..

А причём тут Wi-Fi к 3G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За моєю інсайдерською інфою до кінця року в Луцьку має бути ПіплНет із дешевим і якісним інетом. На них не працюю, просто хочу дешевого і якісного інету. І ЁЖ не конкурент (теоретично) інету від Піплів. В них швидкість і ціна порівнянна із діалапом (Rev A). а може бути і більша...

100грн за 1Гб це явно не дешево :) Edge дешевше зараз виходить, тому конкурент... Тут хіба дійсно стрімко проснеться Укртелеком зі своєю 3Г, швиденько продасться і нові власники наведуть остаточний порядок. Але на цей момент в конкурентів вже зявиться 4G :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За моєю інсайдерською інфою до кінця року в Луцьку має бути ПіплНет із дешевим і якісним інетом. На них не працюю, просто хочу дешевого і якісного інету. І ЁЖ не конкурент (теоретично) інету від Піплів. В них швидкість і ціна порівнянна із діалапом (Rev A). а може бути і більша...

100грн за 1Гб це явно не дешево :) Edge дешевше зараз виходить, тому конкурент... Тут хіба дійсно стрімко проснеться Укртелеком зі своєю 3Г, швиденько продасться і нові власники наведуть остаточний порядок. Але на цей момент в конкурентів вже зявиться 4G :)

Крім того необхідно врахувати, що для користування ПіплНетом необхідно буде придбати інший телефон, який не сумісний з GSM/UMTS/WCDMA. А це додаткові витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100грн за 1Гб це явно не дешево :) Edge дешевше зараз виходить, тому конкурент... Тут хіба дійсно стрімко проснеться Укртелеком зі своєю 3Г, швиденько продасться і нові власники наведуть остаточний порядок. Але на цей момент в конкурентів вже зявиться 4G :)

Крім того необхідно врахувати, що для користування ПіплНетом необхідно буде придбати інший телефон, який не сумісний з GSM/UMTS/WCDMA. А це додаткові витрати.

Є така інфа

500 хвилин по Україні (виключаючи PEOPLEnet)

2000 хвилин на PEOPLEnet

1000 SMS по Україні (включаючи PEOPLEnet)

3 ГБ INTERNET

330 грн/міс.

Джерело http://people.net.ua/people_talk/life_online/ ..

та і таке є.....http://people.net.ua/people_talk/tariffs_constructor/

По-моєму, достойна заміна діал-апу. Особливо якщо НЕМОЖЛИВО або НЕМА БАЖАННЯ підключатись до Укртелекому, Візору, або Фотакому для домашнього використання. І до тогож Ви матимете мобільний телефон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...