Перейти до змісту

Дитячий англійсько-польський табір 2015


slavcya

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Шановні батьки, запрошуємо Ваших діток та їх друзів в Англійсько-Польський мовний табір «Find your App» (гра слів: знайди свій додаток/примінення собі)

Детальніша інформація на афіші

Реєстрація за телефоном: 095 510 4340

Дякую! До зустрічі!

MB2Ct.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То є, звичайно, Ваше право. Ми і справді будемо розказувати дітям про Автора Всесвіту.

Це ж просто жах, якщо наші діти стануть схожими на Ейнштейна, Галілея, Коперніка, Ньютона чи Паскаля; або ще гірше Вашингтона чи Лінкольна.

Дякую, що завітали! Гарного літа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодня буде огляд однієї з сфер суспільства:

1. Сім'я

2. Освіта

3. Наука і технології

4. ЗМІ

5. Економіка

6. Мистецтво та культура

Як вони всі повязані. Як вони стосуються кожного з нас. Творчі завдання, ігри та квести на застосування своїх сильних сторін в різних галузях.

2 гостей з Англії, 6 молодих людей з Шотландії, 2 молодих людей з США та 3 поляків будуть спілкуватись з дітьми, бути частиною нашої команди та поглиблювати знання дітей з іноземних мов та дарувати незабутні враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, запом'ятай на завжди, релігія це, як х№й - добре, якщо він у Вас є, але не потрібно ним тикати в наших дітей. Кожен сам собі вибирає в що вірити. На Енштейна та інших не потрібно гнати бо через таких, як Ви прогерес стоїть на місці, а через них він рухався семимильними кроками.

З.Ы. пара мінусів від мене в "репу" уже полетіла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ціну мовчите що б не відлякати потенційних клієнтів?

ціна 1600 грн

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо він аглійсько-польський, то цікавить, яка кількість носіїв мови (англійців та поляків) там буде присутня в якості викладачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо він аглійсько-польський, то цікавить, яка кількість носіїв мови (англійців та поляків) там буде присутня в якості викладачів?

Дякую за запитання :)

Окрім нас, 4 вчителів англійської мови та 5 вихователів-українців буде 2 з Англії, 6 з Шотландії, 2 з америки, мінімум 3 з Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув дуже багато схвальних відгуків від дітей, що відпочивали у вас минулого року. Море емоцій, вражень і нових знань з мови. Наявність такої великої кількості носіїв мови не може не радувати) Молодці, так тримати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор поста не нав'язує нікому власної релігії або інших переконань. Тому всіх, хто продовжить підіймати тут дану тему і відходити від питань, пов'язаних виключно з орнанізацією і проведенням табору, я буду нещадно банити за офтопік та розпалювання ворожнечі/ненависті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна тема. Була б моя мала зазначеного віку - обов'язково відправив би. Краще вона буде слухати про Бога, ніж в якомусь таборі під Луцьком дивитись як старші пивасик ковтають, і "правільной жизни вчать"))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...