Перейти до змісту

Прошу поради при виборі провайдера та оператора кабельного.


Рекомендовані повідомлення

Маю бажання змінити провайдера "Київстар" та оператора TV "Воля".

"Київстар" зобідив :0163: , коли без мого відома перевели пакет 49 грн на 65.. Про "Волю" й говорити нічого..

Хто що може порадити в бюджетному варіанті на 40-а кварталі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мова про аналогове телебачення - то тільки Аверс, але, як на мене це - "шило на мило", хоча і на пару грн дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь телебаченням від воля ТВ (аналогове 52 канали) притензій немає, Інтернет від АЕРБАЙ але хочу змінити цього провайдера, надоїла авторизація постійна. Дотого ж виник недавно конфлікт з ними (інтернет не працював з 8,05,2015 і по сьогоднішній день заявка не виконана 12,05,2015 р).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет від датагруп цілком нормальний і підтримка на рівні.

Волю дрюкаю кожен квартал щоб або міняли контент або дали знижку,поки дають знижку))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь інтернетом та телебаченням від датагруп (домашній телеком)

За два роки проблем не було не з нетом не з тб.Якість тб дуже хороша.Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую, датагруп дуже достойна якість і демократична ціна. Правда користуюсь поки тільки нетом, але подумую і тб спригнути з волі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, це ви про домашні мережі?

я підключав датагруп,коли ще домашніх мереж не було,але ті хто підключений до домашніх мереж претензій не мають.

На жаль в мене в будинку немає від датагруп ТБ,а то підключився б і до них,замість волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу поради при виборі провайдера та оператора кабельного.

Раджу залишити Київстар. Щодо оператора кабельного, нічого не пораджу, оскільки таку розкіш як телевізор, не можу собі дозволити ;).

"Київстар" зобідив :0163: , коли без мого відома перевели пакет 49 грн на 65..

Враховуючи те, що в 2014 році гривня знецінилася до 70%, підвищення ціни на 16грн. цілком виправдане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто підкаже, як Інтернет у ВОЛІ? Хочу у них підключити відразу ТБ + Інтернет. Хто порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно з "Волі" самі дзвонили пропонували нет і смарт тіві. Запитав за вартість - сказали в районі 76 грн/міс. Виявляється ця ціна лише на 3 місяці. Далі щомісячно по 150 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Цікавить якість інтернету від Аверс. Хто користується, відгукніться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...