Перейти до змісту

Кто хочет подзаработать?


Dron1

Рекомендовані повідомлення

Гамерика при знятті з банкомата готівки комісія відсутня взагалі.

Master card, gold debit.

ответ в слове debit. с кредиток комиссия как правило берется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, є онлайн доступ до акаунта, (в інших також є) але там зручніше, всі операції які робились карточкою розписані де робився платіж, коли є і копії чеків.

У Приватбанка теж є онлайн доступ до своїх рахунків із виписками, можливістю здійснювати онлайн платежі роздруковки і тд. ? Ти працював, наприклад, в системі "Приват-24" і в "гамериканському" аналозі ? На основі чого порівнюєш, що десь "там" зручніше ?

Про комісії Shura тобі вже відповів, можу лише підтвердити правильність його слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, є така штука. Але ця популяризація - частина переходу на безготівковий товарообмін. Вже Європа до цього дійшла, ми залишиль поки що в цьому плані позаду.

Не такими методами це робиться. Живий приклад- медсестра з нашої лікарні взяла кредит, виплатила в "пільговий період", заплатила ~100 рублів зверху, в результаті вона і ще 10-15 її знайомих порізали ті кредитки ножницями і спустили в парашу, зрозумівши, щ

о бесплатно- тільки хрєн в ж0пу.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не такими методами це робиться. Живий приклад- медсестра з нашої лікарні взяла кредит, виплатила в "пільговий період", заплатила ~100 рублів зверху, в результаті вона і ще 10-15 її знайомих порізали ті кредитки ножницями і спустили в парашу, зрозумівши, щ

о бесплатно- тільки хрєн в ж0пу.  

Віра в бозпроцентний кредит не похитна :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти нормальна і успішна людина то - ніколи, або дуже рідко, в екстримальних ситуаціях будеш позичати гроші,

успішні люди позичають інишим, а не для себе (Біблія)!!!

Кредитка - завжди залежний і в мінусі, тільки перші дні ти на хвилі і перець, а тоді, коли треба віддавати.. ти вже...

Думайте головою!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я колись працюва в Привете! Там і досі ця проблема? У вихідні вийди на базар і торгуй картами. За 2 - 3 годи штук 8-10 сплавиш. Наскільки я знаю 10 грн. за кожну дають. Ось і буш мати. А взагалі іди в Частний бізнес, як я! :blink: І проблем з планом не буш мати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти нормальна і успішна людина то - ніколи, або дуже рідко, в екстримальних ситуаціях будеш позичати гроші,

успішні люди позичають інишим, а не для себе (Біблія)!!!

Кредитка - завжди залежний і в мінусі, тільки перші дні ти на хвилі і перець, а тоді, коли треба віддавати.. ти вже...

Думайте головою!!!

Де в Біблії таке сказано, хочу почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти нормальна і успішна людина то - ніколи, або дуже рідко, в екстримальних ситуаціях будеш позичати гроші,

успішні люди позичають інишим, а не для себе (Біблія)!!!

Кредитка - завжди залежний і в мінусі, тільки перші дні ти на хвилі і перець, а тоді, коли треба віддавати.. ти вже...

Думайте головою!!!

Лет 10 пользуюсь кредитами, если б не они не было б квартиры, машины и много чего другого - за ценами не угнался бы.

Хотя и депозиты имеются. Такова жизнь наша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<skip>

успішні люди позичають інишим, а не для себе (Біблія)!!!

<skip>

Думайте головою!!!

Дакую, що відкрив очі та за цитату з Біблії...

P.S. Бугага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...