Перейти до змісту

Автомобільна майстерня


Nautilus1

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, придбав собі для роботи ваз 2104, підскажіть автомайстерню, щоб були толкові ремонтнікі, бо після попереднього власника багато чого доробляти треба. І по цінам, щоб не шкуродьори були.

Наперед вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запчастини,по оптовим цінам,зі складу на ВАЗ,і є майстер в с.Прилуцьку.Звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запчастини,по оптовим цінам,зі складу на ВАЗ,і є майстер в с.Прилуцьку.Звертайтесь.

скільки карбюратор до 21043 буде стоїти, ? або озон 2107

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запчастини,по оптовим цінам,зі складу на ВАЗ,і є майстер в с.Прилуцьку.Звертайтесь.

скільки карбюратор до 21043 буде стоїти, ? або озон 2107

Зараз є тільки LSA 1400грн.Можна замовити ДААЗ за 1650грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запчастини,по оптовим цінам,зі складу на ВАЗ,і є майстер в с.Прилуцьку.Звертайтесь.

скільки карбюратор до 21043 буде стоїти, ? або озон 2107

Зараз є тільки LSA 1400грн.Можна замовити ДААЗ за 1650грн.

а вот скажіть якій кращий? і скількі буде стоїти заміну з налаштуванням під місто і виставленням зажигання тоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувач lamina тут борді, і темку свою має "Моя автомайстерня"

пробував я до неї доїхати, чи то сліпий чи не туда їхав, но ніде по трасі того воротніва вказівника не знайшов, покружляв і поїхав додом(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную запчастини,по оптовим цінам,зі складу на ВАЗ,і є майстер в с.Прилуцьку.Звертайтесь.

скільки карбюратор до 21043 буде стоїти, ? або озон 2107

Зараз є тільки LSA 1400грн.Можна замовити ДААЗ за 1650грн.

а вот скажіть якій кращий? і скількі буде стоїти заміну з налаштуванням під місто і виставленням зажигання тоді

Думаю ДААЗ.За вартість робіт я не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы посоветовал солекс с жиклерами под двиг 21083 (1.5), набор для установки на классику можно найти в любом магазине, который торгует запчастями к тазам (Ольга, Автотурист и т.д) либо формула. Процесс замены карба вовсе не хитрый, при наличии прямых рук занимает ну от силы 20 мин. А с настройкой можешь и сам разобраться. В нете есть полно видео на эту тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користувач lamina тут борді, і темку свою має "Моя автомайстерня"

пробував я до неї доїхати, чи то сліпий чи не туда їхав, но ніде по трасі того воротніва вказівника не знайшов, покружляв і поїхав додом(((

З підгаєцької траси поворот на Лище. Там вказівник здоровенними бетонними буквами. Тому ви вказівник до воротнева і не знайшли, це слідуюче за лищем невеличке село.

Якщо хочете зробити нормально авто на дешево , бо жигулі, не розраховуйте. За моїми спостереженнями біля любого жигуля в два рази більше роботи ніж біля іномарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...