Перейти до змісту

Мобільний Інтернет


Рекомендовані повідомлення

Цікавить мобільний Інтернет (комп+моб. телефон).

питання до тих хто користується:

1. Який оператор мобільного звязку

2. Вартість послуги.

У мене Київстар/корпорація/5грн.за 1мб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Київстар/корпорація/5грн.за 1мб.

Жесть.

МТС - Гіпер.нет: 5 грн. доба + 0.05 грн./Мб

МТС - Гіпер Актив: 100 грн./місяць - Безліміт.

П.С. не користуюсь :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користувався Life :) 20 грн. в місяць, але наскільки всім відомо оператор Лайф це :0015:, якість інтернету повне г....... :dont: , вечером можеш даже і невходити!!!!!!!!

P.S. KYIVSTAR - це класна річ без всяких проблем качаєш і насолоджуєшся швидкістю :0024: !(але тарифи дорогуваті :D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як у Вас на Київстарі, але в мене на DJUICE інтернет паскудний(xl.kyivstar.net).

LIFE :dont: добре працює лише в період коли студенти або на сесії або на парах. Ввечері зайти неможливо. Більш-менш швидкість тільки десь в 4 ранку.

Beeline - нормальне співвідношення ціна-якість(зважаючи на те що пакет "СВОЇ ЛЮДИ" де ціна мегабайта 25 копійок). Швидкість не надто велика але постійна.

Найкраще з того що пробував і чим користуюсь зараз це МТС. За 107,3 грн необмежений доступ на місяць, або як варіант 5грн за добу + 5 коп за мегабайт. Швидкість хороша та постійна. З 1 січня закачав понад 700 мегабайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався раніше Гіпер.Нетом від МТС, зараз - ГіперАктивом від того ж таки МТС. Ціни тобі навели. Єдине - за Гіпер.Нет 5 грн. в день береться, лише якщо виходиш в інет через точку доступу гіпер.нет. Якщо ж виходиш через звичайну точку доступу - 5 грн. не знімається, а рахується, як звичайний інет на мобілці (5 грн. за мегабайт вдень, 1 грн. за мегабайт вночі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад користувався ГІГА Інтернетом від life:) Потім якість цієї послуги стала вкрай незадовільною, а потім провів ДМ. З того часу ще пару раз користувався інетом через телефон коли не було такого доступу. Київстар (аля djuice) - на якість нарікань немає. Теперішня цінова політика в цій галузі теж відповідає ринковій, хоча якщо активно юзати інет кожен день через телефон, то можна "вилетіти в трубу". Тут альтернативи Гіпер Ативу від МТС немає.

Зараз в мене Білайн, вони пропонують вночі інет по ціні 1 коп./Мб, абонплата - 70 коп./день. Поки користуватись не доводилось, про якість нічого сказати не можу, але ціни приємні.

Beeline - нормальне співвідношення ціна-якість(зважаючи на те що пакет "СВОЇ ЛЮДИ" де ціна мегабайта 25 копійок). Швидкість не надто велика але постійна.

А не підкажете, де ви взяли такий пакет. Наскільки я знаю, то такий тариф пропонується для абонентів Білайн, але тільки в Росії ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не підкажете, де ви взяли такий пакет. Наскільки я знаю, то такий тариф пропонується для абонентів Білайн, але тільки в Росії ...

В Україні теж є. Стартовий пакет лише для працівників білайна або тих хто до них має якесь відношення. Вільно не продається. На чорному ринку 100 грн, але номер можуть анулювати через один дзвінок(передзвонять, запитають хто і що, і якщо не працівник то тарифний план міняється досить швидко).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я користувався лайфом і джинсом і білайном. лайф: дешево і прегалімо. джинс: дорого і нормально. білайн: дешево і нормально.

у лайфу взагалі щось не в порядку із мережею, постійні глюки, швидкість іноді було кілька біт в секунду.

на білайні(тариф монстр) за ніч викачував до 100 мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартовий пакет лише для працівників білайна або тих хто до них має якесь відношення.

То ти виходить працюєш в Білайні, або принаймні маєш до нього якесь відношення... Якщо так, то може поділишся чутками, що доброго планується на перспективу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить мобільний Інтернет (комп+моб. телефон).

питання до тих хто користується:

1. Який оператор мобільного звязку

2. Вартість послуги.

У мене Київстар/корпорація/5грн.за 1мб.

В мене номер Київстар безлімітний (300Мб в місяць входить в вартість пакету)

далі 5,3грн. за 1Мб

Недешево. Але враховуючи якість зв'язку і те, що мені мобільний інтернет потрібен лише для

отримання котировок по Форексу або як альтернативний канал для передачі пошти ~6Мб в тиждень,

мене такі умови більш як влаштовують.

Але бісить те, що коли я в інтернеті то поза мережею для тих хто до мене дзвонить і взнаю я про це

тільки по смс'кам після виходу з інтернет, тому зараз неможу дочекатись коли в Луцьк прийде 3G.

Може хто знає про операторів, які надають такі послуги? Тому що Peoplenet ще не скоро в нас з'явиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бісить те, що коли я в інтернеті то поза мережею для тих хто до мене дзвонить і взнаю я про це

тільки по смс'кам після виходу з інтернет, тому зараз неможу дочекатись коли в Луцьк прийде 3G.

хм... в мене в МТС Гіпер.Актив якщо мені хтось дзвонить - до додзвонюється. СМСки теж відразу приходять. З'єднання з інтернетом не рветься, лише припиняється передача даних. Дзвінок завершив - дані знову полилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бісить те, що коли я в інтернеті то поза мережею для тих хто до мене дзвонить

неправильно настроен телефон или не поддерживает GPRS class B

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але бісить те, що коли я в інтернеті то поза мережею для тих хто до мене дзвонить

неправильно настроен телефон или не поддерживает GPRS class B

чув вроді це у всіх наших операторів так. не тратяться на клас Б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений на рахунок GPRS класу А та Б, але знаю, що є GPRS класу 8 та 10. У класі 8 - 6 портів на прийом, 2 на передачу, в класі 10, здається 8 і 2. Може, в alex1973 якраз клас 8, потрібно знати, що за труба. Так от, в клас 8 дозвонитись до абонента під час постійної передачі даних, як я помітив на власному досвіді, майже не можливо. В клас 10, мабуть, залишаються вільні канали для дозвону, тому і можна дозвонитись до такого абонента під час GPRS сесії. Хоча на рахунок цього на 100% не впевнений. Багато може залежати від самого телефона, оператора і налаштувань на БС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умене МТС радий шо піз..ц. Бо перейшов з Лайфа(лайф адстой). На ЖПРСі (клас 10) качає приблизно до 10кб 9.5 якщо нелажу в неті. у мене він 10 днів я уже скачав понад 6 гіг. Один невеликий глюк приблизно за 10-15 хвилин до 00.00 інет тупо вирубається. але 00.01 знову нормально але це можливо тільки в мене. Раніше сидів ще на діджусі але там 5 грн в день і 0.05 грн за метр трохи погано через те що за день приходилось викачувати 200 і більше метрів тому влітало в копійку. закачка приблизно 5-8 кб. але тоже у мене бів такий глю шо качає приблизно 19-21 мб і фсьо мусиш перепідключатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений на рахунок GPRS класу А та Б, але знаю, що є GPRS класу 8 та 10. У класі 8 - 6 портів на прийом, 2 на передачу, в класі 10, здається 8 і 2. Може, в alex1973 якраз клас 8, потрібно знати, що за труба. Так от, в клас 8 дозвонитись до абонента під час постійної передачі даних, як я помітив на власному досвіді, майже не можливо. В клас 10, мабуть, залишаються вільні канали для дозвону, тому і можна дозвонитись до такого абонента під час GPRS сесії. Хоча на рахунок цього на 100% не впевнений. Багато може залежати від самого телефона, оператора і налаштувань на БС.

в классе 8 - 4+1, в классе 10 - 4+2 таймслотов на прием и передачу. Это мультислот-классы. А классы А, В и С - это другое.

    Класс А - прием и передача данных возможна одновременно с голосовыми вызовами.
    Класс В - голосовые вызовы возможны, даже если соединение ЖПРС не прервано. При этом передача данных приостанавливаецца.
    Класс С - возможно одновременное использование только одного сервиса. Используется в ЖПРС модемах и стареньких аппаратах с поддержкой ЖПРеза.

2alex1973 проверь активацию услуги "ожидание вызова", вероятно в этом проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений на рахунок GPRS класу А та Б, але знаю, що є GPRS класу 8 та 10. У класі 8 - 6 портів на прийом, 2 на передачу, в класі 10, здається 8 і 2. Може, в alex1973 якраз клас 8, потрібно знати, що за труба. Так от, в клас 8 дозвонитись до абонента під час постійної передачі даних, як я помітив на власному досвіді, майже не можливо. В клас 10, мабуть, залишаються вільні канали для дозвону, тому і можна дозвонитись до такого абонента під час GPRS сесії. Хоча на рахунок цього на 100% не впевнений. Багато може залежати від самого телефона, оператора і налаштувань на БС.

в классе 8 - 4+1, в классе 10 - 4+2 таймслотов на прием и передачу. Это мультислот-классы. А классы А, В и С - это другое.

  • Класс А - прием и передача данных возможна одновременно с голосовыми вызовами.
    Класс В - голосовые вызовы возможны, даже если соединение ЖПРС не прервано. При этом передача данных приостанавливаецца.
    Класс С - возможно одновременное использование только одного сервиса. Используется в ЖПРС модемах и стареньких аппаратах с поддержкой ЖПРеза.

2alex1973 проверь активацию услуги "ожидание вызова", вероятно в этом проблема.

У меня режим ожидания включен но ИМНО он влияет на то что слышит вызывющий в то момент когда я говорю с другим абонентом.

Телефон Nokia 6300, до этого был 6280 при работе с интернет аналогично... Если идет постоянная передача данных - я вне сети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... в мене в МТС Гіпер.Актив якщо мені хтось дзвонить - до додзвонюється. СМСки теж відразу приходять. З'єднання з інтернетом не рветься, лише припиняється передача даних. Дзвінок завершив - дані знову полилися.

Наскільки я знаю, в Київстарі все так само. Все залежить лише від телефону і стандарту мережі, а так як в Україні всі (ну майже всі) мережі належать до другого покоління, то лише від телефону. Зараз переважна більшість мобільних терміналів на ринку обладнана GPRS модемами класу В, тобто передача даних переривається під час голосового дзвінка чи СМС. Голосовий трафік має перевагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2alex1973 больше не знаю причин... не сталкивался...

в теории все должно работать, у меня на билайне ICQ не прерывалось во время разговора. На КС грешить вряд ли... на телефон вроде тоже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 alex1973 Включи переадресацію на другий номер(коли недоступний чи поза зоною, точно не помню), якщо є. тому що це прикол київстара наскільки я зрозумів, в мого знайомого така сама лажа була, коли він був на київстарі :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2alex1973 больше не знаю причин... не сталкивался...

в теории все должно работать, у меня на билайне ICQ не прерывалось во время разговора. На КС грешить вряд ли... на телефон вроде тоже...

А ты попробуй чевонибудь качать и в это время позвони себе...

Аська ведь не на 100% загружает канал, а вот форексовский метатрейдер

получает котировки непрерывно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
хм... в мене в МТС Гіпер.Актив якщо мені хтось дзвонить - до додзвонюється. СМСки теж відразу приходять. З'єднання з інтернетом не рветься, лише припиняється передача даних. Дзвінок завершив - дані знову полилися.

Наскільки я знаю, в Київстарі все так само. Все залежить лише від телефону і стандарту мережі, а так як в Україні всі (ну майже всі) мережі належать до другого покоління, то лише від телефону. Зараз переважна більшість мобільних терміналів на ринку обладнана GPRS модемами класу В, тобто передача даних переривається під час голосового дзвінка чи СМС. Голосовий трафік має перевагу.

Попробував працювати з свїм старим 6280 і все нормально: під час роботи в інтернеті абоненти без проблем до мене дозвонюються.

Значить 6300 на продаж а куплю собі 6500 слайдер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...