Перейти до змісту

Послуги по ремонту комп'ютерів


Alfa&Omega

Рекомендовані повідомлення

Пропонуємо послуги по ремонту комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів. Діагностика, профілактика, відновлення втраченої інформації після форматування. Встановлення ОС- Windows, Linux, Mac OS X. Заміна дисплеїв, тачскрінів, корпусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну нарешті, а я вже заскучився за такою темою :_08:

розцінки на встановленя-перевстановлення віндовсів,лінуксів,андроїдів - в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І швець, і жнець, і на дуді грець

фірма то яка, чи може ПП, чи може рельса якась є, в котру тарабанити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну навіщо ж так стібатися з новачка?)

В наш скрутний час кожен намагається заробити як може...

І от нікому невідомий хакер намагається вийти за межі підїзду на більш широку аудиторію, а ви так зразу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

Ну раз такий профі\спец\енікейщик\прищавий стюдент, то мона вже вділити 5 хвилин часу і зліпити нещасне оголошення як слід, бо я чомусь думаю як воно оформляє - так і надає послуги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

Ну раз такий профі\спец\енікейщик\прищавий стюдент, то мона вже вділити 5 хвилин часу і зліпити нещасне оголошення як слід, бо я чомусь думаю як воно оформляє - так і надає послуги...

Якщо ти такий "розумник", в чому я сумніваюсь, чому ж зайшов сюди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

Ну раз такий профі\спец\енікейщик\прищавий стюдент, то мона вже вділити 5 хвилин часу і зліпити нещасне оголошення як слід, бо я чомусь думаю як воно оформляє - так і надає послуги...

Якщо ти такий "розумник", в чому я сумніваюсь, чому ж зайшов сюди?

А відповіді на поставлені питання будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romzes,

Ну раз такий профі\спец\енікейщик\прищавий стюдент, то мона вже вділити 5 хвилин часу і зліпити нещасне оголошення як слід, бо я чомусь думаю як воно оформляє - так і надає послуги...

Якщо ти такий "розумник", в чому я сумніваюсь, чому ж зайшов сюди?

ща полетять мінуса в рєпу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю проблеми з жорстким диском, компютер його бачить, але віндовс не запускається. Якщо вінт помер чи можна з нього вийняти певну інфу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вінт помер чи можна з нього вийняти певну інфу???

Можна но дорого таке обійдеться і домашні кулібіни такого не зроблять лише серйозні фірми з дорогим обладнанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400гр

Ліцензійний?

mac os з маверіка безкоштовна) так й ставити його немає що, головне мати флешку, яку створити 30 хв роботи

кажу як нууб, яки за допомогою інтернета ствив мак ос 10.10 йосоміте з нуля на аймак(((

так що 400 то задофига

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, дурне питання, носій і ліцензію надає замовник

mac os з маверіка безкоштовна) так й ставити його немає що, головне мати флешку, яку створити 30 хв роботи

Ну я ж не вас питав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вінт помер чи можна з нього вийняти певну інфу???

Можна но дорого таке обійдеться і домашні кулібіни такого не зроблять лише серйозні фірми з дорогим обладнанням.

не треба їх недооцінювати - на то вони і кулібіни.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Доброго дня проблема ось в чому веб камера Logitech C170 працювала добре и шось сталось шо через раз було чути, в1део показувала а м1крофон не завжди, треба було по пару раз1в в1дключати, шуркати провод и тод1 працювало, думав штекер перебився, дав знайомому шоб зм1нив, то було все так само! пот1м р1шили пом1няти кабель весь 1 в1д1рвалось в1д плати, самому не спаяти дуже маленьк1 дел1катн1 контакти, треба профес1онал))) щоб спаяв та зам1нив шнур.(можливо це чи н1? 1 ск1льк1 буде робота коштувати?)

выбачте за як1сть сн1мк1в

image.png

image.png

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому не спаяти дуже маленьк1 дел1катн1 контакти

це - не маленькі... зайдіть на любу точку де ремонтують мобільні телефони, зацікавте майстра адекватною сумою і все буде добре :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...