Перейти до змісту

№039 || "Весняна котовасія"


ursa

Рекомендовані повідомлення

- невірні коди виділяти червоним

Легко, сегодня сделаю.

- спробувати зробити перенесення тексту під розмір екрана

Там ширина поля вывода текста была уменьшена до 400 пикселей. Однако если у меня экран на телефоне 1080 по ширине, то люди катали и с экранами 320-480 пикселей.

Тут надо именно мобильную версию делать, т.к. в обычной браузер всё равно масштабирует, как ему видится :)

Покопаюсь.

- розібратися з глюками мобільних браузерів, або просто рекомендувати якийсь стабільний(особисто в мене хром + андроід 4.4 - все працювало взагалі без зауважень).

Аналогично. Хром на Андроиде отлично справился.

Наиболее глючной оказалась Опера, особенно на старых смартах (вряд ли обновлённая до актуальной).

Для рекомендаций нужна статистика. Пишите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Safari на яблофоні все ОК. А от мобільної версії не вистачає, але і так все норм, як на перший раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимание командам, не доехавших на финиш.

Вы можете сегодня-завтра (днём, например) доехать квест, продолжив с последнего пройденного вами уровня. Движок позволит вам финишировать.

На последнем уровне будет два кода: один придёт вам в подсказке, второй найдёте на колоннах на месте старта. 8 колонн. На каждой по одному символу. Из символов сложится код в том же формате, как и остальные - word777.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

андруша 4.4.2, стандартний браузер - гуд!

на дисплеї 4.3" читабельно

мій 3-тій квест - сподобався найбільше :ok:

тільки шкода що після Крилова трошки пішло нетак...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки двигунцю квест вийшов дуже динамічний, оскільки підказки не давали нагоди посидіти на місці.

Правда в мене сайт працював з суттєвими перебоями (Fly IQ440, Andoid 4.0.4, Opera 28):

- понад 60% часу квесту я бачив тільки: No Method Error, undefined method 'team' for nil:NilClass

- розлогінювало рази 4

- кілька разів кешувало попереднє розгадане завдання. Refresh не допомагав.

Все інше - принаймі в інших учасників - працювало стабільно. Вдалий старт - вітаю орків!

Ще порадували котокоди (раніше на квестах такого типу кодів не бачив), котокартинки в завданнях і котокружки :_41:.

Крутий квест вийшов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу ротонду всі в парку шукали.

Ага. А на Айвазовського мабуть лише одні ми їздили :D

Він, типу, картини малював, про море і піратів :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто-нибудь объяснит мне каким радиусом ротонда к заданию, в котором улица загадана? ;)

С объектом было лишь одно задание, и в нём чётко было прописано, что это объект :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу ротонду всі в парку шукали.

Ага. А на Айвазовського мабуть лише одні ми їздили :D

Він, типу, картини малював, про море і піратів :lol:

От тоже дивлюсь трек і думаю чого на Айвазовського було їхати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тексте дважды прописано "бажання", обе подсказки также содержат слово "бажання"...

Цифра "шесть" в задании указывает на номер дома...

При чём тут парк? ;)

post-419-0-08901300-1429348849_thumb.png

Вы внимательно читали intro, где практически всё было разложено по закоулкам? ;)

post-419-0-29347900-1429349012_thumb.png

А второе задание, в котором жирным по белому написано про коды с "бонусами"? Кто-нибудь дочитал до того места? ;)

post-419-0-69489400-1429349180_thumb.png

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, до речи. Шкільна.... всеж таки це вулиця а не провулок. Я би в завданні не писав провулок, а написав-би вулочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую організаторам за гарну організацію :) Хай у вас буде багато бажання та терпіння на подальшу роботу

І суперникам за активну участь

Я гарно провела час і трішки краще пізнала рідне місто :)

Маю побажання: у майбутньому хотілося б щоб команди не йшли одна за одною, а починали з різних завдань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На этом движке такой реализации нет.

"Матрицу" можно реализовать или в бумажном формате, или на первом движке (но он трохи корявый + регистрация на игру закончится минимум за подня до старта, чтобы для каждой команды прописать свой маршрут успеть, т.е. заморочек хватает).

Разброс команд можно реализовать по другому:

1. Поиск.

2. Логические задания.

На первый раз не хотелось пугать и нагружать ;)

А в доганялках всё же есть свой драйв, есть стимул найти код, не спалив его преследователям :) Ну и веселее немного.

Ещё можно реализовать панику с принудительной остановкой игры в заданное время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще два слова. Відчутно, що квест "вистоявся", "дозрів"...так можу охарактеризувати відчуття після. Класна гра. Всі нюанси, які були (а коли їх немає?! ) по грі озвучив орКам на фініші. Величезне дякую :) і від себе, і від команди Tribe.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

How it all began...

Если кому-нибудь интересно :)

Обеденный перерыв где-то в начале марта...

VcNv5.jpg

И результат окультурирования :)

fgPc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда Час фінішу

1 Tribe 01:26:02

2 Вершники Апокаліпсису 01:46:16

3 Троє із ларця 01:52:44

4 Свістки 02:14:17

5 Questy 02:35:44

6 Журіки 02:42:14

7 ХУНТА 02:42:39

8 Хто крайній? 02:47:35

9 PlastTeam 02:59:13

10 МаячОК 03:07:58

11 Мафка, Пипа and Мухарадзе 04:34:32

- АЯН 18 завдань

- Маґули 16 завдань

- Круть - Верть 16 завдань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокинувшись нарешті, напишу ще свої враження. по-перше, драйв – було набагато вище, ніж очікував. особливо на ралійці, адреналін через вуха лився :smile3: по-друге, цікаві завдання, більшість яких розгадали після першої-другої підказки, а бувало, що й одразу (8 березня, наприклад). тупили теж, бувало. я собі досі не можу вибачити ту @лядську ротонду :dont: по-третє, двіжок. швидкий та стабільний, користуватись зручно.

недоліків дуже мало, наприклад не сподобався лінійний формат, де всі команди по одному маршруту їздять – це просто нецікаво. по двіжку, завдання має бути видно на екрані повністю, великими літерами без скрола вліво-вправо. це доробити неважко, можу допомогти якщо треба.

гра вдалася просто шикарно! дякую всім причетним :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протягом всього часу коли ми наносили і перевіряли коди нас супроводжували коти. Особливо часто бачили їх на сарайчику на вул. Котляревсього. Сам код нанесли на стовпі поруч, хоча раніше і планували трохи інше місце.

Учасники ж під час квесту навіть ганяли чорного кота з ніші з краном на Купала. Суцільна котовасія!

post-9402-0-32031000-1429449840_thumb.jp post-9402-0-50767300-1429452821_thumb.jp post-9402-0-64958600-1429452841_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...