Перейти до змісту

Що подарити тещі, на день народження?


0003854546

Рекомендовані повідомлення

Плед, скатерть красивую, комплект полотенец, картину-нку)), набор тарелок, часы настенные или будильник (примета - к разлуке), закаточную машинку, сумку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це від зятя, бюджет 150-200 гривень. Шось цікаве і на згадку?

Купи фаленопсис. Це така орхідея. Вартує від 150-200. Залежить від кількості цвітоносів і висоти. Цвістиме - кілька місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, якщо вона з села то акуальніше буде сапку, відро, галоші або щось корисне в хазяйстві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, по деяких гарних відповідях, я оцінив як ( гарно ВАС, любить ВАША ТЕЩА ) і....!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І варіант - саджанець якогось фруктового дерева і посадити разом з тещею.

ІІ варіант - силіконові форми для випічки (якщо електродуховка є, а не піч).

ІІІ варіант (досить ризикований) - сукню чи сарафан (тут треба з розміром не промахнутися). Якщо наважитеся- пишіть в ПП, відповім як вкластися в бюджет.

ІV варіант - косметика (маски для обличчя, крем для рук і т.д.)

Хорошим подарунко була б вишиванка, але то зараз не 200 грн.

Можете спробувати щос зробити самі: стільчик, полку, лавку, стіннівку, фотоальбом (http://cyfrolab.com/uk/price_cyfrobook) (не знаю на що Ви здатні і що для тещі актуально), але увагу з вашої сторони вона точно оцінить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Моя теща колись розкзала ось такий анекдот:

Проходит мужик мимо огорода, в котором знакомый картошку копает и говорит: - Что это твоя теща в каске картошку собирает? Тот ему отвечает: - Буду я еще каждый раз бл.ть к забору ходить - лопату очищать.

Їй хоть зірочку з неба!

А взагалі квіти типу троянди багаторічної в городі буде саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так співпало що в мого тестя сьогодні ДН. Як на мене буде самий кращий подарунок завезти його на якийсь ставок, де можна відтянутись по рибі. та заплатити за нього. А так в основному в нього все є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

1) Т2... те два.. .те два... =))))

2) Світлодіодні лампочки шоб електроенергію менше тратили.

3) Витвір мистецтва власної роботи... від пенька у формі стола на огороді до картини та ікебани від внуків, чи торта спільного приготування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Пончо, аля дарт вейдер?))) Якби я свою тещу біля будинку в такому бачив, сміх мене б довго не відпускав)))) 
http://tcy.com.ua/p296329609-poncho-chernyj-60283421.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...