Перейти до змісту

Настройка ПК для просмотра HDTV


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Проблема в тому, що пункт (5) з тієї статті вже не відповідає дійсності, тому що вже в K-Lite Full версії 3.65 набір опцій для установки абсолютно інший. Ну і далі по змісту також дещо відрізняється, а наприклад з тих табличок що вказують які кодеки потрібно включити/виключити, я виключити зміг далеко не все, в деяких кодеків значення на MERIT_DO_NOT_USE (0x200000) не міняється, посилаючись на відсутність доступу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом достатньо посставити кодики вибірково (пункт playback only)

або ж поставити набір кодеків CCCP

І не треба паритися!

А статейка розрахована на тих хто не має грошей на Апгрейд контупера (ІМХО) ..

навіть на С2Дуо 4500 літає і відео 256Мб... мозгів гектар. Ну і вінт не 40 Гб Самсунг (тормоза тоді зі зчитуванням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів то для повноціного хд? чи для хд ріпів?

Для повноцінного HD все те ж саме треба.

Різниці ти не побачиш - єдине що треба - нормальний Плеєр (я його шукаю) і Проц.

Він буде обробляти відеопотік..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для повноцінного HD краще не проц потужний, а відео з апаратною обробкою HD контенту, в тому числі x.264. А для ріпів -- так, проц потрібен потужний. В мене в HTPC стоїть Pentium DualCore E2160 і його вистачає далеко не завжди. Планую апгрейд до Core2Duo E6750

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Core2Duo E6750 - маю саме такий :P

планую вже C2Q Quadro там кешу вже вагон ... могу і свій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть DualCore 1.6, розігнаний, поки що, до 2,6 (далі гріється собако на штатному кулері). К-лайт 3,4,0. Спочатку пробував дивитись HD без додаткових налаштувань. Якість щось не дуже сподобалась. Картинка якась не чітка, хоча тормозів не було, проц працював на 30%. Потів зробив усе так, як написано у статті. В результаті подивився фільму з задоволенням з дуже чіткою картинкою.

На черзі спробувати апаратні можливості своєї GeForce 7900GS за допомогою такої штуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо так - то скажи де його скачати!!

Щось плющить нет :dont:

було 2 однакові пости..мусив так викрутитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стоїть Windows Vista Ultimate, яка включає в себе "альтернативний інтерфейс" -- Windows Media Center, фактично це подальший розвиток Windows XP Media Center Edition

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum

Можеш зробити скріншоти з K-Lite Full версії 3.65 щоб знати які пункти варто включити :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurik:

я не маю впевненості, що в мене все поставлено і настроєно правильно, оскільки зараз спостерігаю певні проблеми з відтворенням деяких файлів. Так що вважаю недоцільним вказувати комусь "як треба зробити". До того ж K-Lite Full є вже версії 3.69 здається

2 D@ve:

запропонуй альтернативу з такою ж універсальністю і зручністю інтерфейса, з таким самим зручним управлінням за допомогою пульта ДУ і українським інтерфейсом. Мені потрібна система "для домогосподарки і дітей", а не для хакера. WMC -- поки що найбільш оптимальний варіант зі всіх, які я зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запропонуй альтернативу з такою ж універсальністю і зручністю інтерфейса, з таким самим зручним управлінням за допомогою пульта ДУ і українським інтерфейсом. Мені потрібна система "для домогосподарки і дітей", а не для хакера. WMC -- поки що найбільш оптимальний варіант зі всіх, які я зустрічав.

Спробуй ShowShifter

ftp://lm:[email protected]/Soft/ShowShifter/Showshifter.rar

Цій версії вже десь більше року. Але спробуй. Можливо - в новіших версіях щось змінилося в сторону HDTV і інтерналізації інтерфейсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurik:

я не маю впевненості, що в мене все поставлено і настроєно правильно, оскільки зараз спостерігаю певні проблеми з відтворенням деяких файлів. Так що вважаю недоцільним вказувати комусь "як треба зробити". До того ж K-Lite Full є вже версії 3.69 здається

Буду копати сам

K-Lite Full 3.69 є тільки Beta версія

закинув її на фтп K-Lite Full 3.69 Beta

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...