Перейти до змісту

горить "Зебра" на ДПЗ


St@S_

Рекомендовані повідомлення

Шо за зебра? поясніть для тих хто на ГПЗ буває раз в рік і то бухий серед ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за зебра? поясніть для тих хто на ГПЗ буває раз в рік і то бухий серед ночі.

ви б обов"язково мали туда попасти, якби требували "продолжения банкета" :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за зебра? поясніть для тих хто на ГПЗ буває раз в рік і то бухий серед ночі.

ви б обов"язково мали туда попасти, якби требували "продолжения банкета" :0135:

Дальше "Наталки" не попадал)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний там більярд, кухня, офіціанткі. Заведєніє полутше остальних на районе.

я там більярд вчився грати :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є, на ЛПЗ більш нічого і немає. А туди пограти саме більярд багато хто з майстрів приїзжав, ті хто перестав ходити в Княжий двір. Доречі - як варінт хто підпалив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно. Більше нічого немає що працює до 3-х ночі (здається до 3-х, бо далі 2-х вже не пам"ятаю :0157: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є, на ЛПЗ більш нічого і немає. А туди пограти саме більярд багато хто з майстрів приїзжав, ті хто перестав ходити в Княжий двір. Доречі - як варінт хто підпалив....

з таким ніком тільки і висувати гіпотези про те хто підпалив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є, на ЛПЗ більш нічого і немає. А туди пограти саме більярд багато хто з майстрів приїзжав, ті хто перестав ходити в Княжий двір. Доречі - як варінт хто підпалив....

Конкуренти?))) В Луцьку, на скільки я пам'ятаю, більярдних залів з нормальними столами достатньо. Нахіба їм палити "Зебру", яка в іншому кінці міста?)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і є, на ЛПЗ більш нічого і немає. А туди пограти саме більярд багато хто з майстрів приїзжав, ті хто перестав ходити в Княжий двір. Доречі - як варінт хто підпалив....

Конкуренти?))) В Луцьку, на скільки я пам'ятаю, більярдних залів з нормальними столами достатньо. Нахіба їм палити "Зебру", яка в іншому кінці міста?)))

можливо там ще інші послуги надавались крім більярду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я частенько любив "закривати" "Зебру"... А працювала вона до 4-х ночі... Шкода... Столи і офіціанки там справді гарні були.

не встигли вийти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я частенько любив "закривати" "Зебру"... А працювала вона до 4-х ночі... Шкода... Столи і офіціанки там справді гарні були.

Дійсно гаміркою була "Зебра", що могла спровокувати на підпал ? Питаю, бо не сподобився там бути.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що могла спровокувати на підпал ? Питаю, бо не сподобився там бути.

Натякаю:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я частенько любив "закривати" "Зебру"... А працювала вона до 4-х ночі... Шкода... Столи і офіціанки там справді гарні були.

Дійсно гаміркою була "Зебра", що могла спровокувати на підпал ? Питаю, бо не сподобився там бути.

Гаміркою не була, хіба як виходили на перекур на вулицю то може заголосно говорили

А так там тільки неголосно телевізори працювали над столами і музика могла неголосно грати

І люди туди заходили нормальні бо ціни недешеві як для ДПЗ, особливо на спиртне. Тобто всяких аліків там не було

Знаю точно бо частенько там буваю)) Піца там смачна та й взагалі кухня непогана. І як вище говорили - офіціантки гарні))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...